» خانه » اخبار » همکاری دو شرکت Supercell و Chess.com

همکاری دو شرکت Supercell و Chess.com

سلام خدمت همراهان همیشگی کینگز آف پرشیا؛ امروز خدمت شما هستیم با مطلبی جدید از همکاری جدید سوپرسل با یک شرکت شطرنج.

چند روز پیش سوپرسل با توییتی همکاری اش را با Chess.com بصورت عمومی اعلام کرد. حال این شرکت چیست؟ ویژگی های اصلی این سایت برای کاربران رایگان است ولی برای ویژگی های بیشتر باید پول پرداخت کنند.

در این سایت بازیکنان میتوانند به نوبت با یکدیگر شطرنج بازی کنند و میتوان گفت حدف اصلی این بازی شطرنج است و حتی در تورنمنتی که با سوپرسل برگزار کرده است دقیقا بازیکنان علاوه بر بازی های سوپرسل باید شطرنج هم بازی کنند.

رویدادی که این سایت با سوپرسل قرار است برگزار کند در 7 سپتامبر برگزار خواهد شد که در مجموع 16 نفر با یکدیگر رقابت میکنند که به دو کلن تقسیم میشوند و هرکدام با چهار ستاره شطرنج و چهار ستاره کلش برای ادغام نهایی باهم متحد میشوند که این مسابقه از طریق توییچ و چنل های یوتیوب قابل پخش است.

درکل سوپرسل قصد دارد با همکاری با شرکت های متنوع بازی خود را تبلیغ کند و همانطور که قبلا خود سوپرسل اعلام کرده بود علاوه بر اپدیت ها بیشتر تمرکزش برروی تبلیغات میباشد تا مخاطبان بیشتری را جذب کند؛ حتی سوپرسل در اوایل ماه آگوست با سامسونگ همکاری داشته است که برندگان چلنج 30 سپتامبر اعلام میشوند که 100 هزار دلار + گیفت کارت گوگل پلی و محصولات سامسونگ را دریافت میکنند/