» خانه » آموزش » چگونه هیروهارو بدون اتک زدن مکس کنیم؟!

چگونه هیروهارو بدون اتک زدن مکس کنیم؟!

سلام به کاربران عزیز کینگز اف پرشیا؛ یکی از دغدغه های بازیکنان بالا بردن لول هیروها بود و قطعا همه بازیکنان دوست دارند اکانت خود را مکس کنند تا اینکه چند روز پیش در اینترنت یکی از بازیکنان ویدیویی منتشر کرد که به گفته او میتوان بدون اتک زدن هم هیروهای خود را ارتقا داد!

عکس

همیشه سعی کنید از آیتم های جادویی مانند معجون منابع استفاده کنید و کالاکتر های خود را بوست کنید و با این کار شما میتوانید دارک، سکه و اکسیر بیشتری دریافت کنید.

و روش بعدی که میتوانید منابع رایگان دریافت کنید معاملات هفتگی است که با مراجعه به این بخش میتوانید از بخش Gems منابع رایگان خود را دریافت کنید و در بخش مدال هم میتوانید انهارا بخرید.

کلن گیمز، تنها منبعی که میتواند به شما خیلی کمک کند، تنها با کامل کردن چالش های آن میتوانید از منابع زیادی بهره مند شوید.

ما راه هایی را گفتیم که به راحتی میتوانید منابع زیادی از این بخش ها بدست بیاورید و اگر اتک را به این راه ها اضافه کنیم شما خواهید دانست که اپگرید هیروها هیچ کار سختی نیست و فقط نیازمند به 5 الی 10 اتک در روز است و اگر اتک های خود را مرتب انجام دهید شک نکنید پیشرفت قابل توجهی خواهید داشت.

رویداد هارا کامل کنید، زیرا رویداد های سوپرسل بعد از تاون هال 15، به قدری خوب هستند که از انها به راحتی میتوان پاداش های بسیار ویژه ای را دریافت کرد.

و اخرین راه، خرید بسته های پیشنهادی کلش اف کلنز در فروشگاه بازی است، بله شاید در ایران کمی سخت و گران باشد اما کسانی که توانایی ان را دارند میتوانند بهترین پیشنهاد هارا خریداری کنند و به راحتی هیروهای خود را اپگرید کنند.

مطالعه کنید: در هر لول از تاون هال چه کارهایی باعث پیشرفت ما میشود؟

هیچگاه سعی نکنید هرچیزی که به دستتان می اید را اپگرید کنید، همیشه برنامه ریزی داشته باشید و الویت با ساختمان هایی باشد که هزینه بیشتری برای اپگرید میخواهد، به عبارت دیگر از بالا به پایین بیایید.