» خانه » معرفی کارت Royal Giant به همراه بهترین دک های این کارت

محاسبه آنلاین وزن اکانت کلش

وزن وار

این چیه؟ وزن وار در کلش اف کلنز فاکتور خیلی مهمیه همچنین تعیین حریف کلن وار ها هم تحت تاثیر قرار میده.سیستم تعیین حریف در این سعی داره که شما رو با کلنی هم وزن مچ کنه. وزن کلی کلن از جمع وزن تک نک اکانت ها بدست میاد. هر بیس یه وزن جداگانه ای داره که میزان قدرت بیس رو نشون میده.

از کجا وزن وارتونو پیدا کنید؟

بهترین راه محاسبه وزن وار وار بیس در بتل دی هس( خیلی مهمه که در بتل دی اسکات کنید ، نه روز اماده سازی! ) یا اسکات کردن در چلنج دوستانه سپس اطلاعات لوت نفرات اجازه محاسبه کردن وزنو بتون میده. چانج دوستانه این اجازه رو به شما میده که هرموقع خواستید وزنتون رو حساب کنید ب جای اینکه برای بتل دی صبر کنین یا روی اطلاعات وار ها قبل حساب کنید.

محاسبه وزن

بیس مورد نظر رو در بتل دی اسکات کنید. اگه مخزن ها طلا در یک سطح باشند مقدار گلد درون یکی از اونارو در تعداد مخزن ها موجود ضرب کنید. به یاد داشته باشید که تان هال هم یه مخزن به حساب میاد.
پس ، اگه چهار تا مخزن هم سطح داشته باشید ، مقدار گلد موجود رو پنج برابر میکنید ( تان هال ) تا وزن رو بدست بیارید.
همونطور که در عکس پایین مشاهده میکنید این پلیر چهار مخزن هم سطح + تان هال .

پس فرمول به این صورت خواهد بود:   67 = 1000 / 5  * 13400 

تمومه ، وزن وار این پلیر 67 است .

مخزن ذخیره سازی طلا تاون هال 9

اگه مخزن ها هم سطح نباشند برای مثال بیس تازه تان نه شده و سه مخزن هم لول داره و یه مخزن لول یک ، همه مقادیر گلد هارو با هم جمع میکنیم .

فرمول: 58 = 1000 / ( 14250 + 14250 + 14250 + 1000 ) 

سه تا مخزن گلد = 14250 | یه مخزن گلد = 1000 | تان هال = 14250

وزن وار من هرچقدر بیشتر باشه بهتره ?

این جمله اجبارا درست نیست, بالا رفتن وزن وار با ارتقای دیفنس های قوی مثل ایک بو هست , که حریف های سخت تری شما و کلنتون میگیرین. وقتی مردم تاونشونو به 9 ارتقاع میدن , همیشه دوست دارند سریع ایکس بو شونو بنا کنن.
اما واسه چی این کارو بکنیم ? ایکس بو ها خیلی وزن دارند و اگر دیوار هایتان هنوز 8 هستند و حتی پایین تر (حالا به هر دلیلی که میتونه مکس نبودن بیس هم یکی از این دلایل باشه) یک مچ خیلی نافرم میتونه رخ بده. این دیگه تقصیر سوپر سل نیست , سرچ وار با ادغام 2 کلن با وزن های برابر هستش. برای همین شما نیاز دارین که وزنتونو پایین نگه دارین برای برتری.

وزن وار در مسیر بهبود کلش

حال که میدونین وزن وار در مورد چی هست. میتونین در بهبوده وار هاتون ازش استفاده کنین, به حالتی که شما برای هر شخص از کلنتون یک وزن وار دارید که باید با اون فرد هماهنگ و تحت کنترل خودتون درارید. اما این اعداد و ارقام “وزن وار ” چگونه به کار ما می آیند ? شما با یک نگاه میتونین وزن یک ممبر خیلی زیاد باشه یا خیلی پایین باشه رو ببینین , وزن وار همچنین کمک میکنه تا با کلن های دیگه در وار هانت کنین و خلاصه غوغایی بر پا کنید. و در آخر یک ابزاره برای تنظیم مپ های وار که چگونه ارتقاء پیدا کنند. شما حتما اصطلاح تاون هال 8.5 رو شنیدین… مینی-مکس یا بیس های مهندسی ساز شده. این بازیکنان میدونند وزن وار دقیقا به چه معناست.

نقطه قوت این جور بیس ها این هستش که مشخصاً وزن پایین تری دارند, یک وزن وار کم (نصبت به تاون هال) + یک حمله ی قوی , این میتونه یک هدف خوبی برای وار زدن باشه. در طرف مقابل (واری که مچ شده) فرد هم شماره به احتمال زیاد تاون هال 8 می افته که به تاون هال 8.5 ما یک اوانتاژ خیلی قویی میده.

مقایسه ی وزن ها استفاده ی بهینه از وزن وار یک ویژگی. خیلی خاص دیگه ای هم داره اینه که میتونین وزن وار تونو با حریف در وار فعلیتون مقایسه کنید. این ویژگی زمانی به کار میاد که شما مسئول یک وار هستید. مقایسه ی وزن وار را میتوانید در وار فعلیتون و تنها در بتل دی (روز نبرد) پیدا کنین (همانند عکس زیر). سوپر سل سعی میکنه که 2 کلن رو با تقریبا وزن برابر پیدا کنه .