» خانه » آموزش » آموزش حمله » نکات کلش رویال: پنج نکته برای اینکه جلو تر از بقیه باشید

نکات کلش رویال: پنج نکته برای اینکه جلو تر از بقیه باشید

کلش رویال یک بازی استراتژیک بسیار رقابتی مبتنی بر کارت ها توسط سوپرسل است که حدود 7 سالی است که منتشر شده است. با وجود اینکه یک بازی کارتی است، نبرد ها در زمان واقعی اتفاق می افتند و این بازی نه تنها مهارت های شمارا ازمایش میکند بلکه زمان پاسخگویی، توجه و واکنش شمارا نیز ازمایش میکند. اگر با جمع آوری غنائم در بازی و پیشرفت دست و پنجه نرم میکنید در اینجا چند نکته وجود دارد که میتوانید از بقیه پیشی بگیرید.

از گلد و جم های خود عاقلانه استفاده کنید

وقتی برای اولین بار کلش رویال را شروع میکنید، سوپرسل جوایز زیادی از جمله گلد و جم به شما هدیه میدهد، ممکن است از اینها برای باز کردن صندوق ها و خرید برخی چیز ها از فروشگاه استفاده کنید، این کار خوب است اما بهتر است انهارا محافظ کارانه خرج کنید.

در کلش رویال تمامی کارت ها دارای سطوح مختلف هستند، بسیاری از بازیکنان توانایی پرداخت پول واقعی را دارند و با خرید گلد پس و دیاموند پس به پیشرفت خود سرعت میدهند اما اگر شما یک بازیکن رایگان هستید بهترین نکات از کلش رویال این است که گلد و جم خود را عاقلانه خرج کنید.

انهارا برای ارتقای کارت هایی استفاده کنید که در دک شما حضور دارند و یا میدانید که با انها میتوانید پیروزی را از آن خود کنید.

ایجاد دک خوب، رایج ولی بسیار مهم

این مورد ممکن است ساده ترین کار به نظر برسد اما بسیار مهم است. دک شما باید همه کاره و متنوع باشد، این بدان معنی است که باید ترکیبی از چند نیرو سنگین و ویچ ها داشته باشید. همچنین مطمئن شوید که نیروهایی دارید که کارت های هوایی و زمینی حریف را مورد هدف قرار میدهد.

در نهایت توجه به میانگین تعداد اکسیر هنگام ایجاد یک دک نیز مهم است. بهترین کارت ها اکسیر بالایی دارند، بنابراین مهم است که هنگام دک ، یک دک ترکیبی داشته باشید، اگر میانگین تعداد اکسیر حدود 4 واحد باشد خوب است. اگر بالاتر باشد احتمالا باید نگاهی دوباره به دک خود بیاندازید.

شمارنده های کارت را یاد بگیرید

کلش رویال کارت های متفاوت و منحصر به فردی دارد. برخی از این کارت ها فقط نیروهای زمینی، سازه ها یا در هوا را هدف قرار میدهند، مهم است که بدانیم کدام کدام هستند. شما میتوانید از طریق توضیحات کارت در دک خود درباره این موضوع بیشتر بیاموزید.

سوپرسل همچنین مطمئن شده است که هیچ کارتی به طور کامل غلبه نمیکند بنابراین شمارنده های خوبی برای هر استراتژی وجود دارد. یک مثال این است که چند اسکلت میتواند به راحتی یک غول را از بین ببرد، با این حال انها هیچ شانسی دربرابر والکری ندارند. بنابراین یکی از نکات مهم کلش رویال، یادگیری شمارنده کارت موثر است.

علاوه بر این مهم است که به استراتژی حریف خود در طول مسابقات توجه داشته باشید، هم شما و هم حریفتان 8 کارت دارید بنابراین در طول بازی به راحتی میتوانید کارت های حریف را به خاطر بسپارید، هنگامی که این کار را انجام دادید میتوانید پیش بینی اینکه چه کارتی قرار است بازی کند را بفهمید و با استراتژی خود با ان کارت مقابله کنید.

از اکسیر عاقلانه استفاده کنید

در کلش رویال ممکن است به نظر برسد کارت های اسپم ایده خوبی باشد اما این کار خلاف واقع است. همانطور که در نکته قبلی اشاره کردیم مقابله با کارت ها به طور موثر کلید پیروی است.

حتی اگر شمارنده های کارت را بشناسید مهم است که مطمئن شوید که اکسیر کافی برای بازی کردن ان کارت هارا دارید. بنابراین استفاده هوشمندانه از اکسیر یکی از بهترین نکات کلش رویال برای شماست.

اطمینان حاصل کنید که فقط زمانی از کارت ها استفاده میکنید که به انها نیاز دارید؛ در رویکرد خود محافظه کار باشید م مطمئن شوید برای مقابله سریع با فشار حریف به اندازه کافی باقی مانده است.

کینگ تاور را لمس نکنید

در ابتدای هر مسابقه کلش رویال تنها دو برج پرنسس به شما حمله خواهند کرد، تنها پس از اینکه یک برج پرنسس از بین برود، برج پاشداه برای حمله به نیروهای شما فعال میشود.

با اینحال کینگ تاور با توپ اتش یا اسپل ها فعال میشود، اگر در ابتدای مسابقه حریفی را دیدی که با یک غول در نزدیکی کینگ تاور بازی میکند قبل از حمله به ان صبر کنید تا از ان دور شود.

سخن آخر

و اینها پنج نکته برتر برای شروع و یا ادامه کلش رویال بودند و اگر همه را بصورت حرفه ای رعایت کنید به شما قول میدم که میتونید یکی از بهترین اتکر های کلش رویال بشید.