» خانه » اسلایدر » اطلاعات لو رفته آپدیت تابستانی 2023 کلش آف کلنز

اطلاعات لو رفته آپدیت تابستانی 2023 کلش آف کلنز

باسلام خدمت تمامی کلشر های عزیز، امروز در خدمت شما هستیم با مطلب جدیدی درباره اپدیت اینده کلش اف کلنز.

همانطور که میدانید تاون هال 15، در ماه اکتبر 2022 معرفی و منتشر شد و همراه با ان ساختمان های دفاعی هم به لول جدید دست پیدا کردند؛ اما در کمال تعجب برخی از این ساختمان ها لول آپ نشدند و سوپرسل لول جدیدی برای انها معرفی نکرد.

از طرفی در اپدیت بعدی کلش اف کلنز علاوه بر لول جدید ساختمان هی دفاعی باید شاهد امکان اپگرید دیوار های اضافه تر در تاون هال 15 باشیم.

سوپرسل همیشه برای اپدیت های خود زمانبندی دارد و معمولا طبق الگویی انهارا معرفی و منتشر میکند و همانطور که قبلا هم شاهد بودید در تابستان ها، اپدیت کلش اف کلنز در اواخر ژوئن و یا در ماه جولای خواهد بود.

آپدیت بعدی کلش اف کلنز قطعا برای دهکده اصلی خواهد بود و به پایتخت کلن و بیلدربیس کمتر پرداخته خواهد شد زیرا مدت زیادی است که شاهد اپدیت جدیدی برای دهکده اصلی نبوده ایم و یکی از موضوعاتی که باید به انها پرداخت هیروها هستند؛ گویا در اپدیت بعدی شاهد اضافه شدن 5 لول به هر هیرو هستیم.

همچنین نیروها و اسپل ها در تاون هال 15 مکس هستند و نیازمند به اضافه شدن لول جدید هستند و از آنجایی که لول جدید برخی نیروها نظیر پکا، هد هانتر، گابلین، مینیون، هوگ رایدر و… در سورس بازی وجود دارند پس در اپدیت بعدی نیز شاهد لول جدید نیروها خواهیم بود.

بالانس بازی؛ یکی از موضوعاتی که کمتر به ان پرداخته شده است و در اپدیت بعدی بالانسی را شاهد خواهیم بود که مختص نیروها میباشد و در این میان سوپر نیروهارا نیز در بر میگیرد.

سوپر ارچر یکی از نیروهایی است که در تاون هال 15 هنگامی که در وسط زمین قرار میگیرد میتواند بیش از 40 درصد ساختمان های دفاعی را نابود کند و اتک زدن را برای اتکر بسیار راحت میکند، این احتمال وجود دارد که در اپدیت بعدی برای استراتژیک و هیجانی تر شدن اتک ها شاهد ضعیف شدن سوپر ارچر باشیم.

حیوانات خانگی لول جدیدی دریافت نخواهند کرد اما بجای آن شاهد آیتم جادویی جدیدی خواهیم بود که مختص حیوانات خانگی میباشد؛ بعد از آپدیت بیلدربیس شاهد آیتم جادویی جدیدی در قسمت سورس بازی بودیم که یکی برای حیوانات خانگی و دیگری برای بیلدربیس میباشد و احتمالا در اپدیت های بعد قطعا انهارا مشاهده کنیم.

درمورد لول جدید حیوانات خانگی احتمال کمی وجود دارد، زیرا با وجود اضافه شدن لول جدید برای ساختمان های دفاعی و هیروها سوپرسل لول جدیدی برای حیوانات خانگی اختصاص نخواهد داد و کاری را که در آپدبت تاون هال 15 کرد را دوباره تکرار میکند.