» خانه » آموزش » استراتژی هوگ رایدر و ماینر برای تاون هال 13 و 14

استراتژی هوگ رایدر و ماینر برای تاون هال 13 و 14

سلام به کاربران کینگز اف پرشیا، امروز خدمت شما هستیم با یک مطلب اموزشی برای اتک های معمولی و اتک های وار که بسیار کاربردی میباشد.

اگر یادتان باشد زمانیکه ماینر به بازی امد، بسیاری از پلیر ها استراتژی های خفنی با این نیرو برای خود ساختند که بسیار عالی و کاربردی بود اما با گذشت زمان سوپرسل این نیرو را ضعیف کرد و دیگر همانند قبل نمیشد از این نیرو برای کلن وار استفاده کرد و همین باعث شد تا پلیر ها تغییر استراتژی دهند یا هوشمندانه تر عمل کنند.

امروز هم همراه شما هستیم تا استراتژی ماینر و هوگ را به شما بیاموزیم که با انجام این استراتژی قطعا در کلن وار موفق تر خواهید بود و تنها شرط این  استراتژی هوشمندانه عمل کردن است.

زمین حریف خود را بشناسید!

  • این استراتژی برای تاون هال 13 و 14 است، در قدم اول بهتر است زمین حریف خود را بشناسید یعنی تخریب را از قسمتی شروع کنید که با کمترین نیرو بتوانید بیشترین ضربه را وارد کنید؛ همانطور که میبیند در تصویر بالا ماشین محاصره در جایی قرار گرفته است که سه دفاعی وجود دارد پس شروع به نابودی انها میکند و چه بسا که جلوتر هم دفاعی هایی وجود دارند.

  • در قدم بعدی باید دفاعی هارا پخش کنید، یعنی اگر شما از یک طرف به زمین حریف حمله کنید تمامی دفاعی ها در ان قسمت متمرکز خواهند شد اما اگر از سه طرف به ان حمله کنید میبینید که چگونه اسیب خواهید زد.
  • بهتر است اول از همه کویین به همراه هیلر و اسپل ریج را همانند همیشه وارد زمین کنیم تا مشغول خراب کردن زمین و دفاعی های مهم شود که کار مارا برای ادامه اتک اسان تر کند.
  • همانطور که میبینید کویین یک ربع از زمین را جمع کرده است و به راحتی راه را برای دیگر نیروها اماده کرده است و میتوان بسیار اسان حمله اصلی را اغاز کرد.
  • در قدم بعدی باید قسمتی از زمین را که هنوز به خوبی تخریب نشده است را انتخاب کنید و ابتدا ماینر هارا بفرستید تا تخریب را اغاز کرده و پشت سر انها با کمی تاخیر هوگ هارا رها کنید.
  • سعی کنید از اسپل ها در جای درست استفاده کنید، همانطور که در تصویر میبینید هوگ ها برروی جاینت بمب رفته اند و در این مواقع باید سریعتر اسپل هیل را برروی انها رها کنید.
  • و در اخر میبینید که اتک شما به راحتی به اتمام میرسد و سه ستاره را دریافت میکنید.