» خانه » اخبار » سال نو چینی 2024 کلش آف کلنز چگونه خواهد بود؟!

سال نو چینی 2024 کلش آف کلنز چگونه خواهد بود؟!

 

سال نو چینی 2024 کلش آف کلنز 

با سپاس از همراهی شما در دنیای فراوانی از ماجراجویی و استراتژی که در Clash of Clans به آن شاهد هستیم، ما با خوشحالی و هیجان بسیار به استقبال سال نو چینی 2024 در این دنیای فراوانی از قهرمانان، رویداد ها و… می‌رویم.

سال نو چینی 2024 در Clash of Clans فرا رسیده است، همراه با تحولات جدید، چالش‌های فراوان و امکانات جذاب برای شما وارد شده است. در این سال، انتظار داریم که با اضافه شدن توانایی جدید هیروها و امکانات دیگر، تجربه‌ی خود را به یک سطح جدید برسانیم.

 

اسکین جدید هیروها

(احتمال تغییر قیمت ها وجود دارد)

  • اسکین کینگ (9.99 دلار)
  • اسکین کویین (9.99 دلار)
  • اسکین گرند واردن (مدال های اژدها)
  • اسکین رویال چمپیون (گلد پس)

 

نیرو های موقت جدید

Azure Dragon: این نیرو یک نیروی موقت است که برای سال نو چینی به بازی خواهد آمد که 7600 واحد سلامتی و 502 واحد تخریب دارد که انگار با یک لاوا مواجه هستید.

FireCracker: این نیرو همانند کلش رویال میباشد و با شلیک به سمت دفاعی ها، توپ شلیک شده پخش شده و به چند هدف برخورد میکند.

توانایی جدید هیروها

در آخرین اخباری که از طرف منابع مختلف منتشر شده است تمامی هیروها قرار است توانایی جدیدی را برخوردار شوند که این توانایی ها بسیار متفاوت و خفن خواهند بود.

برای مثال مشت آهنین برای کینگ که قدرت ضربه بسیار بالایی را به او میدهد و یا تیر یخی برای کویین که امکان فریز کردن ساختمان هارا فراهم میکند، همچنین گرند واردن و رویال چمپیون هردو دارای توانایی های منحصر به فرد خود خواهند شد.

منظره جدید

یکی از عادت هایی که سوپرسل دارد این است که در هر مناسبت علاوه بر اسکین های مختلف برای هیروها، شاهد منظره جدیدی هستیم؛ امسال هم ، همانند پارسال شاهد منظره جدیدی برای سال نو چینی خواهیم بود که در تصویر بالا میتوانید آن را مشاهده کنید.