» خانه » آپدیت » اخبار اپدیت تابستانی 2022 کلش اف کلنز و صحبت های توسعه دهندگان درباره این اپدیت

اخبار اپدیت تابستانی 2022 کلش اف کلنز و صحبت های توسعه دهندگان درباره این اپدیت

سلام خدمت تمامی پلیر های بازی کلش اف کلنز مخصوصا پلیر های قدیمی که اپدیت بزرگی برای انها در راه است که بازیکنانی که از بازی رفته اند را به بازی برمیگرداند؛ اما مهم ترین سوال این است که اپدیت بعدی چه زمانی و برای کدام دهکده منتشر خواهد شد؟

کلن کپیتال یا پایتخت کلن، چیزی که در اپدیت قبلی شاهد ان بودیم که کاربران زیادی از ان استقبال کردند اما بسیاری هم مخالف این بودند که بعد از اینهمه مدت باید اپدیتی برای دهکده اصلی منتشر میشد؛ سوپرسل هم کوتاهی نکرد و از طریق توسعه دهندگان خود خبر اپدیت تابستانی را به گوش بازیکنان خود رسانده است.

یکی از کاربران از داریان پرسیده بود که اپدیت بعدی چه زمانی است و اسکین های تابستانی چه زمانی کامل میشوند (قبل از معرفی اسکین های اخیر)

  • داریان هم گفته است معرفی اسکین هارا نمیتوان اپدیت تابستانی نام گذاری کرد اما نگران نباشید، اپدیت بزرگ تابستانی در راه است.
  • همچنین داریان گفته است اپدیت بعدی مخصوص یکی از دو دهکده بیلدربیس یا دهکده اصلی میباشد که اطلاعات دقیق ان بزودی منتشر خواهد شد.

سوپر نیرو یا سوپر ماشین

  • اخیرا یکی از یوتیوبر ها گفته است که میخواهد مصاحبه ای با داریان در یوتیوب داشته باشد و از کاربران درخواست کرده است که سوالات خود را بپرسند و بسیاری از کابران گفته اند ایا سوپرهوگ به بازی می اید یا خیر؟
  • در سورس بازی سوپرهوگ وجود دارد اما فعلا به بازی نیامده است از طرفی یکی از کاربران ایده سوپر ماشین هارا داده است که بستگی به خود سوپرسل دارد که ایا این قابلیت را به بازی میاورد یا خیر!

بیلدرهال 10 و تاون هال 15

  • احتمالا در اپدیت تابستانی ابتدا بیلدرهال 10 را شاهد باشیم زیرا داریان هم این رو تایید کرده بود البته احتمال دارد برنامه عوض شود.
  • اگر صحبت های داریان صحت نداشته باشد، به گفته یکی از یوتیوبر ها تاون هال 15 در دی ماه 1401 و بیلدرهال 10 در اردیبهشت 1402 معرفی خواهد شد.

تغییرات دیگر اپدیت

  • طبق توضیحاتی که دادیم احتمال دارد در اپدیت تابستانی فقط گیم پلی های جدیدی را شاهد باشیم تا سوپرسل خود را برای اپدیت بزرگ تاون هال 15 اماده کند و حتی امکان دارد برنامه عوض شود و تاون هال 15 معرفی شود.
  • همچنین در اپدیت بعدی امکان اضافه شدن ایتم های جادویی وجود دارد؛ از طرفی امکان اضافه شدن تعداد دفاعی ها هم است.