» خانه » آموزش » با انجام وظایف سوپرسل استور، امتیاز و جایزه ارزشمند کسب کنید

با انجام وظایف سوپرسل استور، امتیاز و جایزه ارزشمند کسب کنید

باسلام به همه همراهان کینگز آف پرشیا، همانند همیشه خدمت شما هستیم با یک مطلب جدید که درباره کلش آف کلنز میباشد و خوشحال میشویم با خواندن این مطلب تا آخر آن، به پیشرفت خود در بازی کمک کنید.

همیشه سوپرسل ایده های جذابی را ارائه داده است و همین باعث بالا آمدن این شرکت شده، از زمانی که گلد پس به بازی آمده شاهد وظایفی هستیم که با انجام آنها میتوانیم امتیازاتی را جمع و جوایزی را دریافت کنیم و همین موضوع به بازیکنان اشتیاق ادامه دادن بازی را میدهد.

اما اخیرا سوپرسل قسمت جدیدی را در قسمت استورش ساخته است که در این قسمت شما با انجام برخی وظایفی که در بازی باید آنهارا انجام دهید امتیاز جمع میکنید و با جمع کردن این امتیازات در سایت سوپرسل استور میتوانید از جوایز ارزشمندی برخوردار شوید.

  • اول از همه باید اکانت خود را به سوپرسل ایدی متصل کنید و بعد از اتصال بازی خود به سوپرسل آیدی وارد سایت Supercell Store شوید. هنگامی که وارد این سایت شدید، بروی گزینه Log In که نمایش داده شده است کلیک کنید. این فرآیند شبیه به ورود به سوپرسل آیدی در بازی میباشد و کافیست ایمیل خود را وارد کرده و کد دریافتی را در کادر مورد نظر بنویسید.
  • پس از ورود به سوپرسل ایدی خود از طریق سوپرسل استور میتوانید پیشنهادات ویژه این سایت ، جم و همچنین پیشنهادات موجود در بازی را خریداری کنید که به شما پیشنهاد میشود از سایت های واسط داخلی از جمله دیاموند لند این کار را انجام دهید.
  • زمانی که وارد شدید در قسمت پایین صفحه کادر کوچکی مشاهده میشود که مربوط به جوایز است و زمانی که برروی آن کلیک کنید نقشه جوایز و مقدار امتیاز مورد نیاز برای دریافت آنها نوشته شده است. دو قسمت در اینجا وجود دارد، قسمت اول Bonuses که مربوط به جوایز میباشد که تاکنون 38 جایزه در نظر گرفته شده است که شما با رسیدن به 24970 امتیاز آن را دریافت خواهید کرد.
  • و اما قسمت Challenges که چالش هایی مشاهده میشود که این چالش ها بصورت هفتگی آپدیت میشود و با انجام آنها امتیازاتی را دریافت خواهید کرد. درضمن علاوه بر جمع آوری امتیاز از طریق انجام چالش ها اگر شما از این سایت خریدی هم انجام دهید امتیازات بیشتری هم دریافت میکنید.

 

درکل هدف سوپرسل از انجام این کار بالا بردن اشتیاق بازیکنان برای بازی و خرید های درون برنامه ای میباشد که بخوبی عمل کرده است و امیدواریم شماهم با انجام چالش ها امتیازاتی را دریافت کنید و با امتیازات خود به بهترین جوایز دست یابید.