» خانه » آموزش » در رویداد هامرجم همیشه این کار هارو انجام بده!

در رویداد هامرجم همیشه این کار هارو انجام بده!

 

سلام به همراهان همیشگی کینگز اف پرشیا، امروز خدمت شما هستیم با مطلبی آموزنده دیگر درباره کلش آف کلنز! همانطور که میدانید تاون هال 16 بزودی به بازی خواهد آمد و با آمدن این تاون هال قطعا بسیار چیز ها در بازی تغییر خواهد کرد؛ جدا از بحث تغییر همیشه قبل از معرفی تاون هال جدید شاهد رویدادی بنام Hammer Jam هستیم که در این رویداد تمامی آپگرید ها 50% تخفیف میخورند. اما شما باید از این تخفیف استفاده کنید آن هم به درست! پس در این مطلب همراه ما باشید.

 

 

دیوار ها همیشه یکی از مهم ترین دغدغه بازیکنان برای آپگرید بوده است و یکی از دلایلی که بیشتر بازیکنان آن را در آخر آپگرید میکنند هزینه بالای آن میباشد ، اما در این رویداد که شامل 50% تخفیف شده اند به شما پیشنهاد میشود یک گارگر را فقط و فقط برای آپگرید کردن دیوار هایتان کنار بگذارید.

در این رویداد استفاده از آیتم های جادویی به میان می آید، شما در وضعیتی قرار گرفته اید که بهترین فرصت برای پیشرفت است و اگر آن را از دست بدهید قطعا پشیمان خواهید شد پس به هیچ عنوان رویداد هامر جم را فراموش نکنید، در این رویداد از آیتم های جادویی خود استفاده کنید، با استفاده از رونز ها منابع خود را فول کنید و به آپگرید ساختمان ها بپردازید، همچنین میتوانید از کتاب ها برای اتمام آپگرید ها نیز استفاده کنید؛ در ضمن بوست بیلدرهارا فراموش نکنید!

 

منابعی ندارید؟ رویداد استاربونس 4 برابر اینجاست! تیم کلش آف کلنز راه را برای بازیکنان همواره کرده است تا بتوانند به راحتی پیشرفت کنند پس نگران چیزی نباشید و به پیشرفت خود ادامه دهید، اگر منابع کافی برای آپگرید ندارید با یک زمان بندی هر ساعت 2 الی 4 اتک بزنید که شاید در کل 15 دقیقه وقت شمارا بگیرد و همین اتک ها به انجام رویداد استاربونس 4 برابر منجر خواهد شد و میتوانید منابع بسیاری دریافت کنید.

بعد از دیوار ها الویت خود را برروی ساختمان های دفاعی بگذارید، البته اگر باراکس آپگرید نشده ای دارید حتما انهارا آپکرید کنید، دفاعی ها گزینه مهمی در زمین شما هستند پس سعی کنید حتما آنهارا به خوبی آپگرید کنید تا بعد از آپدیت تاون هال 16 زمین شما قوی به نظر برسد.

الان زمان این فرا رسیده است که از تمام قسمت های بازی استفاده کنید، سعی کنید رویداد هارا کامل کنید، در کلن گیمز شرکت کنید، کلن وار لیگ و پایتخت کلن را نیز فراموش نکنید زیرا تمامی این آیتم ها در بازی ، همگی در کنار هم جمع شده اند تا منابع شمارا افزایش دهند و الان وقت خوبی است تا از زمین خود یک زمین مکس بسازید!