» خانه » اسلایدر » کارت تکاملی جدید کلش رویال – Ice Spirit Evolution

کارت تکاملی جدید کلش رویال – Ice Spirit Evolution

فصل 54 کلش رویال بزودی آغاز خواهد شد و با توجه به گفته های قبلی سوپرسل در هر فصل شاهد یک کارت تکاملی جدید هستیم، در این فصل شاهد تکامل کارتِ Ice Spirit خواهیم بود. این دهمین نسخه تکاملی است که در کلش رویال منتشر میشود و با توجه به نسخه معمولی خود بسیار تفاوت دارد.

اگر انتظار یک روحیه فوق العاده تقویت شده را از این کارت تکاملی داشتید ممکن است ناامید شوید. همه آمار ها درباره این کارت تکاملی (مدت انجماد، محدوده و HP) معمولی خواهد بود اما یک تفاوت وجود دارد…

پس از اینکه این کارت تکاملی ، تکامل یافته و به هدف خود میرسد هدف منجمد میشود و یک برچسب یک زده برای نشان دادن این موضوع دریافت میکند.

در طی چند ثانیه، هدف 2 بار دیگر منجمد میشود، انگار که این کارت تکاملی دوباره به آن ضربه زده است. این یخ زدگی بر نیروهایی که نزدیک به آن هستند نیز تاثیر میگذارد و خسارت وارد میکند، درست مانند نسخه معمولی این کارت!

Ice Blast (کارت تکاملی) نه تنها بر سربازان تأثیر می گذارد، بلکه می تواند بر ساختمان ها و برج ها نیز تأثیر بگذارد.

در کل شاهد 3 ثانیه انجماد هستیم و هر انجماد در حالت معمولی 1.2 ثانیه مدت زمان خواهد داشت، این به این معناست که نیروهای اسیب دیده بطور متناوب منجمد میشوند تا زمانی که نابود شوند یا اثر آنها تمام شود.

برای فعال کردن تکامل به 3 چرخه نیاز داریم. بعد از هر 4 بار استفاده از این کارت 1 چرخه تکامل میابد، این تنها کارتی خواهد بود که به این تعداد زیادی نیاز دارد با توجه به اینکه اسکلت ها تنها در 2 چرخه استفاده میشدند.

زمان انتشار

این کارت در 4 دسامبر منتشر خواهد شد.

معمولا تکامل کارت کمی قبل از پایان فصل که اولین دوشنبه ماه میلادی است منتشر میشود و به محض اینکه این اتفاق افتاد میتوانید با Wild Shards قفل آن را باز کنید و کسانی که بعد از شروع فصل دایمند پس را خریداری میکنند 6 قطعه از این کارت تکاملی را برای باز کردنش دریافت میکنند.