» خانه » آموزش » گیم پلی کلش مینی + نحوه اجرای ان در اندروید

گیم پلی کلش مینی + نحوه اجرای ان در اندروید

تمام کسانی که بازی های موبایل را بازی میکنند قطعا با کلش اف کلنز اشنا هستند؛ بازی ای که ده سالی است بر سر زبان ها افتاده و از بهترین بازی هایی میباشد که تابحال منتشر شده است؛ پس از موفقیت این بازی معروف، شرکت سازنده ان تقریبا پس از 8 سال تصمیم به انتشار بازی کلش کوئست گرفت که بعد از یک سال و نیم سرور های ان را خاموش کرد.

اما کلش مینی باقی مانده است و با اینکه هنوز انتشار جهانی ان صورت نگرفته است اما در کشورهایی که در دسترس میباشد خواهان بسیار زیادی پیدا کرده است و گیم پلی جذابی را همراه دارد که همانند کلش اف کلنز تبدیل به یک بازی اعتیاد اور شده است.

گیم پلی این بازی به گونه ای میباشد که شما باید بازیکن مقابل خود را در سه نوبت شکست دهید و در هر دور که وارد رقابت میشوید به شما اکسیر داده میشود و شما میتوانید با توجه به مقدار اکسیری که دارید نیروهای خود را داخل جدول قرار دهید.

زمانیکه بازی اغاز میشود به این صورت است که با نیروهایی که در جدول دارید باید به حریف خود حمله کنید و اگر در اولین نوبت ان را شکست دهید، دور بعدی را از همان جایی که قرار دارید بازی ادامه پیدا میکند و با اضافه کردن نیروهای بیشتری شانس خود را برای برنده شدن بیشتر میکنید.

شما نمیتوانید از یک قهرمان در دوجا استفاده کنید، شما باید ان قهرمان را بجای استفاده مجدد ارتقا دهید و هرکدوام از این قهرمانان استراتژی و توانایی های مربوط به خود را دارند.

کلش مینی شامل دو حالت بازی میشود: اولین حالت، حالت Duel میباشد که توضیحات ان را خدمت شما عرض کردیم.
و دومین حالت، حالت Rumbel میباشد که شما وارد یک تورنمنت میشوید و در هر تورنمنت 8 بازیکن وجود دارد و در دو گروه چهارتایی قرار میگیرند و دو بازیکن برتر وارد بخش حذفی میشوند.

این بازی بسیار جذاب است و در حال حاضر برای کاربران اندروید و ایفون در کشور های محدودی در دسترس قرار گرفته است اما احتمال ان وجود دارد که نسخه جهانی ان منتشر شود.

 

برای دانلود این بازی باید با یک برنامه رفع تحریم به یک کشور همانند سوئد یا فنلاند وصل شوید و گوگل پلی خود را clear data کنید، سپس وارد گوگل پلی شوید و بازی را دانلود کنید. همچنین توجه داشته باشید برای ورود به بازی باید از برنامه رفع تحریم با همان سرور استفاده کنید.