» خانه » آموزش » باگ های جدید کلش آف کلنز + نحوه رفع مشکل

باگ های جدید کلش آف کلنز + نحوه رفع مشکل

سلام به کاربران عزیز کینگز آف پرشیا، امروز خدمت شما عزیزان هستیم همراه با مقاله دیگری درباره باگ های اخیری که کلش آف کلنز درگیر ان میباشد.

بعد از آخرین آپدیت کلش آف کلنز که شاهد نیروی جدید و تغییراتی دیگر در لول ها که شاهد بودیم، بازی به سمت باگ پیش رفت و بعد از این آپدیت شاهد بریک های متوالی با زمان های نسبتا بلند بودیم که در تصویر بالا مشاهده میکنید که در تاریخ 11 جولای دو بریک پشت سر هم در بازی رخ داده است.

باتوجه به گستردگی بازی و وجود آیتم های بسیار زیاد ، باگ های زیادی هم شاهد آن هستیم اما با توجه به رشد کلش آف کلنز در سال 2023، حجم کاربران سرور زیاد شده است و سوپرسل به دلیل بهینه سازی سرور خود، بازی را به بریک میبرد.

سوپرسل همیشه به کاربران خود پیشنهاد داده است که در صورت مشاهده باگ در بازی ابتدا آخرین نسخه بازی را نصب کرده و درصورت رفع نشدن باگ، کش (Cache) بازی خود را پاک کنند که از این پست میتوانید آخرین نسخه کلش آف کلنز را دانلود کنید.

همچنین این اواخر شاهد برخی مشکلات در سوپرسل آیدی هم بوده ایم بطوری ک برخی از کاربران امکان اتصال به آن را ندارند، برخی امکان جابه جا شدن بین اکانت هارا ندارند و برخی مشکلات دیگر که بازیکنان درگیر آن هستند.

اگر نمیتوانید به سوپرسل آیدی متصل شوید کافیست بازی خود را به آخرین نسخه آپدیت کنید و پیشنهاد میشود از جیمیلی استفاده کنید که برروی بازی خود از آن استفاده نکرده اید، چه بسا بهتر است جیمیلی بسازید و تمامی پروتکل های امنیتی را روی آن پیاده سازی کنید و سپس آن را به سوپرسل آیدی خود متصل کنید.

همچنین برخی از کاربران با مشکل نیامدن کد تایید دومرحله ای برای اکانت خود مواجه شده اند؛ این مشکل به این صورت است که زمانی که شماره همراهی به سوپرسل ارائه میدهید ان را تایید نمیکند و اصلا اکانت شما دومرحله ای نمیشود؛ اگر برای اکانت شما به مدت 7 روز بعد از تغییر جیمیل سوپرسل آیدی اس ام اسی نیامد اکانتتون دیگه شامل تغییر جیمیل و فعال کردن محافظت اکانت نمیشه!

باتوجه به منابع غیررسمی سوپرسل درحال جمع آوری تیم جدید برای رفع باگ های خود میباشد و تصمیم دارد باگ های خود را به حداقل برساند.