» خانه » آموزش » نکات مهم برای سطح مبتدی و حرفه ای کلش آف کلنز (آنچه باید یک بازیکن حرفه ای بداند)

نکات مهم برای سطح مبتدی و حرفه ای کلش آف کلنز (آنچه باید یک بازیکن حرفه ای بداند)

سلام خدمت همراهان همیشگی کینگز آف پرشیا، امروز یک مطلب فوق العاده برای راهنمایی شمایی که تازه بازی رو شروع کردید و حتی شمایی که خیلی وقته بازی میکنی، اماده کردیم! تابحال شده زمان آپگرید ها سردرگم شوید؟ اولویت کدام ساختمان بالاتر است؟ چگونه میتوان زودتر مکس شد؟ ما در این مطلب میخواهیم به این سوالات پاسخ دهیم پس همراه ما باشید.

شما در بازی رییس یک سرزمین جادویی هستید؛ پس وظیفه یک رییس ارتقا و بالا بردن کیفیت زمین خود میباشد. همیشه حواستان به لابراتور خود باشد، این سازه نباید بیکار باشد و همیشه باید درحال آپگرید نیروها و اسپل های شما باشد. سعی کنید با اتک زدن و جمع کردن منابع از این ساختمان حداکثر کار را بکشید.

کار های تیمی را فراموش نکنید؛ کلش آف کلنز یک بازی تیمی است و اگر قرار است تنهایی عمل کنید به هیچ عنوان پیشرفت چشمگیری نخواهید داشت، حتی چالش های فصلی هم تیمی هستند، به این دلیل که نیروهایی که برای کامل کردن چالش ها ندارید را میتوانید از هم کلنی های خود قرض بگیرید پس به هیچ عنوان از کار تیمی در کلش آف کلنز دریغ نکنید.

بسیاری از بازیکنان تنها برروی سیستم های دفاعی خود تمرکز کرده اند و فقط آنهارا آپگرید میکنند؛ ما نمیگوییم این کار اشتباه است اما بهتر است در کنار آنها معدن یا اکسیر کالکتر خود را نیز آپگرید کنید تا از منابع بیشتری بهره مند شوید.
یکی از یوتیوبر های معروف (Kenny Jo) که سالهاست کلش آف کلنز را بصورت حرفه ای بازی میکند، گفته است من اول به آپگرید منابع خود اهمیت میدهم سپس به سمت هیروهایم می آیم؛ زیرا اگر منابعی نباشد هیچ آپگریدی در کار نخواهد بود پس اولویت خود را اکسیر کالکتر و معدن قرار میدهم.

همیشه برروی بیلدر بیس خود تمرکز کنید؛ سعی کنید تا بیلدرهال 6 پیش بروید و خیلی سریع در این بیلدرهال مکس شوید، در این صورت شما یک بیلدر کمکی خواهید داشت که به شما در دهکده اصلی هم کمک خواهد کرد پس از بیلدربیس خود دریغ نکنید.

همیشه در کلن کستل خود نیرو داشته باشید؛ این کار به غارت نشدن منابع شما کمک بزرگی خواهد کرد؛ شاید با خود بگویید یک چیز پیش پا افتاده است اما این چنین نیست و شما با داشتن نیرو در کلن کستل خود درمقابل حریف دفاع خواهید.

کلش آف کلنز بازی است که سالیان سال پلیر ها آن را بازی کرده اند و با وجود اینکه بیش از ده سال عرضه شده است بازهم محبوبیت زیادی بین پلیرهای خود دارد، اگر بخواهیم به عنوان حرف پایانی سخنی به شما بگوییم این است که در این بازی حتما همکاری های تیمی داشته باشید و سعی کنید با برنامه ریزی زمین خود را آپگرید کنید و استراتژی های اتک مربوط به تاون هال خود را فرا بگیرید تا از بقیه عقب نمانید.