» خانه » آپدیت » پیشنمایش آپدیت تابستانی 2023 کلش رویال: تکامل و الیت کارت ها

پیشنمایش آپدیت تابستانی 2023 کلش رویال: تکامل و الیت کارت ها

سلام به کاربران عزیز کینگز آف پرشیا، امروز خدمت شما هستیم با مطلب جدیدی درباره آپدیت تابستانی کلش رویال، آپدیتی که به کل گیم پلی کلش رویال را تغییر خواهد داد و میتوانید به نوع جدیدی از کارت های خود دست پیدا کنید.

یکی از مهم ترین ویژگی های آپدیت بعدی کلش رویال تکامل کارت ها میباشد که در ادامه همین مطلب نحوه چگونگی بازکردن قفل آن و استفاده از آن را خواهید دانست.

تکامل کارت ها

کارت های کلش رویال به تکامل خواهند رسید و قدرت آنها بیشتر خواهد شد. در آپدیت بعدی کلش رویال 4 کارت میتوانند به تکامل برسند که عبارتند از: بربریان، رویال جاینت، فایرکراکر و اسکلت ها

هر فصل شاهد یک کارت جدید خواهیم بود که به تکامل خواهد رسید و تا پایان سال میلادی حدود 10 فصل خواهیم داشت درنتیجه 10 کارت به تکامل خواهند رسید.
این قابلیت به شما این امکان را میدهد تا برخی از کارت های دک شما در طول بتل تکامل یابند و برای تکامل یک کارت باید چندین بار در طول بتل از آن استفاده کنید.

تعداد دفعاتی که از یک کارت برای فعال کردن تکامل آن استفاده میکنید به عنوان چرخه (Cycle) شناخته میشود؛ کارت های ارزانتر معمولا به چرخه های بیشتری نسبت به کارت هایی با اکسیر بالاتر، نیاز دارند. برخلاف هیروها، کارت های تکاملی با دکمه فعال نمیشوند و پس از قرار دادن آنها در زمین شروع به تکامل میکنند و رفتار متفاوتی خواهند داشت.

  • جایگاه کارت های تکاملی در دک: پس از رسیدن به لول 7، جایگاه کارت تکاملی در دک شما باز میشود و میتوانید کارت تکاملی را دک خود قرار دهید. برای مثال بربریان تکاملی خود را باید در قسمت کارت تکاملی در دک قرار دهید تا فعال شود در غیر این صورت تکاملی صورت نخواهد گرفت.
  • قفل تعامل چگونه باز میشود؟ کارت های تکاملی تکه تکه هستند و دچار 6 قطعه هستند و باید این 6 قطعه را از قسمت هایی که داخل بازی است بدست آورید تا کارت شما به تکامل برسد. به تکه هایی که به شما کمک میکنند کارت هایتان به تکامل برسند Wild Shards میگویند. شما میتوانید تکه های تکامل را از فروشگاه فصلی (یکی در هر فصل) ، چالش ها، رویال پس (شش تا در هر فصل) ، پیشنهادات فروشگاه، راه لجند و صندوق لول آپ بدست آورید.
  • سرعت ضربه کارت های تکامل یافته و همچنین سرعت آنها نیز 150% افزایش میابد؛ این تقویت ها فقط 2 ثانیه دوام می آورند از طرفی شاهد افزایش سی درصدی جان آنها خواهیم بود.

الیت کارت ها

  • در آپدیت بعدی حداکثر لولی که برای یک کارت شاهد خواهیم بود لول 15 میباشد که به عنوان الیت (Elite) شناخته میشود؛ رسیدن به این لول رویکرد متفاوتی خواهد داشت و از راه جدیدتری باید به این لول برسید.
  • زمانیکه کارت شما به لول 14 میرسد ، از این لول به بعد برای آپگرید نیاز به گلد نخواهید داشت بلکه باید الیت کارت به دست آورید و با استفاده از آنها کارت های خود را آپگرید کنید و در نهایت آنهارا به لول 15 برسانید.
  • هر کارت برای ارتقا به لول 15 ، بدون در نظر گرفتن نوع کارت، تنها 50 هزار الیت کارت برای آپگرید به لول 15 نیازمند است؛ شما میتوانید تا 400 هزار کارت الیت داشته باشید.