» خانه » آموزش » چگونه کلن گیمز را سریعتر به پایان برسانیم؟ (همراه با با کردن جوایز اضافی)

چگونه کلن گیمز را سریعتر به پایان برسانیم؟ (همراه با با کردن جوایز اضافی)

سلام به همه همراهان همیشگی کینگز اف پرشیا، امروز خدمت شما هستیم با مطلب آموزشی دیگر درمورد کلش آف کلنز، در این مطلب میخواهیم به شما نحوه درست استفاده از کلن گیمز و سریعتر تمام کردن آن را بیاموزیم.

کلن گیمز در ماه دسامبر سال 2017 به کلش آف کلنز آمد و به نوعی انقلاب در بازی بود که شما با کامل کردن چالش ها میتوانستید به جوایز ارزشمندی دست یابید که به شما در پیشرفت و مکس شدن کمک بسیاری میکرد. کلن گیمز برای بازیکنان بالای تاون هال 6 در دسترس میباشد. کلن گیمز از 22 تا 28 ام هر ماه میلادی به مدت 6 روز  آغاز میشود و شما در این 6 روز فرصت دارید امتیاز های کافی برای کلن خود و باز کردن جوایز جمع کنید و پس از رد شدن از مقدار امتیاز نیاز برای کامل کردن کلن گیمز به شما جوایز دیگری جز جوایز فعلی تعلق میگیرد.

یکی از راه هایی که شما میتوانید امتیاز زیادی در کلن گیمز بدست بیاورید، انجام دادن چالش هایی است که امتیاز زیادی را برای شما به ارمغان می آورند اما متاسفانه در صفحه کلن گیمز تمامی چالش ها دارای امتیاز بالا نیستند!

پس در اینجا شما باید یک ترفندی را به کار ببرید. تنها کافیست چالش هایی که دارای امتیاز های زیادی نیستند را حذف کنید تا چالش هایی با امتیاز بیشتر در صفحه ظاهر شوند، هر چالش پس از حذف 10 دقیقه زمان میدهد تا بتوانید باز هم از کلن گیمز استفاده کنید. همین روش را چند بار اجرا کنید، متعجب خواهید شد که چگونه چالش هایی با امتیاز بالا در کلن گیمز ظاهر میشوند.

همچنین اگر شما میخواهید چالش برداشتن مانع از روی زمین را کامل کنید تنها کافیست به دهکده دوم خود بروید.و اگر مجسمه Old Barbarian را دارید، مشاهده خواهید کرد که علف هایی به دور آن سبز شده اند و شما با برداشتن انها میتوانید این چالش را به راحتی تکمیل کنید.

سوپر گابلین ها یکی از بهترین نیروهای هستند که میتوانید از انها برای انجام چالش هایی قبیل پیروز شدن در 5 اتک متوالی استفاده کنید، برای مثال سوپر گابلین را نزدیک تاون هال رها کنید و تنها کافیست از اسپل جامپ و نامرئی کننده استفاده کنید تا سوپر گابلین ها به راحتی تاون هال را نابود کنند.

به همین راحتی شما میتوانید به امتیاز مورد نظر خود در بازی برسید و تنها شرط کامل کردن کلن گیمز در چند ساعت هوشمندانه عمل کردن است؛ امیدواریم این مطلب برای شما عزیزان مفید بوده باشه!