» خانه » اخبار » بازی نهنگ آبی : خودکشی دو دختر اصفهانی + عکس و مراحل بازی

بازی نهنگ آبی : خودکشی دو دختر اصفهانی + عکس و مراحل بازی

بروزرسانی : 24/10/2017

«خودکشی دو دختر اصفهانی ربطی به بازی نهنگ آبی نداشته»

وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات دولت دوازدهم گفته است بر اساس خبرهای تکمیلی، «خودکشی‌های اصفهان» هیچ ربطی به بازی آنلاین «نهنگ آبی» نداشته و این چالش تاکنون در ایران انجام نشده و اتفاق نیفتاده است.

منابع انتظامی پیشتر خبر داده بودند دو دختر جوان در اصفهان به خاطر بازی نهنگ آبی خودکشی کرده‌اند.

 

بروزرسانی : 22/10/2017

رئیس پلیس اصفهان: دو دختر ‘تحت تاثیر بازی نهنگ آبی’ خودکشی کردند.

خبرگزاری‌ها خبر سقوط دو دختر از پل چمران در اصفهان را دیروز، منتشر کردند. یکی از دو نفری که از روی پلی در اصفهان پرت شده بود، کشته شده و نفر دوم به شدت آسیب دیده .

پیشتر مقام‌های جمهوری اسلامی ایران درباره شیوع این بازی در ایران و خطرات آن برای نوجوانان هشدار داده بودند.

دادستان اصفهان: درباره سقوط دو دختر از پل اصفهان پرونده قضایی تشکیل شد

حسن رحیمی، دادستان اصفهان گفت: “این دونفر باهم تصمیم می‌گیرند که این اقدام را انجام دهند؛ کلیپی از قبل تهیه کرده اند و همه موارد موید این است که با تصمیم قبلی بوده و هماهنگ شده است.”

آقای رحیمی همچنین گفت: “متاسفانه یک نفر فوت و نفر دوم به شدت مجروح و دچار خونریزی داخلی شده است.”

 

بازی خطرناک آنلاینی به اسم نهنگ سفید یا آبی blue whalt باعث خودکشی در کشورهای آسیایی شده ؛ این بازی از نوجوانان می خواهد تا به زندگی خود پایان دهند.

گروهی که این بازی اینترنتی را مدیریت می کنند به مدت ۵۰ روز از مخاطبان نوجوانان می خواهند تا روزانه کاری را که از آنها خواسته شده است را انجام دهند و در پایان، عکسی از تکلیف خود را بفرستند تا بتوانند وارد مرحله بعد شوند. مرحله نخست این چالش کشیدن یک نهنگ آبی روی دست است.

توجه : این بازی به صورت اپلیکیشن منتشر نشده است و در شبکه های اجتماعی به صورت گروهی دنبال میشود  ، پس در هیچ مارکتی وجود ندارد

نحوه طراحی بازی و شیوه تاثیرگذاری آن بر روی روح و روان طوری است که کاربر را به چالش می‌کشاند! به همین دلیل نوجوانان، که همیشه دوست دارند توانایی‌های خود را به دیگر نشان داده و از گفتن کلمه نه واهمه دارند، بیشتر جذب آن می‌شوند، گویی گفتن کلمه بله به فرمان‌های بازی، آن‌ها را بزرگ و نیرومند جلوه می‌دهد. کنجکاوتر بودن نوجوانان، دلیل دیگر جذب آن‌ها به این بازی است.

تصاویر بازی

تصاویر بازی

نام‌گذاری این بازی بر اساس اصطلاح نهنگ آبی بوده و از پدیده به ساحل نشستن نهنگ‌ها می‌آید که نشانی از خودکشی است. به عقیده برخی محققان، این نوع از نهنگ‌ها برای خودکشی خودشان را به ساحل می‌کشانند.

کاربر باید به طور مرتب بازی نهنگ آبی را اجرا کرده و اغلب یک تصویر از خود ارسال کند تا مجوز راهیابی به مرحله بعد را به دست بیاورد. در نخستین مرحله از او خواسته می‌شود یک نهنگ آبی را بر روی دستش ترسیم کند.

رسول خدا صلی الله علیه و آله فرمود: «مَنْ قَتَلَ نَفْسَهُ بِشَی ءٍ مِنَ الدُّنیا عُذِّبَ بِهِ یَوْمَ الْقِیامةِ؛   کسی که بوسیله چیزی از دنیا خودکشی کند، در روز قیامت بوسیله همان چیز عذاب خواهد شد.»

 

چه تمهیداتی برای جلوگیری از انجام بازی «نهنگ آبی» اتخاذ شده است؟

? بازی نهنگ آبی، نگرانی‌های شدیدی را در هند، روسیه و اروپای غربی از جمله فرانسه و انگلیس موجب شده است. برزیلی‌هادر واکنش به این بازی، جنبشی به نام «نهنگ صورتی» ایجاد کردند که با کمک و همکاری صدها داوطلب ایجاد شد. این جنبش بر اساس وظایف مثبتی ایجاد شده که به زندگی بها می‌دهند و با افسردگی مبارزه می‌کنند. همچنین در برزیل جنبش مردمی برای مقابله با این بازی ایجاد شده تا کسانی که به کمک روحی احتیاج دارند را راهنمایی کنند. همچنین پلیس مبارزه با جرائم فناوری‌های پیشرفته‌ی برزیل سازوکاری دیجیتال برای هشدار به جوانان درباره‌ی خطرات این بازی فراهم کرده.

? در آمریکا، سایتی که اسمش «چالش نهنگ آبی» بود، یک چالش ۵۰ روزه‌ی ارتقای سلامت ذهنی و تندرستی ارائه داد. یک نویسنده نیز گفته می‌خواهد فیلمنامه‌ای با نام «نیروی اراده» درباره‌ی این بازی بنویسد.

? شرکت‌های اینترنتی چین هم گروه‌های مجازی مشکوک به دست داشتن در این بازی را مسدود می‌کنند. همچنین نتایج جست‌وجوی کلمات مرتبط با این بازی نیز در کیوکیو (شبکه‌ی اجتماعی ملی چین) مسدود شده است.

? مقامات هندی نیز از گوگل، فیسبوک و یاهو خواسته‌اند تمامی لینک‌هایی که کاربران را به چالش نهنگ آبی هدایت می‌کرد، حذف کنند. این بازی برپایه‌ی اینترنت و شبکه‌های اجتماعی طراحی شده اما با تلفاتی که برجای گذاشته و اطلاع‌رسانی‌های گسترده درباره‌ی آن، این شبکه‌ها نیز تمهیداتی را برای مقابله با آن به کار گرفته‌اند.

? وقتی در شبکه‌ها و رسانه‌های اجتماعی نظیر فیسبوک، توئیتر، اینستاگرام و یوتیوب درباره‌ی نهنگ آبی جست‌وجو کنید با انبوهی از محتواهای تولید شده مواجه خواهید شد که البته ۹۹ درصد آنها ماهیت آموزشی و اطلاع رسانی دارند. به محض اینکه در فیسبوک و اینستاگرام عبارت «نهنگ آّبی» را جست‌وجو کنید پیامی را مشاهده خواهید کرد که می‌گوید: «اگر شما یا کسی که می‌شناسید دوران سختی را پشت سر می‌گذارد و نیاز به حمایت دارید، ما مایلیم به شما کمک کنیم».

خودکشی اخرین مرحله بازی نهنگ ابی :

 

سازنده بازی نهنگ ابی کیست؟

سازنده بازی نهنگ آبی فیلیپ بوکین (Philipp Budeikin)، یک دانشجوی روان‌شناسی بود که از دانشگاه اخراج شد. وی مدعی ساخت بازی نهنگ آبی است. فیلیپ هدف خود را تلاش برای پاک‌سازی جامعه با حذف انسان‌هایی که هیچ فایده‌ای ندارند اعلام کرد.

 

بخشی از گفتگوی مدیر با بازیکن جدید:

مراحل این بازی چیست؟:

 

مراحل بازی (کلیک کنید)

مراحل بازی (کلیک کنید)

 

توجه ! هر روز یک مرحله

1. با یک تیغه روی دستت F57 بنویس و عکسش را به ادمین بفرست!

2. ساعت 4:20صبح بیدار شو و به فیلم های روانپریشانه و خیلی ترسناک که ادمین بازی برات تعیین می‌کند، نگاه بکن!

3. بازوی خودت را به موازات سیاهرگ، 3 بار ، نه چندان عمیق، ببر و عکسش را به ادمین بفرست!

4. روی یک کاغذ عکس نهنگ کشیده و به ادمین بفرست!

5. اگر آماده ای و شجاعت یک نهنگ شدن را داری روی پای خودت با تیغه Yes بنویس. اگر نداری؛ بعنوان تنبیه چندین جای خودت را ببر!

6. مرحله ی سری! ( کشف رمز یا حل معما )

7. روی دستت با تیغه f40 بنویس و به ادمین بفرست.

8. در قسمت استاتوس اپ VKontakte خودت بنویس ” #من_یک_نهنگ_هستم

9. باید بر ترس خودت غلبه کنی!

10. ساعت 4:20 صبح بیدار شو و برو به بام خانه! ( هر چه مرتفع تر بهتر )

11. روی دستت با یک تیغه، یک نهنگ بکش! ( انجام این کار نشانه ی وفاداری تو به چالش نهنگ آبیست )

12. تمام روز را به تماشای فیلم های روانپریشانه و بسیار ترسناک بگذران!

13. به موسیقی هایی که ادمین میفرستد، گوش کن!

14. لب خودت را ببر!

15. یک سوزن را چندین بار در دستت فرو ببر!

16. به خودت آسیب بزن. خودت را مریض بکن!

17. به مرتفع ترین بام اطراف برو و چن دقیقه ای را در لبه ی بام آنجا بگذران!

18. به کنار پلی برو دقایقی را در لبه ی آن بگذران!

19. سعی کن از روی یک جرثقیل، بپری!

20. ادمین، وفاداری تو را چک خواهد کرد

21. با یک نهنگ دیگر ( داوطلب چالش یا ادمین ( حامی ) دیگر ) از طریق Skype مکالمه بکن!

22. به پشت بام رفته و پاهایت را از بام آویزان بکن!

23. مرحله ی دیگری را با رمز سپری کن!

24. مرحله ی سری! ( حل معما یا کشف رمز )

25. با یک نهنگ ملاقات بکن!

26. ادمین تاریخ مرگ تو را خواهد گفت و تو باید بپذیری!

27. ساعت 4:20 صبح بیدار شو و به نزدیک ترین راه آهن برو!

28. تمام طول روز را با کسی حرف نزن!

29. عهد بکن که تو یک نهنگ هستی!!

30. تا 49 هر روز ساعت 4:20 صبح بیدار شو و ویدئو ها و فیلم های ترسناک ببین و به موسیقی که ادمین تعیین کرده گوش بده و هر روز یک بریدگی در بدنت ایجاد کن و با یک نهنگ حرف بزن!

50. با پریدن از یک جای بلند، زندگی ات را تمام کن!

 

 

 

أبی ولاّد می گوید: از امام صادق علیه السلام شنیدم که فرمود: «مَنْ قَتَلَ نَفْسَهُ مُتَعَمِّدا فَهُوَ فی نارِ جَهَنَّمَ خالِدا فیها؛  هر کس عمدا خودکشی بکند، همیشه در آتش دوزخ خواهد بود.»

 

با تمام این اوصاف باز هم میخواهید بازی کنید ؟

 

 

 

ورود به کانال تلگرام عضویت در پیج اینستاگرام

نظرات
 1. Jocker گفت:

  سلام کسایی که میخان بازی نهنگ آبی رو داشته باشن به سایت دارک وب برن(برای دسترسی به دارک وب از یه فیلترشکن قوی استفاده کنید) :party:

 2. Jocker گفت:

  سلام کسایی که میخان بازی نهنگ آبی رو داشته باشن به سایت دارک وب برن(برای دسترسی به دارک وب از یه فیلترشکن قوی استفاده کنید)

 3. Shervin گفت:

  ههههههه برای ما بازی نهنگ آبی میسازن خخخ…..مرتیکه ما خودمون نیسان آبی داریییییییم…اندازه نصف جمعیت روسیه کشته گرفته تا حالا خخخخخخخ

 4. Shervin گفت:

  ههههههه برای ما بازی نهنگ آبی میسازن خخخ…..مرتیکه ما خودمون نیسان آبی داریییییییم…اندلزه نصف جمعیت روسیه کشته گرفته تا حالا خخخخخخخ

 5. sana گفت:

  سلام
  منم این بای رو میخوام اگر کسی داره ممنون میشم برا منم بفرسته.

 6. HHH گفت:

  نباید فک کنید به این سادگیه و بازیو نصب کنید مثلا اسکولشون کنید. شاید اوناییم که بازیو نصب کردن و تا اخرش رفتن همین قصدو داشتن. وقتی اونقدر قوی کار شده که انسانو به مرحله ای میرسونه ک خودشو بکشه و بودن کسایی که خودشونو کشتن پس حتما بازی با روح و روان ادمه مثل وقتی که خیلی ادعای جدی بودن میکنی و میگی عمرا کسی بتونه منو بخندونه ولی یکی که استعدادشو داره با چندتا جمله حسابی تو رو میخندونه چون خنده یه حسه و میشه تحریکش کرد ترس و خوف هم همینه و حتما انسانو توی شرایطی قرار میده که دیگه نتونه جلوی ترسشو بگیره و… مواظب باشید و با ادعا واردش نشید… بهتره اصلا واردش نشید چون کشته داده پس شوخی نداره اونایی هم که خودکشی کردن اسکول نبودن حتما با روانشون بازی شده حتما اونا هم به قصد تفریح واردش شدن وگرنه یه راست خودکشی میکردن نیازی به بازی نداشتن.

 7. vanes گفت:

  سلام . اقا ما خودم اینقدر کوسه تو این کشور در راس دولتمون داریم که دارن جوانان رو به نیستی میکشونن شما خیالتون راحت باشه نوبت به نهنگ ابی نخواهد رسید.

 8. ahmad گفت:

  مردانه یکم قیمت مرغ برنج رو چک کنی خودت خود به خود دار فانی رو وداع میگی نیازی به این بازی های حرومی نیست…خخخخخ.ضمنا بازی الاغ ابی و برادران بغیر از قاطر رو دان کنید.با حاله.

 9. hosna گفت:

  بازشو کی داره ایدیمو بهش بدم بفرسته

 10. فلوت غمگین گفت:

  شما مگه از جونتون سیرشدید. مگه میخواهید خودکشی کنید واقعا که جای تأسف اوره

 11. من بازی نهنگ ابی رومیخام

 12. نهنگ صورتی گفت:

  منم میخوامممممممممممممم

 13. امی گفت:

  این چرتو پرتا چیه ادمای گاو این کارو میکنن سعی کنید قدرتتون رو درک کنید و الکی به خودتون نقبولونین که این اتفاقا میفته چن تا اشغال خودکشی کردن دیگه اتفاق خاصی نیفتاده

 14. یاس گفت:

  بازیشو چجوری میشه دانلود کرد؟اگه کسی میدونه راهنمایی کنه هر کسیم داره برام بفرسته تشکر

 15. یونس گفت:

  بازی نهنگ ابی رو هرکی داره برام بفرسته تو تلگرام ممنون میشم شمارم اینه

 16. مهران گفت:

  مشکل از اونجایی میتونه باشه که نرم افزار یا سایت بتونه افرادی رو تو همون منطقه قربانی پیدا کنه که در مراحل پیشرفته تر بازی بتونن اهداف شومشون یا تهدیدشون رو روی فرد جدید پیاده کنن تا باور کنه که مورد تهدیده و مثل شبکه های هرمی افراد بیشتری رو آلوده کنه و بیشتر تو این باتلاق بازی فرو برن
  البته همه اینها از کم فکری و کم تجربگی و خیالپردازی و هیجانات نوجوانی که در مسیر غلظ ازش سوئ استفاده میشه
  اگر نوجوانان ما با کمی از قوانین حقوقی و مدنی در دروس خود آشنا شوند بسیاری از این تهدیدات رفع میشود .
  البته با جریان فکری و غیر انسانی که داعش در عضو گیری در عراق انجام داده در عصر 2017 انجام داده واقعا سطح درک بشر زیر سوال میره که حد اقل حقوق انسانی رو نمیتونه درک کنه

 17. Morteza گفت:

  سلام اگه واقعیه برا ماهم بفرستین ممنون میشم….famalii8088

 18. سعید گفت:

  مثلا تهدیدت میکنه من دم در خونتونم میام میکشمت ،

 19. Mahdi گفت:

  بهمنم لینکشوبفرست من لرم یه چیز بهشون می گم کسخلشون می کنم برن خودشونو ننه شونو دده شونو بندازن پایین بفرست به ایدی تلگرامم@

 20. یلدا گفت:

  اولا ک از سازنده ی این بازی کاملا نهایت لطف و تشکر رو دارم !!!!!!
  خداییش اونایی که این بازی هارو میکنن وااااااااقعا دیوانننننننننننننننن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 21. ARMIN گفت:

  اگه بیاد به من بگه ادرستو دارم میام در خونتون من میگم بیا ببینم میتونی بخوری یا نه بیا من الان دم درم

 22. Alna گفت:

  سلام نظر من درمورد این بازی اینکه واقعا وحشتناکه دچارش بشی حالا از کجا معلوم سازندش اینه و اگه هم اینه برن دستگیرش کنن اون مثلن کیه هیجی نیست بلیسا براحتی می تونن بیداش کنن دسگیرش کنن اون فقت یه بازی ساخته ومارو ترسونده باید دسگیش کنن بیارنش ایران دارش بزنن تا مردم اینتور دچارش نشن و تعداد زیادی هم نمی مردن………….. لینکای بازی و بازی از همه سایت حزف کننو ممنون از مدیر سایت که نطلاعاتی مهم بهمون داد و ممنون کشو ر ایران که همکاری می کنن و ممنون از خبرنگارای شعاع صدا سیما و ممنون از شما ها که جون ما رو لاقل نجات دادین ممنون خدافز

 23. سجاد گفت:

  سازنده گفته هدفم حذف ادم هایی که فایده ای ندارند واقعا راست میگه ادم هایی که این بازی و میکنن من بمیرمم نگاه این بازی نمیکنم

 24. HoJjAt گفت:

  سلام…ببخشید که لفظ بنده خیلی رک هستش…اما ایرانی ها ته همه چیزو در میارن ایرانی جماعت که معتاد گوشی و بازی و تلگرام و اینستا و تو این فقر و وضعیت اسف بار جامعه دیگه چیزی برای از دست دادن نداره و بی فرهنگی رواج یافته این بازی رو نصب نمیکنه و بازی نمیکنه چون شعورش اجازه این کارو نمیده…چطور فردی که توی فرهنگ بین المللی اروپا و امریکا بزرگ شده همچین بازی انجام بده و اینقدر هم کشته بده…من معتقدم این چرندی بیش نیست…دلیل مرگ دو نفر اصفهان هم حتما چیز دیگریست نمیشه بعد ی نهنگ هر کی خودکشی کرد بندازیم گردن نهنگ…برای لامپ و رولپلاک و ایناهم همین چرندیات توی فضای مجازی پخش شد…دست های پشت پرده ای میخوان بگن اروپا و روسیه و…بد هستن…وگرنه تولید شده سال2013هستش الان2017حالا صداش در اومده؟اصلا ممکنه تو این فضای مجازی و سرعت انتشارات مطالب 4سال اختلاف باشه!!!منطقی نیست.نه با سطح فرهنگ و شعور افراد اروپا جوره نه با سال تولیدش…روزخوش

 25. عاطی گفت:

  گمشو باو اسکل دیوانه مگه جونمو از سر راه آوردم زندگیم سخت هست خیلی ولی میسازمش نمیذارم کسی زندگیمو تباه کنه

 26. Morteza گفت:

  سلام . من این بتزی رو چطوری میتونم ب دست بیارم ؟؟ حتما لازم دارم

 27. محمد گفت:

  میگن یه چالش اومده بنام خر صورتی که اخرش تبدیل به خر میشی واقا دردناکه :-( :-( :cry:

 28. مهران شاهی گفت:

  خیلی دلم میخواد این بازیو نصب کنم تا چنان اسکولش کنم که بفهمه مخ زدن یعنی چی

 29. جواد گفت:

  سلام من میخوام این بازیو تا تهش برم چون از زندگیم خسته شدم هیچکسو توی این دنیا ندارم هیچ خوشی توی این دنیا برام نمونده میخام این بازیو تا تهش برم لطفا لینکش روبه ایدی تلگرامم بفرستید

 30. بشــــــــــــــــــــــــــــتابید بازی من خـــــــــــــــــــــــــر دریایی هستم را دانلود کنید.. برای ادم های ..

  ماشالله چقد داریم .. خدا قــــــــــــــــــــــــــــــــــوت

 31. محمد گفت:

  اگر کسی لینک داره بفرسته ما هم دانلود کنیم ببینیم چطوری مخ میزنه خودش یک اموزش مخ زدنه که طرف خودکوشی کنه حالا فکر کنید به این روش کالا بفروشی ?جوابه??لطفا لینک بفرستید

 32. saber گفت:

  سلام اگه میشه نهنگ ابی رو داخل تلگرام واسم بفرستین ?
  @saber_w79

 33. مالیک خان گفت:

  سلام میشه لینک مستقیم بازی نهنگ آبی را در تلگرام برام بفرستید
  @p1212

 34. مالیک خان گفت:

  سلام میشه لینک مستقیم دانلود نهنگ آبی را برام بفرستید
  تو تلگرام

 35. امین احمدی گفت:

  با سلام امین احمدی هستم کسانی که می خواهند دانلود کنند می میرد من قبلا هم اسم این بازی رو تا حالا شنیدم
  اقای فیلیپ بوکین به جای اینکه خود ادم های بدبخت رو به کشتن بدی برو خودت رو بنداز که بفهمی به این ادم های بدبخت چیکار کردی
  با تشکر فراوان

 36. Armin گفت:

  سلام
  لطفا اگه میشه لینک دانلود رو همین جا بفرستین
  ممنون

 37. HERO گفت:

  من این بازیو دان کردم تا مرحله ۱ رفتم ولی بلقیس حالی نداشتم ۴:۲۰ بیدارشو والا بگیر بخواب ۴:۲۰مگه خرم تازه ادرسمو گفتم بهش گفتم خوابن مهم تر از تو هسته بد بخت ۲۰روزه هیچی نگفته ????

 38. Amir گفت:

  من به زبان روسی سرچ کردم برام آورد دانلودش کردم گفت نمیخوای بازی کنی گفتم خره اگه نمیخوای تو دانلودش نمی کردم بعد وسطاای بازی رفتم بیرون گفت آدرسمو منم گفتم هر گوهیی که دلت میخواد بکن بعد یه ماه گذشته انگار نه انگار البته خودم وسطاای بازی تهدیدشم میکردم خخخخخ چقدر من سوژه هستم

 39. نهنگ بنفش گفت:

  :reallypissed: من داشتمش و انصراف دادم مکان و درست گفت ولی هنوز هیچ قلطی نکرده

 40. پژمانکه گفت:

  نیاز به این بازیا نیست بیاین یه روز دنبال کار غروب خودتون خودتون میکشید والا کار کجاس یارو میگه ساعت ده صبح تاده شب 700 تومن

 41. ناشناس گفت:

  سلام من امشب از یه سایت خارجی گرفتمش ولی هم مرحله هاش باز بود و هم دستوراتش فرق میکرد توی مرحله اولس گفته بود باشست انگشت روی صفحه به سمت راس لمس کن و از این ها به نظرتون این چیه

 42. میلاد گفت:

  حتما اینو بخــــــونید،،،،،،،،، این بازی فقط لینکش تو کشور آمریکاست و داخل ایران اصلا لینکس وجود نداره،این آمریکایی‌ها هستن که کسخل و مریض و شزن و عقب افتاده و… هستن که این کار ها رو انجام میدن،آمریکایی های کسخل اینو بدونین که ما ایرانی ها مثل خودشون کسخل نیستیم و بااین چیزا و هوشمندترین این چیزا خر نمی‌شیم ، فقط یه چیز بهش میگیم( کس نگو کیرم دهنت مگه من مثل خودت کسخلم)??? والا،مگه خودمون،خودمون رو آفریدیم که خودمون هم،خودمون رو بکشیم،یه خدایی رو ما داریم که هر وقت خودش صلاح بدونه ما رو نابود می‌کنه ،چجوریش هم با خودشه،حرفام تموم،فقط ایرانی ها اینو تو گوشتون فرو کنین ،هروقت به چنین موردی برخورد کردین یا بهش بگید کس نگو یا بگیرین ننشو بگایید به روش فورغونی خخخخخخخخخخخخخخخ.

 43. ندا گفت:

  اخه خودکشی نیاز ب این خوردنا نداره من خودم قرص خوردم بمیرم نجاتم دادن …اه چرا ذجر ی قرص برنج بنداز بالا خلاص :inlove: ??

 44. علی گفت:

  سلام چطور ممکنه این بازی با دستگیری مدیرش بازم جواب بده و کار کنه من از یه سایت روسی دانش کردم نصب کردم بازی رو شروع کردم همون مرحله اولش زدم زیرش واسم نوشت شما الان فلان جا هستید امروز یا فردا میمیری ادرس جاییم که بودم رو درست گفت ولی هنوز هیچ گهی نخورده یه هفته هم گذشته!

 45. اینجا ایرانه .نه کشور دیگه که به سادگی خودشونو می کشن. اگه این بازی رو روی سایت های ایرانی بزارین?

 46. نیما گفت:

  اونایی که بازی میکنن واقعا ****** . اصلا چه کاریه خودتو خسته نکن هیچ خراشیم روبدنت ایجاد نکن بروبمیر.افرین حالا یه نهگی ماشالله..

 47. Amir گفت:

  هنوز ایرانو نشناختی مرتیکع ? ما عکسای تیغو از گوگل میگیرم انقدم کسخول نیستیم ک :/ خود کشی مال بچه سوسولاس :/ :-X

 48. علی گفت:

  ادمینشو گرفتن سورشم بستن بعد شما چطوری بازی کردید تو هیچ سایت خارجی هم نیست

 49. Fateme exol گفت:

  خدایا توبه منو بگو چه علاقه ایی به بازی نهنگ ابی داشتم حالا دیگه ازش متنفر شدم?? واقعا خیلی خنگن کسایی ک این چالش مرگ رو انجام میدن و میدونن ک اخرش مرگه?

 50. فروتن گفت:

  فقط هرکی این بازی رو بکنم احمق چون این بازی فقط آدم های بیگناه رو میکشه من که این بازی نیکنم چون خون حضرت علی تو رگام من این بازی بدرد نخور هرچی ادم بیگناه رو میکشه

 51. مسلم گفت:

  :blush: من هرروز ساعت چهار وبیست دقیقه بیدار میشم میرم نونوایی .جووون من یه نهنگ بودم خودم نمیدونستم???

 52. Iman گفت:

  سازندش قزوین نیومده میخوام بازی نصب کنم بیاد قزوین پشیمون شه????

 53. ابوالفضل گفت:

  من از ته دلم متأسفم برای مسئولین شبکه های مجازی
  اگه يه کانال یا گروهی مطالب آموزشی زناشویی بزارن فیلتر میکنه خخخخخخخخ
  ولی یه بازی که باعث مرگ انسان میشه رو هیچ نوع واکنشی نشون نمیدن که خانواده ها هم بفهمن و فرزندشونو چک کنن
  تبلیغات تلویزیونی باید انجام بشه هر چه زودتر تا همه ببینن
  هیچ کاری نمیکنن این مسئولین

 54. saeid turbo گفت:

  2ماه سوال حواب میشی..فکر کنم با این کارا ی دیوونه توصیف میشی و حرفهای اطرافیان کاریت میکنه ک خودکشی کنی..قبلشم ب پشت بوم عادت میده مخاطباشو

 55. taymaz گفت:

  اخه ترو خدا این چیه این که اصلا ترسناک نبو من عکس از سایت برمیداشتم میزاشتم و قبول میکرد میگم بوکین خودش اگه ایران بود اول از همه خودکشی میکرد . در ضمن من مرحله ۵۰ رو انجام ندادم گفت بغل خونتونم میکشمت من گفتم کوشی بیام ازاین بازی های مسخر دوباره بهم بدی بخندیم درضمن هر کی تو ایران خودکشی کنه خودم دوباره میکشمش چون خون یک مسلمان در ما جریان داره

 56. Hssn گفت:

  از کجا میشه دانلود و بازی کرد

 57. امید گفت:

  ما بچه های شیعه یم خون علی در رگ های ماست بهیچ وجه تحت تاثیر این جور مزرخرفات نمیریم
  این کار وهابیت ها ست که با انتحاری هر جور شده به خود کشی تن میدن کسی قرآن خدا باور داره خودکشی برایش خنداور است ممنون

 58. جعفر گفت:

  اوف سازندش چه خوشگله بزار وسط بازی برم بیرون بیاد دم خونم مخشو بزنم ببرم خونم باهاش نهنگ بازی کنم شنا یادش بدم

 59. عاصم گفت:

  واقعن عجب بازی اخریش باید خود کشی کنی خخخ جالبه باید دانلودش کنم ولی پست من احساسه با تیگ نمیشه کار کرد روش

 60. احمد گفت:

  بابا این مدیر بچه کوچولو ها رو میترسونه میگه من پشت درم الان میام ولی از ما میترسه نمیاد

 61. احمد گفت:

  عجب بازی . میزنه خودکشی ??

 62. سجاد گفت:

  بسته ۱۰ساله بخره تا۱۰سال براش بازی میکنم حال کنه براش خال میزنم در حد لالیگا فقط شرط دارره تصویری باید نشونش بدم

 63. محمد گفت:

  اقا میشه به من بفرستین من میخوامش

 64. پوریا گفت:

  من به عقل این خارجی شک کردم اخه کدوم احمق دست خودشو تیق میزنه برای یک بازی باز این خوبه کدوم ک..خل خودشو میکشه..براشون متاسفم????

  • علی گفت:

   دادا اونا هم فکر می کردن این**شعره و این چیزایی که میخواسته رو هم الکی میدونستن و برای وقت گذرونی و این چیزا چند تاشو که انجام دادن بدبخت شدن

 65. يلدا گفت:

  خدايي ايني كه اين بازيو طراحي كرده هنوز ايراني هارو نشناخته ??چقدر اين خارجيا اسكلن

 66. aMir_HaMeDaN*18 گفت:

  حاجی این بازی نیست بازی تو دهنت میگی یعنی یه چیز دیگه این شر ورا چیه :| تمومش کنید زیاد داغ تر نکنین زود باور نباشین بابا کشت و کشتار کجا بود :)) بازیشو میخوای بیا تلگرام بهت بدم چیزی نیست که بازیه این :| اصن معلوم نیست این بازیا چیه

 67. Hamid گفت:

  بعضیا بازیشو میفروشن??

 68. amir گفت:

  اینا همش شعره اولا اونا ک بازی میکنن ک.خلن دوما این تیغا چیزی نیست که ماها تو دعوا با شمشیر میزنیم باکی نیست بعدشم اونی ک میگه ادرستو دارم جاوی در خونتون هستم میکشمت باید گفت بیا درو واسن بعز میکنم جوجه ایرانی و کرمانشاهی اینقد اوسکل نیس ک گول این بچه بازیارو بخوره

 69. یوسف گفت:

  اقا من میخوام دالنود کنم وسطش ول کنم ادمینش بیاد سمتم جوووون 0o

 70. نسرین گفت:

  بازیه هیجانیه واقعا .کاش تو ایران بیاد رو اجرا تا اسکولای جامعه رو بشناسیم خخخخخخ ???

 71. عارف گفت:

  ????????خدایی میگ من نزدیک شمام؟???خو اسکلا وقتی جی پی است روشنه معلومه نشونیتو میگ??

 72. Ali گفت:

  بابا من بازی کردم رفتم سایت های خارجی دان کردم تا مرحله2باید همش راه بری که نهنگه رو گم نکنی بشینی غیبش میزنه نمیدونم این خارجیا خل هستند که تا50بازی میکنند من فک میکردم ایرانیا عقب موندند ولی نه خداروشکر عقب مونده تر از خودمونم داریم??

 73. Mahdi mohajery گفت:

  يعني توي ايران نميشه اصلا دان كرد؟

 74. aMir_HaMeDaN*18 گفت:

  حاجی من به زور دانلودش کردم بازی کردم مرحله اول گفت عدد بنویس عکس چیز کشیدم با خودکار سیاه براش فرستادم دیلیتش کردم :)) پیام اومد من نزدیک منزل شما فلان جام الآن شمارو میکشم بازم یکی دیگه کشیدم فرستادم دیگه پیام نداده :))

 75. همراز گفت:

  شما اول بازیرو گیر بیار بعد نظر بده???

 76. مصطفی گفت:

  به نظر من‌باید سرور این بازی تو ایران فیلتر بشه

 77. Eli mofrad گفت:

  از اخر به اول بود راحت تر نبود؟؟؟ ولی وم اونی ک ساختتش گرم چ کصخلایی و میکشه??

 78. Eli گفت:

  بجه های اونور اصلا اعتماد به نفس ندارن واقعا چجوری اینقدر راحت فریب میخورن!! چقدر مضحکه این موضوع

 79. محسن گفت:

  خارجیا انقد ک.خل بودن نمیدونستیم

 80. فرید گفت:

  منم بازیشو میخوام از این دنیا سیرم

 81. Ne.sa گفت:

  اين مسخره بازيارو تموم كنين نسخه اصليشم ك نيست پس چرا ميزارين ك همه وسوسه بشن .

 82. امین گفت:

  اقا من تو مرحله 33 گیر کردم .حجم بستم تموم شده . دیگه نمیتونم فیلم دان کنم ببینم???? چکار کنم حالا ؟؟????
  ادمین اگه برام بسته میخری تا ادامه بدم درغیر این صورت ??

 83. sentinel گفت:

  بابا ما ایرانیم مثل اونا گاو نیستیم بزارید

 84. محمد گفت:

  آره باو.
  به مولا بازی ****.
  سر بازی نوجوونا خودکشی کردن هم اون یارو که بازیرو ساخته *** بوده هم بچه هایی که بازیش کردن.
  ما تو ایران صد تا بدتر از این تیغارو تو دعواهای خیابونمون میخوریم دیکه این بیاد سرشو ***.
  به مولا دنیا داره به چ سمتی میره؟

 85. رضا گفت:

  هدف ما از اومدن ب اين دنيا چيه؟؟
  خدا خودش بخيركنه

 86. Ali گفت:

  اونجا که مدیرش میگه من تمام اطلاعات شمارا دارم و به دنبالت خواهم آمد باید بگی بیا ??

 87. Meysam گفت:

  نزارید دیگه شورشو در آوردن تو این چند روز ول کنید همه کنجکاو شدن :-/