» خانه » آموزش » تغییرات جدید کلش آف کلنز برای کسانی که مدت زیادی در بازی نبوده اند

تغییرات جدید کلش آف کلنز برای کسانی که مدت زیادی در بازی نبوده اند

سلامی دوباره به همراهان همیشگی کلش آف کلنز، امروز با مطلبی جدید همراه شما هستیم.

شاید برای شما پیش آمده باشد که به دلایلی از بازی رفته باشید و بعد از مدتی طولانی به بازی بازگردید و از تغییرات جدید در بازی شگفت زده شوید؛ مطلب امروز ما راجع به چند چیزی است که پس از بازگشت به بازی مشاهده خواهید کرد.

 

 

آپدیت های خودکار

زمانیکه شما به بازی باز میگردید اپگرید های جدیدی را مشاهده خواهید کرد که این پاداش بازگشت شما به بازی است همچنین استاربونس چند برابر و بوست کالاکتر ها هم جزو انها خواهد بود.

 

 

تغییر در اسپل ها

اگر بازیکن قدیمی کلش اف کلنز باشید همانطور که میدانید اسپل رعد و برق با چند ضربه میتوانست ساختمان را از بین ببرد اما در حال حاضر همانند اسپل رعد در کلش رویال شده است و این کار را تنها با یک ضربه انجام میدهد.

 

 

مناظر

سوپرسل گلد پس را به بازی اورده است و علاوه بر ان نیز مناظر جدیدی به بازی امده اند که باعث ایجاد انگیزه برای بازیکنان و تحریک انها به ادامه بازی هستند و همچنین این مناظر از نقطه قوت بازی هستند. شما میتوانید این مناظر را از طریق پیشنهادات فروشگاه و همچنین بخش اسکین ها خریداری کنید.

 

 

بیلدر ششم

اگر خیلی وقت است که از بازی رفته اید هم اکنون بازی بجای 5 بیلدر، 6 بیلدر دارد و ششمین بیلدر را مدیون بیلدر بیس هستید؛ بیلدربیسی که بزودی قرار است یک آپدیت بزرگ را شاهد باشد و گیم پلی های جدیدی در ان پدیدار شود.

 

 

قفل شدن آپگرید

اوایل شما به راحتی میتوانستید اکانت مهندسی بسازید و وزن وار خود را کنترل کنید اما هم اکنون تا تمامی ساختمان های مربوط به تاون هال ازاد شده را خریداری نکنید به هیچ عنوان اجازه اینکه به تاون هال بالاتری بروید را ندارید.

 

 

سوپر نیروها

اگر به تازگی به بازی برگشته باشید فضای خالی در کناره زمین خود مشاهده میکنید که مربوط به یک ساختمان است که در این قسمت میتوانید سوپر نیروهای خود را اماده کنید که به گفته سوپرسل قرار است تمامی نیروها سوپر نیرو شوند اما زمان ان فعلا معلوم نیست.

 

 

کیفیت بهتر بازی

اگر گوشی شما از صفحه نمایش خوبی پشتیبانی میکند در بخش تنظیمات بازی قسمت Higher Frame Rate میتوانید گزینه را on کنید تا بازی شما به 120FPS تغییر پیدا کند و در صورت خاموش کردن این گزینه بازی شما به حالت 60FPS باز میگردد.

 

 

نیروهای رایگان

حدود یک سال پیش شما باید برای نیروهای خود اکسیر و دارک پرداخت میکردید اما هم اکنون دیگر نیازی به این چیزها نیست بلکه به راحتی میتوانید با توجه به میزان فضایی که برای نیروهای خود دارید انهارا بسازید و به اتک بروید.

 

 

پایتخت کلن

یکی از قسمت های مهم بازی، پایتخت کلن میباشد که به شما این امکان را میدهد تا با هم کلنی های خود یک زمین را مدیریت کنید و با کمک یکدیگر ان را ارتقا دهید و این را فراموش نکنید که با شرکت در جنگ های بین پایتخت ها که بصورت هفتگی انجام میشود میتوانید مدال هایی را کسب کنید که به رشد شما بسیار کمک خواهند کرد.