» خانه » اسلایدر » اطلاعات تکمیلی آپدیت جدید کلش رویال ، ژوئن 2023

اطلاعات تکمیلی آپدیت جدید کلش رویال ، ژوئن 2023

باسلام خدمت همراهان همیشگی کینگز آف پرشیا؛ امروز خدمت شما هستیم با مطلبی جدید درباره کلش رویال؛ همانطور که میدانید تا چند روز دیگر آپدیت جدید بازی معرفی و منتشر خواهد شد و امروز میخواهیم اطلاعات تکمیلی این آپدیت را در خدمت شما عزیزان قرار دهیم.

سیستم جدید آخرین لول

از این پس برای رسیدن به آخرین سطح هر کارتی، به جای کارت و گلد نیاز به الیت کارت دارید و این ارز جدید به عنوان یک آیتم جادویی به بازی خواهد آمد و برای ارتقا همه کارت ها استفاده خواهد شد.

هر زمان که کارت شما بخواهد به اخرین لول خود برسد کارت های الیت به دست می آیند؛ برای مثال اگر کارت ققنوس شما لول 14 است، قبلا زمانیکه صندوقی را باز میکردید کارت ان را برای ارتقا دریافت میکردید اما از این پس کارت الیت ان را دریافت خواهید کرد.

سطح 15 کجا به دست می آید؟

پس از انتشار آپدیت، سطح 15 کارت ها تنها در راه تروفی و کلن وار در دسترس خواهد بود. راه لجند هم حدود 6 ماه دیگر در لول 14 باقی خواهد ماند و پس از ان ، سقف ان برداشته میشود و لول 15 نیز در انجا هم در دسترس خواهد بود (اواخر سال 2023 یا اوایل 2024)

اسلش رویال

در 5 ژوئن، هزینه آپگرید تمامی کارت ها در بازی نصف خواهد شد و در این زمان شما میتوانید کارت های زیادی را آپگرید کنید و این رویداد تا 18 ژوئن ادامه خواهد داشت و در روز بعد یعنی 19 ژوئن آپدیت جدید بازی نیز منتشر خواهد شد.

نکته ای که باید به خاطر داشته باشید این است که اگرچه برای ارتقا کارت ها از لول 14 به 15 نیاز به گلد ندارید اما برای ارتقا کارت های زیر لول 14 قطعا به ان نیاز پیدا خواهید کرد