» خانه » اخبار » کریسمس 2023 کلش آف کلنز چگونه خواهد بود؟ حدس و گمان ها + فایل های لو رفته سرور اصلی

کریسمس 2023 کلش آف کلنز چگونه خواهد بود؟ حدس و گمان ها + فایل های لو رفته سرور اصلی

شروع کریسمس در کلش اف کلنز همیشه یک لحظه مورد انتظار برای بازیکنان است. با ورود به فصل تعطیلات، بازیکنان احساس هیجان و شادی می‌کنند زیرا رویداد‌های جدید و هیجان‌انگیز به بازی اضافه می‌شود.

با شروع کریسمس، بازیکنان ممکن است شاهد وقایع و رویداد‌های خاص در بازی شوند. این رویداد‌ها ممکن است شامل چالش‌های جدید، جوایز و هدایا و حتی نیروهای موقتی خاص باشد. همچنین، تزئینات و تغییرات زمینه بازی نشان دهنده فضای جدید کریسمس در بازی می‌باشد.

با شروع کریسمس، منتظر رویداد‌های هیجان انگیز بپوسید. این رویداد‌ها معمولاً به صورت محدود در دوره زماني خاص در بازي فعال مي‌شوند، بنابراین بهتر است آمادگي لازم براي شروع آن داشته باشيد.

اگر به خاطر داشته باشید در زمان شروع هالووین 2023 سوپرسل سوپرایزی ویژه برای کاربران درنظر گرفت و این سوپرایز آوردن نیروهای موقتی اما هیجان انگیز به بازی بود!
این نیروها ترکیبی از چند نیرو بودند و با جمع آوری مدال ها میتوانستید آنهارا بدست آورید. گویا کریسمس 2023 در کلش اف کلنز هم قرار است همینگونه باشد و با جمع آوری مدال ها جوایز خاصی را دریافت کنید.

 

تصویری که میبینید مربوط به سورس بازی میباشد و سوپرسل بعد از آخرین آپدیت انهارا در فایل های بازی قرار داده است. همانطور که مشاهده میکنید این راه شبیه به راه گلد پس نیست و گویا رویداد های خفنی در راه هستند.

با شروع کریسمس نیروهای موقتی به بازی خواهند آمد؛ هرساله حداکثر شاهد دو نیرو موقتی بودیم اما امسال بیشتر از دو نیروی موقتی در بازی حضور خواهند داشت و شاهد نیروهای کلش رویال در کلش آف کلنز هم خواهیم بود.

 

نیروهای بالا احتمالا به مناسبت کریسمس به بازی خواهند آمد؛ البته با توجه به نزدیک شدن به سال نو چینی که در بهمن ماه میباشد احتمالا دو نیرو برای کریسمس و دو نیرو دیگر برای سال نو چینی خواهد بود.

 

تصویر بالا احتمالا مربوط به اسکین جدید واردن و یا شخصیتی باشد که بمناسبت کریسمس و یا سال نو چینی به بازی خواهد آمد.

همچنین این احتمال وجود دارد که رویدادی که شبیه به رویداد هالووین است در سال نو چینی به بازی بیاید؛ زیرا همانطور که مشاهده کردید برخی از آیتم ها شبیه به سال نو چینی بودند.

موانع جدیدی هم در سرور اصلی بازی موجود هستند که به احتمال زیاد با شروع شدن رویداد های کریسمس 2023 به بازی خواهند آمد.