» خانه » آموزش » ده کاری که باعث میشود هیچوقت از کلش آف کلنز خسته نشوید

ده کاری که باعث میشود هیچوقت از کلش آف کلنز خسته نشوید

سلام به تمام طرفدارای کینگز آف پرشیا، اول از همه سوالی از شما داریم!

آیا شما از کلش آف کلنز خسته شده اید؟ آیا دیگر مزه اول را برای شما ندارد؟ آیا میخواهید آن را پاک کنید؟!

دست نگه دارید؛ راه حل مشکل شما دست ماست، فقط کافیست به چیزهایی که گفته میشود عمل کنید تا بازی برای شما رنگ و لعاب تازه ای پیدا کند تا بتوانید بازهم از بازی لذت ببرید پس تا آخر این مطلب همراه ما باشید.

 

 

  • کامل کردن کلن گیمز

یکی از کارهایی که باعث میشود شما از بازی زده نشوید، کامل کردن کلن گیمز است.
اگر تابحال این کار را نکرده اید به شما پیشنهاد میشود برای یک بار هم که شده تمامی چالش هارا انجام دهید و امتیاز کامل را از کلن گیمز دریافت کنید و اینگونه خواهید دید که چگونه بازهم جذب بازی میشوید.

 

 

  • امتحان کردن ترکیب های متنوع در بازی

اگر شما در بازی از یک استراتژی پیروی کنید و هربار موقع اتک از این استراتژی استفاده کنید علاوه بر اینکه بازی برای شما تکراری میشود بلکه مهارت شما نیز از بین میرود پس پیشنهاد ما به شما استفاده از ترکیب های متنوع هوایی و زمینی برای اتک میباشد.

 

 

  • خرید پیشنهادات ویژه

شاید کمی مسخره به نظر بیاید اما چیز های جدید همیشه انرژی بخش هستند؛ برای مثال اگر از فروشگاه بازی اسکین های جدید زمین را خریداری کنید، آیتم ها و صداهای جدید شمارا برای ادامه بازی هیجان زده میکند پس در حد توان خود اسکین های جدید، گلد پس و پیشنهادات فروشگاه را خریداری کنید.

 

 

  • سعی کنید بهترین خود باشید

همیشه در بازی فعال باشید، پوش کردن کاپ یکی از این راه ها میباشد؛ همیشه به اتک بروید و با دریافت کاپ به لیگ های بالاتر بروید که علاوه بر بالا رفتن کاپ شما میتوانید دستاورد های جدید را نیز از بازی دریافت کنید پس هیچگاه ایست نکنید و به دنبال پیشرفت در بازی باشید.

 

 

  • استارت اکانت جدید

اگر اکانت شما مکس یا درحال مکس شدن است، شروع یک اکانت جدید به شما کمک میکند تا چیزهای جدید که برای لول های پایین تر در دسترس قرار گرفته اند را تجربه کنید و به دنبال پیشرفت باشید اما شرط اول ساخت اکانت جدید ، مکس شدن در اکانت فعلی میباشد.
حتی اگر علاقه ای به ساخت اکانت جدید ندارید میتوانید اکانت کسی را قرض بگیرید و کاپ او را افزایش دهید.

 

 

  • ساخت مپ های جدید

شاید کمی عجیب باشد اما شما با کلش آف کلنز میتوانید خلاقیت خود را تقویت کنید و با ساخت مپ های جدید بازی را از حالت حوصله سر بر بودن خارج کنید، شما علاوه بر اینکه میتوانید مپ های جدیدی را بسازید، میتوانید این مپ هارا در سایت های خارجی آپلود کرده تا دیگران هم از آن استفاده کنند.

 

 

  • کامل کردن دستاورد ها

در قسمت های بالاتر اشاره کردیم که کامل کردن دستاورد ها میتواند یکی از بهترین راه ها برای لذت بردن از بازی باشد. حتی تاپ پلیر های بازی همیشه میگویند بعد از گذشت سال ها همین دستاورد ها باعث شده است که برای بازی کردن انگیزه بگیرند و همیشه به دنبال کامل کردن آن هستند.

 

 

  • بیلدرهال

همیشه سعی کنید همراه با دهکده اصلی خود، بیلدربیس را نیز ارتقا دهید. شما میتوانید با مکس کردن بیلدربیس خود نیز از بازی لذت ببرید و همانطور که میدانید آپدیت بیلدربیس بسیار نزدیک است و در آینده ای نزدیک بسیار آیتم ها وجود خواهند داشت که شما آنهارا آپگرید کنید.

 

 

  • همکاری های گروهی

اگر شما در کلنی عضو نیستید قطعا از یک دوم بازی لذت نمیبرید زیرا که ویژگی های بسیار خاصی هستند که شما با عضو شدن در کلن ها آنهارا تجربه خواهید کرد از جمله کلن گیمز، کلن وار، کلن وار لیگ، پایتخت کلن، صحبت با همکلنی ها و دونیت و رسیو کردن
حتی شما میتوانید کلن جدیدی را نیز ایجاد کنید و با مدیریت آن به بهترین چیز ها در بازی دست پیدا کنید.

 

 

  • به اندازه بازی کنید

نیازی نیست بیست و چهار ساعت پای کلش آف کلنز باشید بلکه روزی حدود دو سه ساعت برای آن وقت بگذارید و با نظم داشتن در زمان بندی و برنامه های خود بعد از یک ماه مشاهده خواهید کرد که چگونه در بازی پیشرفت کرده اید.