» خانه » اخبار » آپدیت هالووین 2023 و تاون هال 16 کلش آف کلنز

آپدیت هالووین 2023 و تاون هال 16 کلش آف کلنز

سلام خدمت تمامی همراهان همیشگی کینگز اف پرشیا، بی مقدمه میخواهم از شما سوال کنم آیا مکس شده اید و به دنبال هیجانی بیشتر در بازی هستید؟ سوپرسل برای این مشکل شما راه حلی دارد و آن هم معرفی تاون هال 16 است! اما به همین زودی ها نه.

در این مطلب میخواهیم به هالووین 2023 کلش آف کلنز که کمتر از 2 ماه دیگر شاهد آن هستیم بحث کنیم و در آخر همین بحث به زمان معرفی تاون هال 16 بپردازیم.

به روزرسانی کلش آف کلنز هر چند ماه یکبار اتفاق میوفتد و معمولا در هر فصل شاهد یک آپدیت هستیم، همانطور که میدانید سوپرسل هرساله برای هالووین برنامه ها، رویداد ها، پیشنهادات و سوپرایزهای ویژه ای دارد، اما با توجه به اینکه فعلا مانعی از هالووی سال 2023 در سورس بازی وجود ندارد این احتمال وجود دارد که در اواسط مهر ماه شاهد اپدیت جدیدی از کلش آف کلنز باشیم.

آخرین آپدیت بزرگی که شاهد آن بودیم، آپدیت بیلدربیس بود که شاهد یک انقلاب بزرگ برای آن بودیم؛ سوپرسل هم اکنون درحال کار برروی تاون هال 16 میباشد و مطمئنا این تاون هال باید تغییراتی در بازی به وجود بیاورد که بازیکنانی که مکس هستند از بازی زده نشوند.

سوپرسل بین معرفی هر تاون هال 18 ماه فاصله میگذارد، تاون هال 15 در اکتبر 2022 معرفی شد و 18 ماه بعد از آن آوریل 2024 میباشد که احتمالا در آپدیت بهاری سال 1403 تاون هال 16 را در بازی مشاهده کنیم.