» خانه » آموزش » استراتژی تاون هال 15 با الکترو تیتان ، مخصوص کلن وار

استراتژی تاون هال 15 با الکترو تیتان ، مخصوص کلن وار

سلام به کاربران همیشگی کینگز اف پرشیا، امروز خدمت شما هستیم با یک استراتژی همراه با نیروی جدید کلش اف کلنز بنام الکترو تیتان!
این نیرو در اخرین اپدیت کلش اف کلنز به بازی اضافه شده است که میتوان از ان به عنوان یکی از بهترین نیروهای بازی یاد کرد، زیرا تمام ساختمان ها، هیروها و نیروهایی که در شعاع او است را نابود میکند و یکی از بهترین نیروها برای اتک به حساب می اید.

امروز میخواهیم نحوه درست اتک زدن با این نیرو را به شما اموزش دهیم و امیدواریم این اموزش برای شما مفید واقع شود.

هوشمند عمل کنید

مونولیت یکی از دفاعی های جدید میباشد که میتواند شمارا در اتک فلج کند اما دو راه برای نابودی ان وجود دارد: 1. استفاده از اسپل زلزله و زاپ ، 2. استفاده از ویچ و اسکلت ها ؛ که ما در اتک بالا از روش اول استفاده کردیم و با استفاده از اسپل رعد و زلزله ان را نابود کردیم.
پس از نابود ان یک اسپل جامپ برروی دیواری که به دفاعی های اصلی راه دارد بیاندازید و سپس پشت سر ان نیروهایتان را رها کنید.

حواستان به الکترو تیتان باشد

بعد از اینکه الکترو تیتان هارا در زمین قرار دادید نوبت به نیروهای دیگر میرسد. شما باید ویچ هایتان را پشت سر الکترو تیتان ها بریزید تا مانع نابودی انها شوید.
پس از انجام این کار ماشین محاصره و تمامی هیروهایتان را نیز در همان محل قرار دهید.

تاور اسپل ها

تاور اسپل ها از مهم ترین سیستم های دفاعی در زمین هستند که در تاون هال 15 باعث میشود شما نتوانید ان بیس یا زمین را سه ستاره کنید.
موقع نزدیک شدن به اسپل تاور ها بیشتر حواستان به هیروهایتان باشد زیرا کمترین بی حواسی نیاز است تا هیروهای شما نابود شوند.

و در اخر

الکترو تیتان ها بسیار قوی هستند اما شعاع کم حمله انها ، اجازه نمیدهد که به خوبی حمله کنند به همین دلیل باید نیروهای کمکی همچون ویچ در زمین حضور داشته باشد.
این نیرو یکی از بهترین نیروهایی است که میتواند نیروهای کلن کستل را از بین ببرد پس حتما از او استفاده کنید.
این نیرو دربرابر مونولیت اسیب پذیر است پس سعی کنید ان را دور از مونولیت قرار دهید و مونولیت را با دیگر نیروها نابود کنید.