» خانه » آموزش » آموزش کلش رویال » چطور برنده رویداد کلن بتل باشیم!

چطور برنده رویداد کلن بتل باشیم!

چطور برنده رویداد کلن بتل باشیم!

کلن بتل جدیدترین اتفاق در بازی کلش رویاله و ما میتونیم اون رو د هفته یکبار بازی کنیم. در این راهنما، قصد دارم تا بهتون نشون بدم وقتی دارین با یه عضوی از کلن بتل دونفره میزنین چه چیزهایی باید درمورد کلن بتل بدونید، چه دکهایی باید استفاده کنین و همچنین توصیه های دیگه ای که بهتون کمک میکنه تا چلنج کلن بتل رو در آخر هفته با پیروزی پشت سر بذارین.

درباره رویداد کلن بتل
هر دو هفته یکبار، مثل همین آخر هفته، رویداد کلن بتل جانشین رویداد کلن چست معمولی میشه، که به این معنیه که فقط مسابقات کلن بتل دو نفره جزو محاسبات کلن بتل چست محسوب میشن.

کلن بتل چست سازوکار دقیقا یکسانی داره نسبت به کلن چست معمولی. تنها تفاوتی که داره اینه که شما به 110 تا تاج احتیاج دارین بجای 1500تایی که همیشه برای کلن چست معمولی لازم بود تا هر 10 تا رو پر کنین.
در جدول زیر بصورت اجمالی میتونین جوایز رو ببینین:

Chest Tier Wins to unlock the next Tier Gold Cards
1 5 108 18
2 15 228 38
3 30 360 60
4 50 504 84
5 75 660 110
6 105 828 138
7 140 1,008 168
8 180 1,200 200
9 225 1,404 234
10 275 1,620 270

کلن بتل بصورت کلی
در این شیوه جدید بازی که بطور کاملا متفاوتی نسبت به شیوه معمول بازی هستش و لزمه تا شما خودتون رو باهاش وفق بدین.
هرکدوم از شما دک خودش رو باز یمیکنه با خط الکسیر خودش، بنابراین شما با یه خط الکسیر مشترک بازی نمیکنین. تولید الکسیر به نسبت تولید معمولش 70% هستش(یعنی 30% کم میشه) و 85% در حالت دوبرابر شدنش(یعنی 15% کم میشه) تا از یه شلوغی بی دلیل بخاطر حضور نیروهای غیرضروری در بتل جلوگیری کنه.
بنظرم متوجه شدین که همکاری کردن کلید موفقیته چرا که شما نمیتونین تمام الکسیر رو خرج پیشروی کنین در حالی که باید دفاع هم بکنین.ارتباط برقرار کردن در کلن بتل
شما همواره میتونین ببینین که دوستتون میخواد چه نیرویی رو بازی کنه، که اطلاعات ارزشمندیه، وقتی آیکن یه کارت رو زمین مشخص شد به این معنیه که دوستتون میخواد اون رو بازی کنه:

 

درحال حاضرشما همچنین میتوانید کارتی را که هم بازی شما قادر به بازی با کلیک کردن برروی نام خود در سمت راست بالای نوار خود است ببینید:

شما میتوانید آن چیزی را که همبازی شما قادر به انجام است ببینید و سپس شما میتوانید تصمیم بگیرید که حرکت کنید یا نه – با کشیدن کارت خود بر روی نقشه شما به او نشان خواهید داد که میخواهید حرکتی انجام دهید.
من می دانم که بسیاری در حال حاضر فکر میکنند که شما نیاز به برقراری ارتباط با یک نفر یا نرم افزار یا برنامه ای دارید , ولی این درست نیست.
این بازی هنوز سریع است و شما زمانی برای ایجاد برقراری ارتباط نخواهید داشت.
تصور کنید که یک سری بربر شجاع و سخت کوشی در حال آمدن هستند و شما در حال مباحثه در مورد دفاع از شهر هستید که – BOOM! خیلی دیر شده , برج شما سقوط کرده است.

میدان جنگ کلن بتل
در میدان نبرد 2v2 کمی متفاوت است با میدان نبرد معمولی, اما این تغییرات تفاوت های زیادی در بازی ایجاد کرده است.
دقیقا همان اندازه است , اما فضای پشت برج پادشاهان بزرگتر است(زمان بیشتری برای ساخت میبرد)
برج پادشاه دارای دو قدرت شلیک آتش است اما مقدار سلامتی آنها یکسان و نرمال است
این بدین معناست که اثرات شلیک به صورت گسترده خسارت بیشتری وارد میکند
نیروهای بیشتری در میدان جنگ وجود خواهند داشت برای بدست آوردن برتری و یا ضربه زدن .
استراتژی بازی
شما میتوانید جنگ های عجیب و غریب انتظار داشته باشید و فقطتمام چیزهایی که شما در مورد جنگ های عادی نسبت به رقابت های معمولی میدانید فراموش کنید.
تعداد خیلی زیادی کارت و اسپلها و راکتهای پشت هم و بقیه چیزای از این قبیل که در مقابل برج ها بازی میشه . اما اگر شما و هم کلنی خود صبور باشید پیروزی های بیشتری به ارمغان می آورید.

اینجا برخی چیزهایی است ک شما باید انجام دهید:
دفاع از حمله بسیار مهم تر است تاور های خود را باید برای مقابله با نیرو های بیشتر و از پا در امدن آماده کنید. برای ساختن پوش های بزرگ تلاش نکنید یک تانک در پشت کافی خواهد بود سپس اگر مورد نیاز بود کارت هایی اضافه کنید.
زیاد یک لاین رو پوش نکنید چون شما دو نفر دارید که در طرف دیگر منتظرند برای انجام این کار شما را تنبیه کنند پوش های سریع و با ارامش بیشتر مورد توجه هستند.
بنابراین با دکی که بستگی به کارت های انان دارند بازی نکنید.(الیت بربر ها،بربرها،هوگ رایدر و غیره)
یک دفاع و یک اسپاونر برای هر فرد کافیست! به هر حال شما فضای کافی در میدان جنگ 2V2 ندارید
در بخش بعدی به شما برخی از دک ها و کارت هایی که باید استفاده کنید را نشان میدهم.دک ها برای کلن بتل
صادقانه بگوییم، من نمیتوانم به شما ۲ دک ارائه بدم که هر دوی شما بچینید ، حال حاضر در مسابقات 1V1 ارائه دادن دکی که همه چیز را پوشش دهد سخت است ولی در مسابقات 2V2 با محاسباتریاضی ارائه دو دک همزمان که باهم خوب کار کنند، غیر ممکن است. 
بیشتر دک ها رایج سعی در ان دارند که از هر لحاظ بالانس باشند تا یک حالت برد از قبل ( مثلا هر کارت که حریف شما در ارنا خالی میکند خنثی کنید ) ایجاد کنند و بر تمام پیشامد ها غلبه کنند ولی در کلن بتل 2V2 دک های شما مجبور نیست از این پیروی کند چون گاهی اوقات در معرض پوش های خطرناک هستید
کارت های که من پیشنهاد میکنم استفاده کنید
اسیب منطقه ای!
حمله با برد بالا!
اسپل های دارای افکت منطقه ای!
و در نهایت دک هایی که من در کلن بتل استفاده خواهم کرد:

ولی ترکیب ها دیگری نیز وجود دارند که دارای مزیت هستند.
ترکیب پایه ای که شما باید ان را دنبال کنید:

شما می‌تونید هر کارتی که میخواید رو انتخاب کنید، هیچ مشکلی پیش نمیاد چرا که همه ی کارت ها لولشون به استاندارد تورنومنتی برمی‌گرده، بنابراین نباید نگران دیدن کارت هایی با لول بسیار بالا باشید
خب حالا چرا من این کارتهارو انتخاب کردم؟ خب به نظر من بهترین اپشنی که میتونید داشته باشید، همکاری و هم پوشانی کارتهاس، یعنی بتونند ضعف های همدیگرو پوشش بدن.
چند تا کارت داریم که من اصلا پیشنهادشون نمیکنم. 
مثل: گولم، پکا، لاوا هاوند،
خیلی گزینه های زیادی هست که حتما همیار شما اونارو برای حمله کردن در اختیار داره، و با بردن کارتهایی که در بالا بهش اشاره شد، باعث میشه که الکسیر خیلی زیادی از دست بره و این بیشتر از بتل معمولی دردسرساز میشه،
بربرین و لشکر مینیون،
در بازی خیلی اسپل های زیادی هست که ضد این کارتهاس و احتمالا یکی از ۲ حریف شما اونارو داره بنابراین بردن این کارتها نیز، با توجه به مصرف الکسیرشون نمیارز
بربرین الیت، گریویارد، اینفرنو دراگ، اسپارکی،جاینت اسکلتون.
نیز کارتهایی که بر ضدشون هست، با توجه به داشتن ۲ حریف نمیارزند.
گوبلین، گوبلین گنگ،مینیون، اسکلتون ارمی هم با دلایل قبلی اسپل های زیادی هست که با این کارت ها بشه مقابله کرد.

نتیجه گیری:
شما در مقابل تعداد زیادی پلیر قرار خواهید گرفت که نمیدونن دارن چکار میکنن و بسادگی ازشون امتیاز میگیرید چون اونا هنوز به این رویه دونفره عادت ندارن. بعد از دو سه تا مسابقه میبینین که 120 تا برد برا دریافت کلن بتل چست کار اسونیه.


 

 

ربات انتی بن کلشدانلود اخرین نسخه ربات لوت یاب خودکار کلش اف کلنزعضویت در کانال تلگرام عضویت در پیج اینستاگرام

نظرات
  1. امیر حسین گفت:

    من نمیتونم وارد اکانت دیگه روی بازی بشم گوگل پلیم اپدیته در ضمن وقتی تو گوگل پلی روی جمیلم میزنم تلاش مجدد میاره

  2. امید گفت:

    سلام به من جایزه نبرد قبیله رو نداده با اینکه کلی اتک زدم مشکل از چیه؟ به اون یکی اکانتم که چندتا بتل زدم داد ولی به این یکی اکانتم نداده واقعا عجیبه????

  3. Aydin گفت:

    من تا میرم در صفحه ی چت هیچ کاری نمیتونم بکنم،قبل این من درخوایت کلن بتل دادم بعد بتل دیدم هیچ کاری جز نوستن نمیتونم بکنم لطفا کمک کنید