» خانه » آموزش » آموزش کلش رویال » اطلاعات تکمیلی چلنج Battle Ram

اطلاعات تکمیلی چلنج Battle Ram

توضیحات تکمیلی چلنج دژکوب

توضیحات تکمیلی چلنج دژکوب

رویداد ویژه چلنج بتل رم (دژکوب)

 

این چلنج 2 مدل داره :

 

1-مدل کلاسیک بتل رم (دژکوب) : ورودی 10 جم(ورودی مجانی دارد)

2- مدل گرند بتل رم (دژکوب) : ورودی 100 جم است.(ورودی مجانی ندارد)

 

 

تورنمنت کلش رویال

تورنمنت کلش رویال

 

در این چلنج تمام کارتها، حتی اونهایی که ندارید در دسترس و اگه کارتهایی داشته باشید که لولشون پایین تر از لول تورنمنت ، در چلنج به لول تورنمنت تبدیل میشه(لولشون بالاتر میره)

در این چلنج با بیش تر از 5 برد ، یک تعداد کارت بتل رم دریافت میکنید.

 

IMG_8883

 

حتی اگر شما فقط 5 پیروزی بدست بیارید و فقط یک کارت بتل رم دریافت کنید این کارت برای شما 1 هفته زودتر از انتشار آنلاک میشه و در اتک معمولی میتونید از آن استفاده کنید.و از این بعد در همه چست ها ممکنه اون دریافت کنید.
در ترکیبی که میبرید کارت بتل رم قرار داره مثل چلنج الکترو ویزارد(7 کارت دیگه را خودتون مشخص میکنید)

اگر در مدل گرند بتل رم (دژکوب) 12 برد کسب کنید ، یک ورودی مجانی کلاسیک بتل رم هم بدست میارید و تا زمانی که گرند و یا کلاسیک چلنج بعدی انتخاب کنید .

جوایز دریافت بتل رم(دژکوب) 10 برابر بهتر از گرند چلنج است.

 

IMG_8872


 


در 11 برد چلنج گرند بتل رم (دژکوب)، شما تضمین شده 8 اپیک و 86 ریر دریافت میکنید و در چست اون 36 درصد کامن نسبت به قبل کمتر میده و 40 کارت بتل رم هم دریافت میکنید پس در نتیجه تعداد ریر خیلی بیشتری نسبت به چلنج های قبلی بدست میارید .ممکنه حتی تو اون چست کارت بیشتری از بتل رم (بیشتر از 40 تا) دریافت کنید.

در 12 برد تضمین شده 50 بتل رم (دژکوب)، دریافت میکنید برای مکس کردن بتل رم شما 2586 کارت نیاز دارید پس شما باید 50 بار چلنج بتل رم (دژکوب)، به مرحله 12 برسونید تا بتونید اون مکس کنید.

این چلنج نمیتونید در اتک دوستانه استفاده کنید.(چون الان نمیتونند کد برنامه را تغییر بدهند چون آپدیت درون برنامه ای )

کارت بتل رم

کارت بتل رم

توضیحات کارت Battle Ram

بتل رم Battle Ram (دژکوب) : کارت ریر 4 الکسیری که در آرنا 6 آنلاک میشه ،2 بربر که یک لاگ بزرگ نگه داشتند و با شارژی که دارند میتونند به نزدیکترین ساختمان آسیب وارد کنند اگر به اون متصل بشند میتونند یک آسیب خیلی زیاد وارد کنند و بعد با شمیشیرشون به سمت بقیه حمله کنند .

سلامتی اون از آیس ویزارد بیشتر و آسیب آن مثل یک ضربه هاگ است ،

در استاندارد تورنمنت لول هفت اون مثل دوتا بربر لول نه است ،بتل رم مثل پرنس شارژ دارد که این شارژ باعث میشه ضربه اون دوبرابر آسیب وارد کنه ،

بتل رم نیروها را نادیده میگیره و به ساختمانها حمله میکنه وقتی ضربه را وارد کرد لاگ میفته و بربرها به ساختمان و به نیروها حمله میکنند.

 

منبع: کلش رویال2015


 

عضویت در کانال تلگرام عضویت در پیج اینستاگرام