» خانه » آموزش » 6 راه درست خرج کردن جم در کلش آف کلنز

6 راه درست خرج کردن جم در کلش آف کلنز

سلام خدمت اعضای کینگز آف پرشیا، امروز مطلب جدیدی درباره نحوه استفاده جم ها برای شما اماده کرده ایم که امیدواریم مفید واقع شود.

جم ها، چیزی که همه ما در بازی دوست داریم به مقدار زیادی از ان داشته باشیم و گاهی جم ها بازی مارا نجات داده اند اما گاهی هم خرج بدون برنامه و الکی آن باعث پسرفت در بازی شده است! امروز میخواهیم به شما نحوه استفاده از جم هارا بصورت درست یاد بدیم.

جم مانند یک جی پی اس عمل کرده و همیشه نزدیک ترین راه برای مکس شدن در بازی را به شما نشان میدهد اما همیشه باید حواستان به این جی پی اس موفقیت باشد زیرا که استفاده نادرست از آن شمارا گمراه و از مقصد دور خواهد کرد که امروز 6 راه خرج کردن درست جم را به شما می اموزیم.

 

 

خرج کردن جم برای بیلدر

همیشه سعی کنید جم های خود را برای بازگشایی بیلدر جدید نگه دارید؛ بسیاری از افراد از همان اوایل بازی جم های خود را خرج میکنند و این عمل کار را برای جمع اوری دوباره جم سخت میکند اما با خرید بیلدر میتوانید پیشرفت چشم گیری در بازی داشته باشید. شما میتوانید این مقدار جم برای خرید بیلدرهارا از طریق کامل کردن ماموریت هایی که در قسمت پروفایل وجود دارند بدست اورید.

 

 

خرج کردن جم برای کتاب ها

ایتم های جادویی نیز نقش بسیار مهمی برای پیشرفت ما در بازی دارند و شما بجای اینکه یک هفته برای اپگرید هیرو خود صبر کنید، کتاب هیرو این زمان را به صفر رسانده است و همین باعث میشود که پتانسیل پرداخت جم برای ایتم های جادویی از قبیل کتاب ها مهیا شود؛ پیشنهاد تیم ما به شما خرید کتاب های ساختمان یا هیرو میباشد.

 

 

خرج کردن جم برای معجون ها

بیش از هر معجونی، معجون تمرین بسیار کاربرد زیادی دارد و همین معجون سرعت اتک شمارا بالا برده و باعث جمع اوری بیشتر غنائم برای شما میشود؛ شاید در ذهن خود این سوال به وجود بیاید چرا معجون بیلدر را خریداری نکنیم؟ زیرا هم جم زیادی نیاز دارد و هم بدون نداشتن منابع شما نمیتوانید چیزی را اپگرید کنید! شما میتوانید با معجون تمرین غنائم زیادی بدست اورده و نیروها، اسپل ها، ساختمان ها و حتی هیروهای خود را سریعتر به مرحله اپگرید برسانید.

 

 

خرج کردن جم در زمان رویداد ها

رویداد های کلش اف کلنز همیشه به نفع ما هستند بخصوص رویداد هایی که راحت و دارای جوایزی مانند کتاب و معجون هستند؛ اما در این بین رویداد هایی وجود دارد که علاوه بر جوایزی مانند معجون، باعث پیشرفت ما در بازی هم میشوند مانند رویداد بوست تک جمی! حتما از این رویداد ها استفاده کنید زیرا با بوست کردن میتوانید سرعت پیشرفت خود را چند برابر کنید.

 

 

خرج کردن جم در دونات کردن

یکی از راه هایی که میتوانید جم خود را بصورت مفید خرج کنید دونات کردن میباشد، شاید از نظر شما کمی مسخره به نظر برسد اما شما با دونات کردن هم به خود و هم به همکلنی که به ان دونات کرده اید کمک میکنید پس سعی کنید در مواقعی که میتوانید دونات کنید اما نیرویی ندارید از جم استفاده کنید.

 

 

خرج کردن جم برای خرید اسکین

یکی از راه هایی که به شما پیشنهاد میشود جم خود را خرج کنید در فروشگاه بازی میباشد، همانطور که میدانید بسیاری از افراد توانایی خرید اسکین هارا ندارند و این عمل در کشور ما برای بازیکنان تازه کار کمی مشکل است اما با خرید جم میتوانید به راحتی اسکین هارا از فروشگاه خریداری کرده و با اتک زدن با انها لذت برده و انگیزه خود را بالا نگه دارید.