» خانه » مپ بر اساس تاون هال » تاون هال 10 » مپ های افزایش کاپ برای بالابردن کاپ در تاون هال 5 تا 11

مپ های افزایش کاپ برای بالابردن کاپ در تاون هال 5 تا 11

مپ های افزایش کاپ برای بالابردن کاپ در تاون هال 5 تا 11

 

میخواهید کاپ خود را بالا ببرید ؟ برای اینکار نیاز به یک مپ خوب دارید. در این مطلب تعدادی مپ به شما پیشنهاد میکنیم که وقتی که آفلاین هستید بتوانید کاپ کسب کنید.

چه چیزهایی یک مپ افزایش کاپ خوب را میسازند ؟

به طور کل یک مپ افزایش کاپ تمرکز روی نگه داشتن کاپ شما دارد تا وقتی به شما حمله میشود کاپ از دست ندهید. در این مپ ها تمرکزی روی منابع نمیشود و بجای اینکه ستاره از دست بدهید منابع از دست میدهید.

مخازن شما با داشتن سلامتی زیادی که دارند در حکم کند کننده و فریب دهنده نیروهای دشمن دارند.

بالابردن کاپ مخصوص بازیکنانی که لول بالا هستند و چیزی برای ارتقا ندارند نیست بلکه با بالابردن کاپ پاداش های خوبی بازی به شما میدهد و مقداری جم به عنوان جایزه به شما میدهد و همچنین باعث میشود تجربه شما در اتک زدن بیشتر شود و مهارت بیشتری پیدا کنید.

 

تفاوت بین مپ  وار و مپ افزایش کاپ

خیلی از بازیکنان فکر میکنند که مپ وار با مپ افزایش کاپ برابر است و فرقی ندارند اما درواقع تفاوت خیلی مهمی دارند.

تفاوت این دو نوع مپ در این است که مپ افزایش کاپ به صورت ضد 2 ستاره طراحی میشود اما مپ وار به صورت ضد 3 ستاره.

دلیل این تفاوت هم این است که در وار شخص حمله کننده وقت لازم برای تمرین کردن و تحلیل مپ شما را دارد اما در اتک معمولی شخص حمله کننده فقط 30 ثانیه زمان برای تحلیل مپ شما دارد تا بتواند تصمیم بگیرد که اتک بزند یا نزند.

اگر میخواهید بیشتر در مورد جزئیات تئوری مپ های ضد چند ستاره بدانید میتوانید مطلب زیر را مطالعه کنید:

 

 

توجه داشته باشید که تعدادی از این مپ ها با ساختمان های تاون هال بالاتر چیده شده اما فقط از ساختمان های همان تاون هال استفاده شده است.

اگر به دنبال مپ وار یا فارمینگ هستید میتوانید از مطالب زیر استفاده کنید:

 

انواع چیدمان مپ »» کلیک کنید

 

حتما مطالعه کنید: چگونگی رسيدن به ليگ تايتان؟

 

مپ افزایش کاپ برای تاون هال 5

به صورت کلی باید سعی شود کستل را در وسط مپ قرار داد تا نیروهای کستل بتوانند به خوبی دفاع کنند اما در تاون هال 5 شما یک مشکل بزرگ دارید و آن این است که شما ساختمان های زیادی ندارید و فضا هم  به اندازه کافی برای قرار دادن آن ها در مرکز مپ ندارید. میتوانید مورتار و ویزاردتاور و ایردیفنس را در کنار تاون هال قرار دهید و کستل را خارج از مپ قرار دهید :

 

 

 

مپ افزایش کاپ برای تاون هال 6

این مپ دارای دو فونل در بالا و پایین مپ هست که در ورودی هردو هم تله ها به خوبی جایگذاری شده اند. تقاطع دیوارها هم نیروها را معطل میکنند و مورتار میتواند آسیب خوبی به آن ها وارد کند.

 

 

 

دومین مپی که معرفی میکنیم ایرسویپر سمت چپ مپ را پوشش میدهد و کستل و ایردیفنس سمت دیگر را محافظت میکنند:

 

 

مپ افزایش کاپ برای تاون هال 7 

در این مپ مشاهده میکنید که مخازن جایی قرار گرفته اند که شخص حمله کننده کمتر به فکر نفوذ به مرکز مپ می افتد.

 

 

 

ایرسویپر در این مپ قسمت پایینی مپ را پوشش میدهدو ایردیفنس هم قسمت بالایی مپ را پوشش خواهد داد.

 

مپ افزایش کاپ برای تاون هال 8

در این مپ قسمت زیادی از مپ توسط ایرسویپر پوشش داده میشود که باعث میشود اتک زدن به این مپ سخت شود مخصوصا با اتک با دراگون. خود ایرسویپر توسط 3 ایردیفنس مراقبت میشود و مخازن جوری قرار گرفته اند که سرعت رسیدن نیروها به ایردیفنس ها را کم میکنند.

 

 

به نظر ما مپ دوم بهتر است و کارایی بهتری دارد چون ساختمان های زیادی در لایه بیرونی قرار دارند و مرکز مپ هم به خوبی مراقبت میشود و مورتار و ایردیفنس ها هم به خوبی از مرکز مراقبت میکنند.

 

مپ افزایش کاپ برای تاون هال 9
در این تاون هال شما 2 ایرسویپر خواهید داشت و خواهید توانست که دو سمت از مپ خود را با این دو ایرسویپر پوشش دهید. با داشتن این دو ایرسویپر د رمقابل حمله های هوایی بهتر میتوانید دفاع کنید.

 

 

مپ افزایش کاپ برای تاون هال 10

در تاون هال 10 قضیه کمی فرق میکند. اگر شما در لیگ مستر هستید یا هر لیگ دیگر قبل از لیگ چمپیون نیاز به یک مپ دارید که بتواند برای شما کاپ کسب کند. این دو مپ زیر میتوانند به شما کمک کنند که کاپ شما به 3400 برسد اما اگر کاپ شما بالاتر از این مقدار است باید یک مپ افزایش کاپ دیگر انتخاب کنید که در انتهای همین مطلب قرار داده شده.

 

 

 

از مپ زیر میتوانید در لیگ تایتان هم استفاده کنید :

 

 

 

مرکز مپ به خوبی توسط مخازن محافظت میشود و نیروهای حریف  نمیتوانند به راحتی همه مپ را تخریب کنند و در بیشتر مواقع بیشتر از 2 ستاره نمیتوانند بگیرند.

 

مپ افزایش کاپ برای تاون هال11 و لیگ تایتان

همانطور که اشاره کردیم اگر شما در لیگ تایتان هستید و بالابردن کاپ بیشتر از این سخت است مپ زیر میتواند به شما کمک کند که کاپ خود را بالاتر ببرید. در این مپ بیشتر بازیکنان دچار اشتباه در  اتک زدن میشوند حتی نمیتوانند ستاره هم بگیرند. در کمی کاپ بالاتر بازیکنان خیلی کم پیش می آید که دچار اشتباه شوند و اتک را خراب کنند چون بیشتر بازیکان در این کاپ حرفه ای هستند اما با داشتن این مپ بیشتر مواقع 2 ستاره بیشتر نمیتوانند بگیرند و معمولا اتک هایی که به شما میشود با دادن 1 ستاره تمام میشود

 

 

 

 

 

ورود به کانال تلگرام عضویت در پیج اینستاگرام

 

 

نظرات
  1. مپ هاشون عالی هستن ولی لطفامپ برای افزایش کاپ هم درست کنین چون کاپ جمع کردن خیلی کارسختومشکل سازیه ممنون

  2. عمیر گفت:

    سلام مپ 10.75 هم برا پوش بزا بی زحمت مرسی