» خانه » آموزش » موج جدید بن کلش آف کلنز، نوامبر 2022

موج جدید بن کلش آف کلنز، نوامبر 2022

سوپرسل بازهم موج بن خود را ریستارت کرد، بله درست خواندید بعد از چندین موجی که قبل تر شاهد انها بودیم اینبار سوپرسل برروی فروشگاه های ینترنتی زوم کرده است و میخواهد کاری کند کسی نتواند از این فروشگاه ها خرید کند.

حدود چند هفته پیش اکانت چندین بازیکن بن شد و همین باعث ترس انان از خرید های درون برنامه ای توسط فروشگاه های دیگر شد که متن نمایشی در بازی این بوده است:

اکانت شما برای 31 روز بن شده است به دلیل استفاده از پرداخت های غریبه، تکرار مجدد این کار باعث بن دائم اکانت شما میشود.

مشکلی که بسیاری از فروشگاه ها دارند این است که در این شرایط با برنامه های رفع تحریمی وارد اکانت مشتری میشوند که اصلا معتبر نیست و امکان رخ دادن هرگونه مسائل امنیتی است که قطعا به ضرر هردوطرف تمام خواهد شد.

همچنین این را هم باید گفت که استفاده از راه درستِ خرید برای مشتری باعث میشود که این بن 31 روزه صورت نگیرد و طبق گزارش هایی که به دست ما رسیده از حدود یک ماه اخیر، از 5 هزار سفارش تنها کمتر از 5 نفر بن شدند که بعد از 31 روز ازاد خواهند شد.

اگر قرار است از فروشگاهی خرید کنید اصلا جای نگرانی نیست فقط کافیست فروشگاه معتبر خود را پیدا کنید زیرا که هر فروشگاهی، فروشگاه نیست و امکان هرگونه خطر وجود دارد؛ پیشنهاد ما به شما، فروشگاه دیاموند لند است که با کمترین قیمت، بهترین کیفیت و سرعت بالا در انجام سفارشات کار شمارا انجام خواهد داد.