» خانه » آپدیت » دایمند پس به کلش آف کلنز می آید؛ ویژگی های دایمند پس چیست؟

دایمند پس به کلش آف کلنز می آید؛ ویژگی های دایمند پس چیست؟

دایمند پس در کلش آف کلنز؟! بله چیزی که مدت ها پیش منتظرش بودیم به واقعیت پیوست و قرار است بزودی دایمند پس را در کلش آف کلنز مشاهده کنیم!
بعد از معرفی گلد پس و استقبال زیادی که از آن شد سوپرسل تغییراتی را در آن به وجود آورد بازی را برای بازیکنانی که گلد پس را میخریدند مهیج تر کرد و توانست یک تجربه بسیار عالی را به ارمغان بیاورد.
و اما پس از گذشت مدتی، سوپرسل دست به معرفی دایمند پس زد، چیزی که قطعا با وجود قیمت بالاترش، بازی را برای کسانی که آن را میخرد آسان تر و هیجان انگیز تر میکند.

گالادون حدود 5 ماه پیش یک ویدیویی منتشر کرد که ایده دیاموند پس به کلش آف کلنز را داده بود و چند روز پیش نیز ویدیویی مبنی بر دایمند پس در کلش اف کلنز منتشر کرد که میخواهیم برای شما آن را نقد کنیم و در آخر ویژگی های اصلی دیاموند پس را در اختیارتان بگذاریم.
به گفته گالادون با خرید گلد پس میتوانید به 25 درصد بوست دست پیدا کنید و همچنین سیزن بانک شما نیز بزرگتر خواهد شد. تغییر بعدی که با خرید دیاموند پس اعمال میشود احتمالا سفارش سازی نام شما میباشد که به رنگ دیگری به نمایش در می آید (همانند کلش رویال).
بیلدر هفتم! بله درست خواندید؛ بیلدر هفتم تایید شده است و قرار است بیلدری که در پایتخت کلن مشغول به کار است به دهکده اصلی شما بیاید و مشغول ساخت و ساز شود.
همچنین شاهد مجسمه و مانع های جدیدی خواهیم بود که فقط با خرید دایمند پس در دسترس قرار خواهند گرفت.

قیمت احتمالا دایمند پس بین 10 الی 13 دلار میباشد (یعنی 500 الی 650 هزارتومان) که قطعا قیمت بالایی برای بازیکنان ایرانی میباشد.