» خانه » آموزش » آموزش حمله » ویژگی های یک مپ خوب + نکات دفاعی کلش آف کلنز

ویژگی های یک مپ خوب + نکات دفاعی کلش آف کلنز

سلام به کاربران کینگز آف پرشیا، امروز خدمت شما هستیم با مطلبی جدید درباره کلش آف کلنز!
همه ما میدانیم اگر مپ شما در بازی دفاع خوبی از خود نشان ندهد قطعا این مپ بدرد بخور نیست و بسیاری از افراد خودشان مپ هارا طراحی میکنند و با توجه به تجربه خود دفاعی های خود را جابجا میکنند.
امروز خدمت شما هستیم با آموزشی دیگر درباره نحوه چیدن یک مپ حرفه ای!

اگر دقت کرده باشید و تجربه زیادی در بازی داشته باشید هیرو ها نقش مهمی در اتک دارند و تاثیر بیشتری نسبت به نیروها در بیشتر شرایط دارند و همین هیروها باعث برد ما میشوند؛ پس شما باید انهارا از بین ببرید تا مانع برد حریف خود در بازی شوید!

یکی از این راه ها گذاشتن کلن کستل در جایی است که دست حریف به ان نرسد و نتواند نیروهارا از قلعه بیرون بکشد؛ سعی کنید کلن کستل خود را وسط زمین قرار دهید و در بیرون دیوار ها دفاعی هارا مستقر کنید تا حریف سرگرم دفاعی ها شود و نیروهای کلن کستل سر زده به حساب انها برسد.

و اما ساختمان دفاعی Scatter Shot؛ این ساختمان میتواند کمک زیادی به شما جهت نابود کردن رویال چمپیون بکند پس این ساختمان را در جایی بگذارید که به راحتی نابود نشود.

فرض کنید حریف بیشتر ساختمان های دفاعی شمارا نابود کرده است و این را هم در نظر بگیرید که نیروهای حریف هم کم شده اند؛ در این زمان شما باید از جاینت بمب استفاده کنید ان هم در جای مناسب!

سعی کنید جاینت بمب را در وسط زمین قرار دهید ، دور ور تاون هال، نزدیکی کلن کستل، بین هیدن تسلاها و… اما هیچگاه همه جاینت بمب های خود را بیرون زمین نچینید چون یک نقطه ضعف برای شما تلقی میشود.

سوپر ویزارد 500 جان دارد و جاینت بمب 540 واحد اسیب وارد میکند، پس چه در چیدن مپ و چه در حمله ها حواستان به وسط زمین و جاینت بمب ها باشد زیرا با وجود اینکه تله هستند اما بسیار خطرناکند!

ساختمان بعدی که بسیار مهم است، بمب تاور میباشد پس سعی کنید این ساختمان را هم چسبیده به تاون هال یا نزدیک به ان بگذارید، زیرا اگر حریف از اسپل نامرئی کننده استفاده کند و این ساختمان را نابود کند باز هم بمبی که از بمب تاور رها میشود اسیب زیادی به نیروها خواهد رساند.

چگونه دربرابر حملات هوایی دفاع خوبی از خود نشان دهیم؟!

  • یکی از اشتباه ترین کار ها در دسترس قرار دادن ایردفنس ها میباشد؛ بسیاری از بازیکنان ایردفنس را در مکانی قرار میدهند که به راحتی با دو عدد بالن نابود میشود که این اشتباه ترین چینش در کلش اف کلنز است.
  • و این را هم در نظر بگیرید که اگر شما اتکر باشید به راحتی میتوانید ایردفنس هایی که نزدیک هستند را با دو عدد بالن نابود کنید.
  • مهم ترین ساختمان ها ویزارد تاور، اینفرنو، ایردفنس و خود تاون هال هستند که از حملات هوایی جلوگیری میکنند و بهترین راه این است که این ساختمان هارا انقدر نزدیک به هم نچینید که به راحتی نابود شوند.

سعی کنید ویزارد تاور های خود را با فاصله کوچکی از ایردفنس بچینید، در این صورت اگر اتکر از لاوالون استفاده کنید لاوا به سمت ایردفنس خواهد رفت و ویزارد تاور ها به سرعت بالن هارا نابود میکنند و پس از نابودی بالن ها لاوا خالی معنی نخواهد داشت!