» خانه » آموزش » آموزش باز کردن سریعتر کارگر ششم در کلش آف کلنز

آموزش باز کردن سریعتر کارگر ششم در کلش آف کلنز

 

سلامی دوباره به همه دنبال کنندگان کینگز آف پرشیا، باز هم ما اینجاییم این بار با مطلبی جدید درباره کارگر ششم بازی!

اگر کانال تلگرامی مارا دنبال کنید (کلیک کنید) متوجه خواهید شد که بزودی میتوان کارگر ششم را بصورت ثابت در دهکده اصلی استفاده کرد و هم اکنون باز کردن کارگر ششم چالشی برای کلشر های عزیز شده است که در این مطلب میخواهیم 5 راه ساده برای باز کردن این کارگر را به شما عزیزان بگوییم.

 

 

Gear Up

سعی کنید هرچه زودتر بیلدرهال خود را ارتقا دهید و دفاعی های خود را در دهکده اصلی Gear Up کنید، منظور از این کلمه دو حالته کردن دفاعی ها میباشد که یکی از ماموریت های ازاد کردن بیلدر ششم است و پیشنهاد ما استفاده از کتاب ساختمان برای انجام این عمل میباشد زیرا که باعث میشود کار سریع تر انجام شود و بیلدر مستر به کارهای دیگر در دهکده اصلی برسد.

 

 

ماشین جنگ

یکی دیگر از مامویت های باز کردن بیلدر ششم، اپگرید کردن ماشین جنگنده به لول 30 میباشد، بعد از اینکه این ماشین را اپگرید کردید فراموش نکنید که بوست ساعت را فعال کنید تا اپگرید سریعتر انجام شود.

 

 

مگا تسلا

مگا تسلا نیز یکی دیگر از ساختمان هایی است که برای باز کردن کارگر ششم نیاز به اپگرید ان است و پیشنهاد میشود از یک چکش ساختمان برای تمام کردن اپگرید این ساختمان دفاعی استفاده کنید؛ زیرا باعث هدر نرفتن منابع شما میشود و یک جورایی با انجام اپگرید با چکش، در خرج کردن منابع خود صرفه جویی کرده اید.

 

 

  • در صورت اینکه در دهکده دوم منابع کم اوردید و نتوانستید اپگرید های خود را ادامه دهید به شما پیشنهاد میشود با استفاده از مدال های بدست امده از پایتخت کلن، از تاجر اکسیر بیلدربیس را با 250 مدال خریداری کنید زیرا بسیار مفید است. همچنین معجون ساعت نیز در قسمت پیشنهادات تاجر در دسترس است که پیشنهاد میشود در صورت نیاز این معجون را هم خریداری کنید.

 

  • بزودی اپدیت جدید کلش اف کلنز منتشر خواهد شد و حتی ممکن است ماموریت های گفته شده تغییر یابند اما چیزی که همیشه ثابت است و به ما کمک میکند گلد پس در بازی میباشد، اگر شما گلد پس را خریداری کنید شک نکنید میتوانید به راحتی در بازی پیشرفت کنید و همچنین علاوه بر گلد پس، پیشنهادات داخل بازی میباشند که به پیشرفت شما کمک میکنند اما پیشنهاد میشود در صورت نیاز انهارا خریداری کنید.