» خانه » آپدیت » جزییات رسمی بیلدربیس نسخه 2.0

جزییات رسمی بیلدربیس نسخه 2.0

سلام به همه اعضای سایت کینگز آف پرشیا، امروز خدمت شما هستیم با مطلبی جدید درباره بیلدربیس؛ اما اینبار اخبار رسمی را برای شما عزیزان پوشش میدهیم تا از تغییراتی که بزودی در بیلدربیس اتفاق خواهند افتاد مطلع شوید.

امروز 10 مارچ است و این سوپرسل تصمیم به منتشر کردن جزییاتی جدید از بیلدربیس گرفته است و در مطلب جدیدی در وبلاگ کلش آف کلنز میتوان تغییرات جدید بیلدربیس را مشاهده کرد، تغییراتی که برای بیلدر ششم و نحوه اتک زنی اتفاق افتاده است.

سوپرسل حدود یک سال و نیم است که برروی پروژه نسخه جدید بیلدربیس کار میکند و این پروژه دلیل اپدیت های دیر هنگام بیلدربیس بوده است؛ همانطور که سوپرسل اوایل اعلام کرد این اپدیت در سال 2023 اتفاق خواهد افتاد و سیستم اتک رو در رو به کل حذف خواهد شد.

به گفته سوپرسل اتک های رو در رو حذف خواهند شد اما اتک های روزانه خیر اما در قالب متفاوت تری انهارا مشاهده خواهیم کرد که در ادامه همین مطلب به آنها میپردازیم.

تغییرات جدید بیلدربیس

 • تغییرات بیلدر ششم
  زمانی که به بیلدرهال 6 برسید قفل کارگر دوم بیلدربیس باز خواهد شد و ان را به عنوان سازنده دوم دائمی برای بیلدربیس باز خواهید کرد. کوئست ها در بیلدرهال 9 بروز رسانی میشوند و سازنده ششم دهکده اصلی نیز در این بیلدرهال در دسترس قرار میگیرد.
  یعنی شما دو بیلدر در بیس و 6 بیلدر در دهکده اصلی خواهید داشت.
 • تغییرات اتک
  اول از همه باید گفت که اتک رو در رو حذف میشود و بجای آن اتک هایی همانند اتک در دهکده اصلی جایگزین میشود. (البته این احتمال وجود دارد که سه اتک اول همانند اکنون دارای جوایز ویژه باشد)
  به ازای هر ستاره ای که در حمله به دست میاورید مقداری طلا دریافت خواهید کرد. به ازای هر حمله ای که انجام میدهید یک دفاع دریافت خواهید کرد و هرچقدر حمله کنید بازهم به همان تعداد دفاع دریافت میکنیدحتی زمانی که انلاین هستید.
  و به ازای هر ستاره ای که حریف شما دریافت نکند، پاداش دریافت میکنید.حمله خوب به شما بیلدر گلد و دفاع خوب به شما بیلدر اکسیر میدهد.
 • وجود لیگ ها
  لیگ ها به بیلدربیس اضافه میشوند. هرچه لیگ بالاتر داشته باشید هر حمله و دفاع پاداش بیشتری به شما خواهد داد. همچنین به ازای هر لیگ مقداری گلد و اکسیر دریافت خواهید کرد.

تغییرات نیرو ها

 • به گفته سوپرسل احتمال امدن این قابلیت در بیلدربیس 50/50 است.
 • در اتک ها هر نیرو قابلیت منحصر به فرد خودش را دارد (همانند هیروها در دهکده اصلی)
 • احتمال دارد به دلیل وجود قابلیت های مخصوص، تعداد نیروها برای رفتن به اتک کم بشه