» خانه » آپدیت » اطلاعات غیررسمی اپدیت تابستانی 2022 کلش آف کلنز

اطلاعات غیررسمی اپدیت تابستانی 2022 کلش آف کلنز

سلام خدمت کاربران کینگز اف پرشیا، امروز میخواهیم به اپدیتی که سوپرسل قرار است ان را منتشر کند بپردازیم.
شاید در ذهن شماهم سوال پیش اید که سوپرسل به تازگی اپدیتی را منتشر کرده است چرا باید یک اپدیت دیگر به همین زودی ها منتشر شود؟

در جواب این سوال باید گفت، اپدیت اخیر تنها مربوط به پایتخت کلن ها بوده است و سوپرسل برروی هیچ یک از ایتم های موجود در بازی قبل از اپدیت حرکت خاصی نزده است و اپدیت بعدی احتمالا مختص بیلدربیس و دهکده اصلی خواهد بود.

اسکین جدید

همانطور که در اخرین ویدیو منتشر شده از سمت سوپرسل مشاهده کردید، اسکین جدید زمین در ان قابل مشاهده بود که احتمال دارد سوپرسل ان را برای اپدیت بعدی معرفی کند و یا یک افر قبل از اپدیت باشد.

رویداد های جدید

در فایل های بازی چندین رویداد وجود دارد که سوپرسل انهارا رمز گذاری کرده است و امکان دسترسی به ان وجود ندارد؛ قبلا هم برای معرفی رویداد های جدید از قبیل تولد بازی و یا شروع فصل جدید سوپرسل همین حرکت را میزد، باید فعلا صبر کنیم ببینیم این رویداد ها برای چیست و احتمال دارد برخی از انها پیشنهادات جدید نیز باشند.

صحبت های توسعه دهندگان بازی

جواب های داریان در جواب برخی کاربران:

  • فعلا استارت طراحی اسکین های زمستانی را نزدیم و روی اسکین های بعدی تابستانی درحال کار هستیم. (این یعنی اسکین های بعدی از نظر گرافیکی عالی هستند)
  • و در ادامه گفته است که امکان تغییر نام کلن فعلا وجود ندارد اما احتمال این وجود دارد که در اینده برنامه هایی داشته باشیم.

سوپرسل در ویدیوهای اخیر خود بسیاری از چیز هارا لو داده است، برای مثال در یکی از ویدیوهایش، تعداد دفاعی ها بیشتر از الان بوده است.

همچنین در ویدیو اخیر شاهد اسکین جدید نیز بوده ایم.