» خانه » آموزش » 5 نکته طلایی برای تازه کار های کلش اف کلنز

5 نکته طلایی برای تازه کار های کلش اف کلنز

سلام به اعضای کینگز اف پرشیا، تیم ما همیشه سعی کرده برای بازیکنان قدیمی کلش اف کلنز مطالب مفیدی را ارائه دهد که همیشه کار امد باشد، اما امروز قرار است مطلبی برای بازیکنان جدید این بازی بارگزاری کنیم، مطلبی که شاید برای بازیکنان قدیمی نیز مفید باشد پس تا اخر این مطلب با ما همراه باشید.

 

جم های خود را الکی خرج نکنید

یکی از تصورات اشتباهی که بازیکنان جدید دارند این است که با جم به راحتی میتوانند بالا بیایند درصورتی که اینطور نیست و حتی تاپ پلیر ها هم جم های خود را الکی و بی موقع خرج نمیکنند بلکه باید برای انها برنامه داشته باشید.

هیچوقت برای امادن کردن نیروها، از بین بردن موانع و یا تسریع بخشیدن به لول اپ ها جم خرج نکنید، مخصوصا کسانی که تازه کار هستند.

بیلدر ها یکی از مهم ترین ساختمان ها در بازی هستند، اگر چه تنها 5 عدد از انها داخل بازی هستند ولی هرچقدر تعدادشان بیشتر شود، پیشرفت بیشتر و چشم گیری خواهید داشت و اگر از تمامی منابعی که به شما جم میدهند استفاده کنید میتوانید تا تاون هال 6 حداقل ، 4 کارگر را داشته باشید.

 

به تاون هال 6 برسید

نیازی نیست همه چیز خود را مکس کنید تا تاون هال خود را به لول بالاتری ارتقا دهید، شما تازه شروع به بازی کرده اید پس بهتر است تنها ساختمان های دفاعی و چیزهایی که مانع سه ستاره شدن شما میشوند مانند دیوار هارا اپگرید کنید و سعی کنید هرچه سریعتر به تاون هال 6 برسید.

نیروهارا هم تا رسیدن به تاون هال 6 الویت قرار دهید، سعی کنید برای بازی خود وقت بگذارید و نیروهای خود را هم در هر تاون هال مکس کنید زیرا نقش مهمی در کسب منابع دارند و همین نیروها باعث پیشرفت شما میشود.

 

به تکمیل کردن چلنج ها عادت کنید

همیشه سعی کنید چالش هارا کامل کنید، منظور از چالش ها همان چالش هایی هستند که هرماه در بازی اعمال میشوند و با کامل کردن انها میتوانید پیشرفت های زیادی را در بازی مشاهده کنید.

همین چالش ها به شما کمک زیادی خواهند کرد که پیشرفت کنید و به بهانه چالش هایتان به اتک بروید و انهارا تکمیل کنید و در انها حرفه ای شوید پس این فرصت را از دست ندهید و روزانه به تکمیل چالش ها بپردازید.

 

کلن کستل خود را زودتر بسازید.

کلن را جدی بگیرید، داشتن کلن یکی از مهم ترین ملاک های پیشرفت در بازی است زیرا شما میتوانید با دونیت کردن، با وار زدن و… به پیشرفت و لول آپ شدن خود در بازی کمک کنید.

به شما پیشنهاد میشود در بخش تنظیمات بیشتر سرچ کلن (Advanced Options) گزینه کلن هایی که میتوانید در انها وارد شوید را انتخاب کنید و وارد کلن هایی شوید که رک در انها زیاد است و شما میتوانید رک هارا پر کنید.

همچنین میتوانید با نیروهای دریافتی از انها، نقشه گابلین را کامل کنید و اتک های سخت را به راحتی و تنها با چند نیرو به پایان برسانید.

 

کشتی خود را زودتر بسازید

برای ساخت کشتی خود و رفتن به دهکده دوم شما باید تاون هال خود را به لول 4 اپگرید کنید و همانطور که گفتیم نیاز نیست ملاک شما برای رفتن به لول بعدی تاون هال، مکس شدن باشد بلکه با مکس کردن نیروها و ساختمان های دفاعی میتوانید به لول بعدی تاون هال خود بروید.

رفتن به بیلدربیس به شما کمک میکند جم های بیشتری به دست بیاورید و علاوه بر جم میتواند به لول اپ شدن شما در بازی کمک کند.

جم ماین یکی از ساختمان هایی است که دقیقا برای تولید جم ساخته میشود و این ساختمان را بسیار جدی بگیرید و از اپگرید ان دریغ نکنید.

امیدواریم این مطلب به درد شما خورده باشد و در اخر باید گفت همیشه سعی کنید روی برنامه بازی خود را جلو ببرید و هیچگاه برای اپگرید عجله نکنید و همیشه سعی کنید از همه قسمت های بازی مانند کلن وار، پایتخت کلن، چالش ها فصلی و… استفاده کنید زیرا تک تک انها برای پیشرفت شما طراحی شده اند.