» خانه » آموزش » استراتژی جدید الکترو دراگون، دراگون، دراگون رایدر در تاون هال 15

استراتژی جدید الکترو دراگون، دراگون، دراگون رایدر در تاون هال 15

سلام خدمت همراهان همیشگی کینگز اف پرشیا، امروز خدمت شما هستیم با مطلبی جدید و یک استراتژی جدید تر در تاون هال 15، استراتژی که شاید به شما خیلی در بردن حریف هایتان کمک کند!

بعد از معرفی تاون هال 15، اتک زدن کمی سخت شد و این سختی به دلیل وجود دو ساختمان دفاعی جدید بود که فوق العاده برروی دفاع تاثیر گذار بودند؛ اما از مزایایی که برای حمله پیش امد غافل نشویم!

نیروها

از مهم ترین عوامل موثر در اتک، وجود نیروها میباشد، اگر نیروهای خوبی را استفاده نکنید بی شک در اتک یک یا دو ستاره خواهید گرفت.
پیشنهاد ما این است که برای این استراتژی همانند تصویر بالا عمل کنید و از داخل کلن خود حتما و حتما سوپر ارچر پر کنید.

دراگون و بالن هارا بصورت خطی بریزید، به گونه ای که در کنار یکدیگر کمترین آسیب را ببینند. (توجه داشته باشید که شما میتوانید از سمت دیگر زمین نیز حمله کنید اما همیشه دور تر از ساختمان Monat باشید)

پس از انجام این کار، به سراغ دراگون رایدر ها بروید و پشت بالن و دراگون ها انهارا قرار دهید و توجه داشته باشید که به هیچ عنوان انهارا جلوی این دو نیرو نریزید زیرا باعث اسیب دیدن انها میشود.

نوبت ماشین محاصره است، شما باید به زمین دشمن نفوذ کنید؛ همانطور که بالاتر گفتیم باید از کلن خود سوپر ارچر دریافت کنید و از این طریق میتوانید به زمین دشمن نفوذ کرده و ان را فلج کنید.

حواستان به دفاعی ها باشد، حواستان به نیروهای کلن کستل حریف باشد؛ از وجود اسپل ها غافل نشوید و هرجا که کار برایتان سخت شد اسپل فریز را استفاده کنید تا ماشین محاصره شما به وسط زمین برسد.

مشاهده کنید که سوپر آرچر ها با وسط زمین چه کرده اند!

هیچگاه فراموش نکنید که بعد از بیرون امدن سوپر ارچر ها از ماشین محاصره بدون مکث برروی انها اسپل نامرئی کننده را بیاندازید تا به راحتی حمله کنند.

تمام!

شما به راحتی توانستید یک تاون هال 15 را سه ستاره کنید و تنها نکاتی که نباید فراموش نکنید، استفاده درست از اسپل ها، رساندن سوپر آرچر ها به مرکز زمین و درست ریختن نیرروها میباشد.