» خانه » اخبار » آپدیت مارچ 2024 کلش رویال: وظایف روزانه جدید با جعبه معما، پاداش های بهتر چالش و…

آپدیت مارچ 2024 کلش رویال: وظایف روزانه جدید با جعبه معما، پاداش های بهتر چالش و…

با تکمیل وظایف روزانه، پاداش‌های شگفت‌انگیز دریافت کنید!

اولین به‌روزرسانی سال برای همین دوشنبه، ۱۸ مارس برنامه‌ریزی شده است. این به‌روزرسانی کوچکی است و تغییرات زمینه‌شکنی ندارد، اما چگونگی تعامل بازیکنان با بازی روزانه را تحت تاثیر قرار میدهد.

سه تغییر عبارتند از:

  • بازسازی وظایف روزانه
  • چلنج پاداش یک باره
  • تغییر رابط کاربری دک ها

وظایف روزانه و جعبه معما

وظایف روزانه کمی تغییر می‌کنند. هنوز هر روز ۳ وظیفه خواهید داشت، اما تغییر اصلی در سیستم پاداش است: Battle Banner Tokens دیگر وجود نخواهند داشت، و یک جعبه معما جدید به عنوان پاداش اصلی جایگزین آنها خواهد شد.

سه وظیفه روزانه همیشه هرروز یکسان خواهند بود؟

  • انجام یک بتل
  • کسب 10 تاج
  • برنده شدن در 3 بتل

شما می‌توانید همزمان از طریق همه وظایف روزانه پیشرفت کنید، اما برنده شدن در ۳ بتل معمولاً آخرین وظیفه خواهد بود. این بدان معناست که به طور متوسط، شما باید هر روز ۶ جنگ انجام دهید تا تمام وظایف روزانه را تکمیل کنید.

این بیشتر از آنچه که وظایف قدیمی معمولاً نیاز داشتند، اما شما قادر خواهید بود مکان انجام وظایف را انتخاب کنید. به عنوان مثال، انجام کلن وار ها یا رتبه‌بندی ممکن است ناخوشایند باشد، و این دیگر اتفاق نخواهد افتاد. بازیکنان قادر خواهند بود وظایف را همزمان با جمع‌آوری ۱۰۰۰ توکن فصلی روزانه انجام دهند.

جعبه معما

تغییر دیگر اصلی در پاداش‌های روزانه است. به جای صندوق نقره‌ای و ۲۰ توکن بتل، پاداش اصلی یک جعبه راز خواهد بود.

جعبه راز یک نوع جعبه لوت جدید است که می‌تواند شما را با انواع گسترده‌ای از آیتم‌ها برای شما برآورده کند: طلا، کتاب‌های جادویی و خیلی چیزهای دیگر… حتی Wild Shards تکامل و یک کتاب از کتابها! البته، این پاداش‌ها بسیار نادر خواهند بود، اما هدف این است که تجربه وظایف روزانه را هیجان‌انگیز و منحصر به فرد‌تر کنند.

 

اولین چیزی که باید درباره جعبه معما بدانید این است که پاداش‌های آن به آرنایی که در آن هستید بستگی دارد. به عنوان مثال، تنها می‌توانید کارت‌های Elite Wild را بدست آورید هنگامی که به آرنا ۱۵ (۵۰۰۰ کاپ) برسید.

عامل دیگر اصلی، ندرت جعبه معما است. هنگامی که یک جعبه راز را باز می‌کنید، همیشه به عنوان معمول آغاز می‌شود، اما شما ۳ فرصت برای ارتقاء ندرت دارید. احتمالات ارتقاء برای هر فرصت به شرح تصویر بالا است.

ندرت احتمال ارتقا
Common 20%
Rare 25%
Epic 30%
Legendary

 

ما شما را با ریاضیات خسته کننده نخواهیم کرد، اما احتمالات نهایی برای هر یک از ندرت‌های جعبه به شرح زیر است:

 

ندرت احتمال نهایی فراوانی
Common 51.2% 1 هر دو روز
Rare 36.1% 1 هر 2.8 روز
Epic 11.3% 1 هر 8.9 روز
Legendary 1.5% 1 هر 66.8 روز

 

 

 

 

 

حالا، بیایید به آیتم‌های خاصی که می‌توانید از هر یک از این ندرت‌ها بدست آورید، نگاهی بیندازیم. به دلیل سادگی، ما پاداش‌ها را از میدان بالاترین نشان خواهیم داد: آرنا ۲۳ (۹۰۰۰ کاپ).

بعضی از این پاداش‌ها با آرنا تغییر می‌کنند. به عنوان مثال، طلا از جعبه معما معمولی از 200 سکه در آرنا ۱ شروع می‌شود، اما در آرنا ۱۵ به حداکثر ۱۵۰۰ سکه می‌رسد. تمام آیتم‌های مختلف تا آرنا ۱۵ (۵۰۰۰ کاپ) به حداکثر مقدار خود می‌رسند، بنابراین پاداش‌ها پس از آن از طریق پله جایزه بهتر نخواهد شد.

در کل، نه تنها احتمال دریافت پاداش‌های شگفت‌انگیز وجود دارد، بلکه میزان میانگین پاداش‌های روزانه نیز به طرز چشم‌گیری افزایش می‌یابد در مقایسه با صندوق‌های نقره‌ای قدیمی که می‌توانستید هر روز به دست آورید.

یک بازیکن متوسط هر ۳ روز یک جعبه نادر، هر ۹ روز یک جعبه اپیک و هر ۶۷ روز یک جعبه لجندری دریافت می‌کند.