» خانه » آموزش » آموزش کسب منابع » معجون یا چکش بیلدر؟ کدام یک ارزش خرید دارند؟!

معجون یا چکش بیلدر؟ کدام یک ارزش خرید دارند؟!

سلام خدمت تمامی دنبال کنندگان کینگز آف پرشیا، امروز خدمت شما عزیزان هستیم همراه با یک مطلب جدید درمورد پیشرفت بازیکنان کلشی!

همیشه خرید از فروشگاه مخصوصا در قسمت لیگ شاپ دغدغه بازیکنان بوده است و این که چه چیزی را خریداری کنند که مفید واقع شود یکی از تصمیم های نسبتا دشواری است که بازیکنان باید آن را بگیرند.

برای جمع کردن بیشتر منابع از معجون تمرین برای تسریع سرباز خانه ها، برای افزایش ساخت منابع از معجون منابع و برای تسریع سرعت ساخت و ساز از معجون کارگر استفاده میشود اما در اینجا یک چکش کارگر است؛ سوالی که پیش می آید این است که آیا چکش کارگر بهتر است یا معجون کارگر؟

در تاون هال های بالاتر بهتر است از چکش ها استفاده شود زیرا با وجود زمان زیاد اپگرید ساختمان ها حتی اگر انهارا با استفاده از معجون ها تسریع کنید بازهم باید زمان زیادی بایستید تا اپگرید به پایان برسد، پس در تاون هال های بالاتر بهتر است از چکش ها استفاده شود.

برای مثال اگر شما بخواهید گرند واردن خود را به لول 54 اپگرید کنید، نیاز به 172 ساعت زمان دارید که این زمان با 17 عدد معجون کارگر کم میشود و به صفر میرسد و همچنین برای اپگرید ایکس بو به لول 9، نیاز به 388 ساعت زمان که معادل با 39 معجون بیلدر میباشد که بازهم مقدار زیادی است پس بهتر است از چکش برای اپگرید ساختمان ها و حتی هیروها استفاده شود.

اما برای مثال برای دیگر سازه ها همانند جاینت بمب و یا بمب خالی، معجون بیلدر پیشنهاد میشود و دلیل این پیشنهاد زمان کمی میباشد که برای اپگرید نیاز است.

همیشه سعی کنید برای اپگرید هایی که زمان کمی نیاز دارند از معجون بیلدر و برای اپگرید هایی که زمان زیادی نیاز دارند از چکش آن استفاده کنید.