» خانه » اخبار » چیزهای موقتی که به کلش آف کلنز آمده بودند!

چیزهای موقتی که به کلش آف کلنز آمده بودند!

سلام خدمت تمامی اعضای کینگز آف پرشیا، بازهم با شما هستیم با مطلب جدیدی که برای شما آماده کردیم؛ این بار درباره تاریخچه کلش آف کلنز

از زمان انتشار کلش آف کلنز تا به حال شاهد تله ها، اسپل ها و خیلی چیزها بودیم که بعد از گذشت زمان بطور کامل از بازی حذف شدند، امروز میخواهیم در این مطلب به چیزهایی که بازی حذف شده اند بپردازیم.

 

 

بمب پامکین

این تله اولین آیتم موقتی بود که در 28 اکتبر 2012 ، بمناسبت هالووین به بازی اضافه شد. در حقیقت یک بمب معمولی بود اما با اسکین پامکین که آسیبی به اندازه بمب لول 2 به نیروها وارد میکرد. این تله برای دومین بار در هالووین سال 2013 در بازی ظاهر شد و حتی در برخی سینگل مپ ها در سال 2015 وجود داشت اما بعد از سال 2016 بصورت کامل از بازی حذف شد.

 

 

اسپل بابانوئل

در کریسمس سال 2012 سوپرسل برای اولین بار اسپل بابانوئل را معرفی کرد و شاید باورش برای شما سخت باشه اما زمان ساخت این اسپل 25 ساعت بود!!
این اسپل قدرت بیشتری داشت و شعاع زیادی را میگرد اما دقت درستی نداشت و زمانیکه این اسپل را برروی مپ می انداختیم 1500 واحد اسیب وارد میکرد که البته این عدد تنها برای تاون هال 2 بود و در تاون هال های بالاتر این عدد بیشتر میشد.

 

 

کادو بابانوئل

این تله برای اولین بار در سال 2012 معرفی شد که کاربران آن را در ردیت یک هدیه ناخوشایند نامیدند که میتوانستید ان را همانند تله ها در زمین جایگزاری کنید که هدف این تله زمینی و هوایی بود. این تله همانند اسپل بابانوئل عمل میکرد اما بجای انداختن ان روی مپ باید ان را در مپ قرار میدادید.

 

 

تله یخی

این تله در سال 2016 در زمان کریسمس به بازی امد که سوپرسل 3 چیز موقتی را در بازی معرفی کرد که اولین آنها اسپل بابانوئل و دومی تله یخی بود که میخواهیم در این قسمت به آن بپردازیم.
زمانیکه نیروها برروی ان میرفتند این تله بیرون می امد و نیروهای حریف بطور کامل برای چند ثانیه ای فریز میشدند که بصورت اسپل فریز لول 1 عمل میکرد

 

 

تله کوچک کننده

این تله برای اولین بار در پنجمین سالگرد بازی معرفی شد و هنگامی که نیروها برروی آن قرار میگرفتند کوچک میشدند که برروی هیروها هم اثر داشت که به راحتی میتوانستید آنهارا نابود کنید.

 

 

ال پریمو

براول استارز در 12 دسامبر به بازی اضافه شد سوپرسل هم به این بهانه یکی از نیروهای براول استارز را بصورت موقت به بازی اورد. این نیرو ضربه خوبی به ساختمان ها وارد میکرد و برای اتک ها بسیار استفاده میشد.