» خانه » آموزش » بازیابی اکانت کلش آف کلنز که Save نشده

بازیابی اکانت کلش آف کلنز که Save نشده

 

با توجه به سوالات فراوان و مطالب پراکنده در سایت ها در مورد بازیابی اکانت کلش آف کلنز که Save نشده و یا اینکه جیمیلشون و بازی شان هک شده و اکثر این مطالب نیز قدیمی شده اند و گزینه های آن با آپدیت های بازی کلش آف کلنز نیز تغییر یافته است ، این مطلب جدید را بصورت جامع و سریع را گذاشتیم که راهگشای شما دوستان باشد ! این مطلب برای اولین بار به این صورت جامع در سطح وب منتشر می شود و امیدواریم که دیگر شاهد مشکلات ناشی از هک و بازی Save نشده کلش آف کلنز نباشیم !

 

– اگر به اکانت بازی خود دسترسی ندارید و آن را Save نکرده اید و بازی پاک شده و از مرحله اول شروع شده  و یا جیمیلتون هک شده و به آن نیز دسترسی ندارید و یا دو اکانت مختلف کلش آف کلنز دارید و هر دو را هم لازم دارید ، پس :

ابتدا یک جیمیل جدید بسازید و سپس یک بازی جدید کلش آف کلنز هم نصب کنید سپس این بازی جدید کلش آف کلنز را روی جیمیلی که ساختید Save کنید.

 

آموزش مکاتبه با سوپرسل

به بازی کلش آف کلنز جدیدمان وارد می شویم و به قسمت Setting بازی مراجعه می کنیم 

 

image

خوب حالا تصویری مشابه عکس 2  را مشاهده می کنیم و از این قسمت گزینه Help and Support را که با علامت فلش مشخص کردیم را کلیک می کنیم.

 

imageحالا پنجره ای مشابه عکس 3 برای شما باز می شود که راهنمای کلی بازی است که در صورت تسلط به زبان انگلیسی می تواند به شما کمک کند حالا بر روی شکل ذره بین (جستجو) که با فلش در عکس مشخص کرده ایم کلیک می کنید.

 

image

بعد از این کار شما می توانید صفحه باز شده را به سمت پایین اسکرول کنید و آخرین گزینه صفحه ،  دکمه CONTACT US قرار دارد که با فلش مشخص کرده ایم و می توانید روی آن کلیک نمایید 

 

image

 

توجه : در آپدیت های جدید بازی کلش آف کلنز ممکن است شما نتوانید دکمه Contact Us را پیدا کنید ، برای این امر از یک فی.لتر.ش.کن استفاده نمایید و یا از این مطلب ( اینجا کلیک کنید ) استفاده نمایید تا دکمه Contact Us برای شما نمایش داده شود.

حالا به قسمت مهم کار می رسیم ، در قسمت محل نوشتن متن در خواستی ، اطلاعات اکانت بازی Save نشده و یا هک شده خود را باید بدانیم که این اطلاعات شامل این موارد است ، که آنها را یکی یکی برایتان توضیح خواهیم داد :

 1. اسم دهکده گمشده (اکانت بازی) خود.
 2. نام کلن یی که در آن عضو بودید و همچنین در صورت یادآوری تگ کلن تان که در آن بوده اید.
 3. Level تاون هال دهکده گمشده خود.
 4. میزان XP دهکده گمشده خود.
 5. زمانی ( ماه / سال )  که بازی گمشده خود را ساختید.
 6. 6- مدل کامل گوشی و یا تبلت خود.
 7. چه زمانی( ماه / سال ) متوجه شدید که بازیتان هک شده و یا آنرا از دست دادید.
 8. چه شهر و کشوری بازی گمشده خود را برای اولین بار ساختید.

خط

 

 

 

clashofclanshack4

 

پیدا کردن نام پلیر و تگ کلن

توضیحات سوال 1 : در این قسمت اسم اکانت بازی گمشده خود را باید به یاد بیاوریم و بنویسیم

نکته :

در بعضی مواقع سوپر سل بنا به دلایلی دهکده شما را پیدا نمی کند ، مثلا هکر نام بازی را تغییر داده است که شما باید تگ کاربری را در صورتی که سوپرسل بازی شما را پیدا نکرد برایشان بفرستید که در این مورد خودشان دوباره سوال خواهند کرد و در صورتی که سوال نکردند و برای بار اول اطلاعات را می فرستید ، احتیاجی به آن نیست و گرچه بنویسید هم بهتر است و راحت تر دهکده شما را پیدا خواهند کرد در تصاویر زیر نحوه پیدا کردن تگ کاربری ( User Tag ) نشان داده شده است :

پیدا کردن تگ کاربری در صورت درخواست سوپرسل  میتوانید از این لینک مطالعه کنید

 

 

 • اگر شما عضو کلنی نبودید و یا از کلن اخراج (Kick) شده اید فقط کافی است بنویسید

I Have Never Been In Any Clan

 • اگر شما در کلنی بوده اید و اخراج نشده اید ، می توانید برای دیدن مشخصات اکانت گمشده خود با سرچ کردن تگ کلنتان با بازی جدیدی کلش آف کلنزی که نصب کرده اید ، اکانت خود را ببینید و اطلاعاتی از اکانت خودتان بدست آورید.
 • میزان لول xp بازی

 

پیدا کردن تاریخ ساخت بازی

 

توضیحات سوال 5 : زمانی که بازی خود را ساختید باید به تاریخ میلادی ( ماه / سال ) بنویسید …

برای پیدا کردن تاریخ ساخت بازی کلش آف کلنز خودتان مطابق راهنمای زیر عمل کنید:

اینجا کلیک کنید:

توجه:

 

در صورتی که قادر نیستید که تاریخ ساخت بازی تان را از روش بالا پیدا کنید، این تاریخ را باید به صورت تقریبی هم که شده برای سوپرسل ارسال نمایید و چاره دیگری ندارید و تاریخ ساخت اکانت تقریبی هم باشد و نزدیک مثلا حدود 20 تا 30 روز به تاریخ ساخت دقیق اکانت تان مورد قبول واقع می شود و هیچ گونه بهانه و درخواست و التماس و خواهش هم مورد پذیرش قرار نمی گیرد!

برای تبدیل تاریخ شمسی به میلادی می توانید از این ابزار تبدیل تاریخ استفاده نمایید :

+ همچنین می توانید برای تبدیل تاریخ شمسی به میلادی از این سایت استفاده کنید(( اینجا کلیک کنید )) در این سایت به راحتی می توانید تاریخ مورد نظر خود را به میلادی محاسبه کنید.

+ برای نوشتن تقریبی تاریخ ساخت بازی گمشده تان می توانید از این جمله انگلیسی استفاده نمایید:

 

name6

که به جای دو ماه / سال – دو اسم ماه تقریبی پشت سر هم را می گذاریم مثلا اگر حدس می زنیم که بازی بین فروردین تا اردیبهشت 1390 ساخته شده است می نویسیم :

 

I Think It Is Between April 2011 Or May 2011

 

پیدا کردن تاریخ هک بازی
توضیحات سوال 7 : در این قسمت تاریخی که بازی تون هک شده را برایشان می نویسید ( اگر دقیق نمی دانید بطور تقریبی بنویسید ) – مثلا بنویسد  I Think Date My Game Hack و به جای Date تاریخ را به میلادی می نویسید. این تاریخ به آنها کمک میکند که فعالیتهای مشکوک را در آن تاریخ ببینند و بررسی بیشتر کنند این گزینه برای افرادی است که بازیشان هک شده است و افرادی که بازیشان به علت Save نبودن از دست داده اند احتیاجی به نوشتن این تاریخ ندارد.

 

خوب تمام شد ! در زیر هم  با توجه به توضیحات داده شده یک نمونه ایمیل درخواست برای بازیابی اکانت Save نشده و یا بازی هک شده به سوپرسل مطابق شکل زیر است را برایتان آماده کرده ایم ! که با الگو گرفتن از آن می توانید با اندک تغییراتی آنرا استفاده کنید.

 

email

نمونه ایمیل درخواستی به سوپرسل – برای دیدن سایز بزرگتر روی تصویر کلیک کنید

چند نمونه متن برای مشکلات شما در زیر گذاشته ایم که می توانید در ابتدای نمونه متن بالا برای سوپرسل ارسال کنید تا آنها مشکل شما را بدانند و بهتر حل کند:

 • اگر کسی در بازی شما هست (هکر) و مزاحمت ایجاد می کند ، نمونه متن درخواست زیر را ارسال کنید و سپس اطلاعات بازی تان :

Hi
I Think Someone Is Logging Into My Account Without My Permission
Would You Please Kick Him/Her Out ?1
Thanks

 • اگر پسورد جیمیل خود را تغییر داده اید ولی هنوز هکر مزاحمت ایجاد می کند نمونه متن زیر را برای سوپرسل ارسال کنید :

 

Someone Is Playing My Game And I Want To Kick Him Out

I Have Changed My Password But He Is Still Making Me Problem
Thanks

 • اگر قصد دارید که جیمیل خود را تغییر دهید و بر روی یک جیمیل دیگر بازی را Save کنید ، نمونه متن درخواستی زیر را ارسال کنید :

Hi

I Want To Unlink My Gmail So I Can Link My Game To a New Gmail Account

Thanks

توجه داشته باشید که با درخواست تغییر جیمیل در صورتی که هکر در بازی شما باشد ، مشکل تان حل نمی شود و باید از نمونه متن های دیگر در بالا استفاده کنید.

 

 • اگر بازی شما روی گوگل پلاس Save نشده است و حالا بازی شما پاک شده است و با آموزش هایی که برای Load شدن بازی در سایت هست استفاده کردید و بازی شما Load نمی شود و یا گوشی شما گوگل پلاس را ساپورت نمی کرده است و حالا بازی از مرحله یک شروع می شود از نمونه متن زیر استفاده کنید :

Hi
My Village Not Save On Google Plus & I’ve reset the phone and my Game Cleared
Thank you For Help Me

.

خوب حالا بعد از نوشتن ایمیل ، موقع ارسال آن است که از گزینه های سمت راست و بالای صفحه آنرا برای سوپرسل ارسال می کنیم ، شما می توانید عکس هم ضمیمه ایمیل تان کنید که در عکس 7  گزینه های ارسال ایمیل و عکس مشخص شده است.


ورود به کانال تلگرام


image

 

بعد از ارسال ایمیل شما جند روز باید صبر کنید تا پاسخ تان را بدهند .

 

پیدا کردن رسید خرید جم

ممکن است دوباره از شما سوالات دیگری از اکانت تان بپرسند ، از سوالاتی که بیشتر می پرسند درخواست رسید خرید جم است در صورتی که برای بازی جم خریده اید اولین رسید خریدتان را می خواهند ، برای پیدا کردن اولین رسید خرید جمتان  کسانی که خودشون با گیفت کارت خرید می کردن و گوگل هستند میتوانند از wallet.google.com قسمت اول یعنی Transactions رسید های خرید رو ببینند. افرادی هم که اپل هستن توی قسمت اکانت در برنامه آیتونز کامپیوتر قسمت Purchase History میتوانند مشاهده کنند. در واقع اگر رسید داشته باشید مهر تایید می زنید روی حرفتان که شما صاحب بازی هستید ضمنا توجه داشته باشید که برای ورود به Google Wallet احتیاج به ف ی ل ت ر ش ک ن دارید و بدون آن نمی توانید وارد شوید.

برای راهنمایی بیشتر در مورد پیدا کردن اولین رسید خرید جم به لینک های آموزشی زیر مراجعه نمایید :

راهنمای گوگل

https://support.google.com/googleplay/answer/2850369?hl=en&ref_topic=3245921

راهنمای اپل

http://support.apple.com/kb/ht2727

اگر هم که برای بازی جم نخریده اید فقط کافی است بنویسید:

I Have Not Bought Any GEM Till Now

یا

I Have Not Purchased Any GEMs
.
رسید خرید جم ندارید؟
سوال : من دسترسی به رسید خرید جم ندارم و جیمیلم هک شده و یا از سایتی هم که جم خریده ام رسید ندارد و یا ارائه نمی کند ! در این مورد چکار کنم ؟
بیشتر موارد اکثر کاربران از سایت های ایرانی برای خرید جم استفاده می کنند و با توجه به نوع خرید از این نوع سایت های ایرانی  آنها نمی توانند هیچگونه رسید معتبری برای خرید جم ، به شما بدهند تا شما بتوانید آن را به سوپرسل ارائه دهید و سوپرسل نیز با توجه به اینکه خرید جم انجام شده است ، دائما درخواست این رسید را خواهند کرد و تا آنرا ارائه نکنید ، هیچ کاری برای برگرداندن اکانت شما انجام نخواهند داد ، در صورت بروز این مشکل تنها راهی که برای شما باقی می ماند این است که برای سوپرسل بنویسید که جیمیل شما هک شده است و بنابراین دسترسی به Google Wallet برای ارائه رسید خرید جم ندارید و این مورد را ممکن است که قبول کنند و همکاری کنند و یا مورد قبول قرار نگیرد به هرحال شما این جمله زیر را برایشان می نویسید :
Hi
I Have No Access To The Gmail Account Because It’s Hacked , Therefor I Cannot Go Through The Google Wallet To Find The Gem Receipt
 

بن شدن موقت اکانت و در خواست از شما

بعد از ارسال درخواست تان ،سوپرسل (پشتیبان بازی ) ، بازی شما را برای اینکه آزمایش کند که صاحب دیگری ندارد،  BAN ( عدم ورود به بازی )  می کند تا اگر صاحبی دیگر داشته باشد اعلام کند ، البته بیشتر مواقع برای اینکار از شما اجازه می گیرد که باید موافقت کنید تا بازی BAN شود و عمل بازیابی اکانت شما ادامه یابد در غیر اینصورت ادامه پروسه بازیابی اکانت متوقف می شود .

 

معمولا این درخواست را از شما می کند ( تصویر زیر )

photo_2016-11-11_22-57-18

در صورتی که درخواست انگلیسی بود یا مشابه آن را کرد باید پاسخ بدهید :

I AGREE FOR BAN GAME

بعد از موافقت شما برای BAN شدن بازی سوپر سل به شما از طریق خود بازی اعلام می کند که بازی شما چند روز بن می شود تا صاحب اصلی اکانت مشخص شود و در صورتی که شما صاحب اکانت هستید با این شماره تیکت به ما ایمیل بزنید.

شماره تیکت در اصل همان شماره پرونده شماست که برایتان در سوپرسل تنظیم می شود و از روی این شماره ، شما شناسایی می شوید و  با این شماره می فهمند که موضوع مربوط به کدام اکانت بازیکنان است

متن ایمیلشان شبیه چیزی مثل این ممکن است باشد :

Account Banned While We Verify Ownership

شماره تیکت If You Want To Request Ownership Pleasecome Back With Ticket Number

q6aj_screenshot_2015_05_30_20_16_38

تصویری از پیام داده شده برای بن شدن توسط سوپرسل و شماره تیکت داده شده 6207117#

 

ادعای مالکیت بازی بعد از باز شدن از BAN

شما هم باید 2 روز صبر کنید و بعد از اینکه BAN تمام شد و بازی باز شد از طریق بازی ادعای مالکیت بازی را کنید و اگر به بازی دسترسی ندارید از طریق جیمیلتان به ایمیل clashofclans.account@supercell.com تماس بگیرید ( یا هر ایمیلی که ممکنه خودشان گفته باشند ) و بنویسید که من  صاحب این اکانت من هستم ، این هم شماره تیکت نامبرم است. از متن انگلیسی زیر برای پاسخ می توانید استفاده کنید :

 

 

photo_2016-11-11_23-03-18

 

»» توجه کنید درخواست بالا را هنگامی بفرستید که BAN بازی برداشته شود و به بازی بتوانید وارد شوید.

پایان

 

…::سوالات خودتون را بیان کنید که نویسنده های ما به شما پاسخ بدهند::..

 

خط

ورود به کانال تلگرام عضویت در پیج اینستاگرام

 

 

نظرات
 1. مصطفی گفت:

  سلام من گوشیم راپاکسازی کردم اکانت کلش آف کلنز پاک شده الان ازاول بازی میکنم چطور برگردونم اکانت

  • Kings Of Persia گفت:

   سلام روز بخیر
   اگر به سوپرسل آیدی یا جیمیل متصل هست ، از این دو راه اقدام کنید
   در غیر این صورت از طریق پشتیبانی بازی پیگیری کنید

 2. sahar گفت:

  جیمیل پاک شده چگونه برگردنم اکانت کلش آف

 3. چطوری باید اکانتو بفروشیم؟

 4. رضا گفت:

  سلام کلش من به سوپر سل وصل نبود تو گوشی قبلیم که اندرویدش ۴بود بازی می‌کردم حالا تو اون گوشی هم باز نمیکنه بروز رسانی هم تو اون گوشی جواب نمیده میشه بگین که چجوری اونو انتقال بدم به گوشی جدیدم

 5. Hana گفت:

  سلام ،من یه اکانتی داشتم که رو گیم لوپ بازی میکردم بعد از اپدیت گیم لوپ و بازی کلش اکانتم پرید و با همون جیمیل یه اکانت دیگه هم ساخته شد حالا من همه این کارارو انجام دادم اطلاعاتم رو فرستادم براشون ولی هنوز چیزی درس نشده

 6. llamiroo گفت:

  ببخشید من یه اکلنت دارم سیو هم هست ولی رمز جیمیلش رو گم کردم میخوام حالا بزارمش روی یک گوشی دگ باید چیکار کنم ؟

 7. maryam گفت:

  سلام.

  من ایمیلی که اکانت کلشم روش نصب بود رو پاک کردم. حدود دو سال از این ماجرا میگذره. آیا راهی برای برای برگردوندن باکانت بازی وجود داره؟

 8. امیررضا گفت:

  آقا میشه این ایمیل رو برگردونید من نمیتونم
  nannam1365@gmail.com

 9. علی گفت:

  جیمیلم ورمزش یادم رفته گوشی و خط. تلفنی که اون باز کرده بودم هم الان نیست مال کلش لطفاً کمک کنید برش گردانم می توانم تو کلش دوستانم اکانت خودمو ببینم

 10. ahmad.f گفت:

  سلام.من یه اکانت داشتم که با جیمیل یا گوگل پلی ذخیرش نکرده بودم و الانم کارایی که شما گفتید رو کردم اما می گه که توی چه کلنی عضو بوده ولی من توی هیچ کلنی عضو نبودم لطفا به من بگید که چی جوابش رو بدم

 11. مکرم گفت:

  ممنونم از راهنمایی بسیار خوبتون،با راهنمایی شما تنونستم بازی پاک شدم رو دوباره بیارم.ممنونتوننننننم???

 12. Mehran گفت:

  با سلام بنده میتونم راهنمایی کنم در مورد اکانت هک شده یا گم شده لطفا به من ایمیل بدید
  mehran.sep@gmail.com

 13. احسان گفت:

  سلام لطفا کمکم کنید.وقتی میخوام برم کلش یه صفحه میاد که میگه باید کد بازگشایی رو بزنید تا باز شود چیکار باید بکنم

  • کس دیگری که صاحب اکانت هست یا اطلاعات اکانت رو داره به پشتیبانی بازی گفته و برای اینکه شمارو از بازی بندازه بیرون اکانت و قفل کرده
   از همون قسمت به پشتیبانی پیام بدید اگر اکانت از شماست
   اگر دو نفر اطلاعات اکانت و داشته باشن اکانت بن دائم میشه

   • علیرضا ی فلک زده گفت:

    سلام‌.یه از خدا بی خبری تو گلوبال گفت دارم میرم سربازی کسی میتونه بازی کنه و از این طریق با سوپرسل آی دی اکانتمو دزدید‌.منم با پشتیبانی تماس گرفتم و بعد چند روز مکاتبه پرسید تاریخ شروع.تاریخ پایان.اسم قبلی و دستگاه هایی گه بازی کردین باهاش.منم اینارو به صورت تقریبی جواب دادم حالا ۱ روز گذشته و جوابی نیومده.ممکنه توضیح بدید اگه مشکلی هست اقای کیانی؟

  • مانی گفت:

   سلام من با سوپر سل چت کردم و از من پنج تا سوال پرسید ولی تاریخ شروع باری نپرسید و گفت به زودی ….

 14. علی گفت:

  سلام ببخشید من اکانتم بن شده کد باز گشایی اکانت میخاد چی کار کنم

 15. پارسا گفت:

  خواهشمندم کمکم کنید . چند روز پیش وارد اکانتم شدم نوشته شده بود :حساب شما به دلایل امنیتی قفل شده لطفا کد بازگشایی را وارد کنید.
  تورو خدا کمکم کنید.یه کد دوازده رقمی میخواد

  • کس دیگه از سوپرسل درخواست کرده اکانت از اون هست
   و سوالات سوپرسل و اطلاعات اکانت رو درست جواب داده
   شما هم اگه اکانت از شماست به پشتیبانی پیام بدید
   توجه کنید اگه شما هم سولات و درست جواب بدید اکانتتون بن دائم میشه

 16. Nima گفت:

  سلام من یک اکانت کلش داشتم که هک شده و از من تاریخه دقیق ساختن جیمیل و تاریخه دقیق هک شدن جیمیل رو می خواهد و من نمی دانم باید چکار بکنم.

 17. نیما گفت:

  سلام ببخشید من اکانت کلش آو کلنزم رو هک کردن . ومن الان تاریخه ساخته اکانتمو و تاریخه هک شدنشو نمی دونم باید چی کار بکنم.

 18. Bad boy گفت:

  سلام من یه اکانت داشتم میخواستم برگردونم چند تا سوال از من پرسید سوپر سل بعد گفت ما فهمیدیم حساب برای شماست بعد گفت اون رو برای امنیت به سوپرسل ایدی وصل کنید اما به من نه کدی داده تا به اون اکانتم وصل شم نه هیچ چیز دیگه ای من الان باید چیکار کنم

 19. کیارش گفت:

  سلام از من جیمیلی جدید خواست که دوبار برایش ارسال کنم. که اکانتی بهش وصل نباشه من توجه نکردم و جیمیلی که یه اکانت بهش وصل بود فرستادم .
  آیا میشه ازشون بخواهم که روی اون جیمیل نگذارند؟

 20. ARSHIA گفت:

  آقا من هر کاری گفتین رو کردم . ولی سوپرسل گفت منتظر تماسما باشین . این الان دوروز طول کشیده. منضورش چیه . یکی بهم توضیح بده چیکار کنم؟نیاز مند کمک شما هستم. . . .

 21. Mohammadreza گفت:

  سلام من یه اکانت داشتم گوشیم سوخت الان میخوام جیمیلو بازیابی کنم اکانتم پاک میشه؟

 22. Mohammadreza گفت:

  سلام ببخشی من یه اکانت ۱۳۰ داشتم که گوشیم سوخت وجیمیلش یادم نیست می خوام از طریق گوگل جیمیلم باز یابی کنم ایا اکانتم پاک میشه؟

 23. حسین گفت:

  سلام بعد از اینکه متن رو فرستادیم و سوپریسل به ما اعتماد کرد بعد باید چه کنیم

 24. زهره گفت:

  سلام .خاهشن کمکم کنید.. من یه کلن یازده داشتم خالی بود و فقط خودم توش بودم دستم خورد و لف دادم الان چیکار کنم برگرده خیلی زحمت کشیدم?ب سوپرسل تگ کلنم و دادم ولی چیزی جواب ندادن

 25. علی گفت:

  سلام

  میگم من ی اکانت توی بازی براول استارز Brawl Stars داشتم حالا تگشو ندارم ولی اسمشو بلدم و مشخصاتش رو میگم میتونم به سوپرسل بگم که بدون تگ اکانتمو پیداش کنه ؟

 26. younes گفت:

  سلام
  من اکانتم پرید جیمل روش نبود الان رفتم سوپر سل کارایی که گفتید انجام دادم آخرش یه پیام داد،گفت به شما زنگ میزنیم اما هیچ کس زنگی نزده،لطفا کمک کنید

 27. میلاد گفت:

  سلام من این کار های رو که شما گفتید کردم اونا از من یه سوال پرسیدند که لول تان هال شما چند است من اشتباهی لول اکانتم رو دادم آیا اونا من رو بن می کنند

 28. محمد گفت:

  سلام.
  من اکانت کلشم روی دوتا گوشی نصب بود تو یکی از گوشی ها بالا نمیومد حذف کردم مجدد جیمیل رو زدم حالا کلا اکانت حذف شده.
  بازی جدید ساختم ولی چون جیمیل قبلی رو گوشی بود رو اون سید شده حالا چکار کنم راهنمایی کنید

 29. هادیعفری گفت:

  من یک بازی داشتم گم شده رفتم سوپرسل مشخصات بازی رو دادم بعد منو بن کرده چرا

 30. محمد گفت:

  کمک یه روز رفتم توی کلش دیدم نوشته اکانت شما بدلایل امنیتی قفل شده است کد 12 رقمی میخاد چیکار کنم

 31. milad گفت:

  چچجوری میتونم به تگ بازی قبلیم که حذف شده دسترسی داشته باشم؟؟

 32. milad گفت:

  سلام خسته نباشید.من یک سال پیش اکانتی داشتم که ذخیره نبود و پاک شده طبق راهنمایی تون کارایی ک گفتینو برا برگردوندنش انجام دادم که سوپرسل میگه تگ بازیتو بفرست من به تگ بازی قبلیم دسترسی ای ندارم ایا منضورش بازی حذف شدست یا اینی که به سوپرسل پیام میدم لطفا راهنمایی کنید مرسی.

 33. سروش گفت:

  سلام اکانتم بن داعمی شده دیگه نمیتونم کلا کلش بازی کنم لطفا ی روش بگید من به سوپرسل پیام هم دادم

 34. محمدصادق گفت:

  سلام ببخشید من اکانتم بن شده دلیلشم اینکه اطلاعاتی ک برا بازیابی دادم اشتباه از اب در اومده چکار کنم تحریمش چقدر طول میکشه؟؟

 35. Amir.H.Z.82 گفت:

  با سلام ، خسته نباشید، من سه تا اکانت دارم که یکیش رو از دست دادم چون روی جیمیل سیو نبود و با اکانت دومم با سوپرسل صحبت کردم و اطلاعاتی که از من خواستن ارائه دادم. بعد چند روز که خواستم برم ببینم جواب اومده یا نه وقتی خواستم وارد اکانت دومم بشم همش میگفت شما تحریم شده اید و اجازه نمیداد وارد اکانت دومم بشم. الان نه تنها اولین اکانتم رو درست نکردن دومین اکانتم رو هم تحریم کردن ، لطفا من رو راهنمایی کنین و بگید که چه کاری باید انجام بدم.
  با تشکر از زحمات شما.

 36. M.m.n گفت:

  همانطور که گفتین من تاریخم رو اشتباه گفتم و بن شدم.حالا هم دوباره پیام فرستادم و تاریخو پیدا کردم جوابم و ندادن. منتظرم یک هفته بگذره بعد جوابمو میدن؟لطفا بگین

 37. M.nm گفت:

  به همین راحتی یکی وارد اکانتم شد.اکانت برای من قفل شد و الان اکانتم روی سوپرسل ایدی سیو شده و ازم همش تاریخ رقیق ساخت میخوان.بابا اکانتی که من سه ساله بازی میکنم تاریخش و از کجا بدونم اخه.جم هم نخریدم. پلیس فتا هم رفتم.هیچکس کاری برام نکرد.این اخه واقعا امنیته واسه این بازی گذاشتن؟من شکایت میکنم

 38. M.nm گفت:

  سلام اکانتم قفل شده و به سوپرسل پیام دادم. کی بهم جواب میدن و چطور اکانتم رو برگردونم لطفا جوابمو بدید ممنونم

 39. M.m.n گفت:

  سلام. هرکاری کردم نتونستم داخل اکانتم بشم و این اکانتم لیدر یک کلن ۱۳ هست.اکانتم قفل شده و یک کد ۱۲ رقمی میخواد .به پشتیبانی پیام دادم .کی بهم جواب میدن و لطفا بگین که چیکار کنم درست بشه و پشتیبانی چه چیزهایی ممکنه ازم بپرسه.اگر یکی یا دوتا از سوالات یادم نباشه چی میشه.خواعش میکنم جواب بدید

 40. 0o0 گفت:

  اگه اطلاعات اشتباه دو بار بدین یه همچین بلایی سرتون میارن برید به این لینک http://uupload.ir/files/vlin_screenshot_2018-08-15-14-32-17.png وقعا که…

 41. عرفان گفت:

  سلام تگ دهکده قبلیم رو چطوری میتونم بدست بیارم فقط تگ دهکده قبلی رو نمیدونم
  اگه میشه راهنمایی کنید

 42. جانی گفت:

  با سلام
  جان تو یه کمکی هم به ما بکن اکانت من برای دومین بار پاک شدو میخوام برشگردونم ولی میگن قانون مزخرف جدیده سوپرسل چیکار کنم

 43. Sajjad گفت:

  سلام یکی با دسترسی به جیمیل و رمزم اکانتمو وارد سوپر ایدی کرده.با پشتیبانی تماس گرفتم پیام اومده ک به دلیل تصاحب اکانت دیگران نقض جوانمردی اکانت شما بن شده و فلان.الان تحریم شدم ایا دیگه اکانتم از دستم رفته؟اخه شخص هکر هیچ اطلاعاتی از اکانت من نداره چطور میتونه اکانتمو داشته باشه و من نه.هیچ راهه دیگه ای نداره اکانتنو پس بگیرم؟

 44. Sajjad گفت:

  سلام.یکی با دسترسی به جیمیل و رمزم اکانتمو وارد سوپر ایدی کرده و به پشتیبانی گفتم ولی اکانتمو بن کردن و نوشتن به علت قصد تصاحب اکانت دیگران نقض جوانمردی کردینو فلان.الان اکانتمو از دست دادم یا بن موقته؟

 45. باران گفت:

  سلام من برای بازیابی اکانتم به سوپرس کلش مراجعه کردم و به تمام سوالاتا پاسخ دادم جز یک سوال تاریخ ساخت اکانت وانها منو بن کرده وقتی روی کلش میزنم پیغامی میاد که مینویسه شما تحریم شده اید ایا کلش بن شده وایا بااکانت دیگه میتونم باهمین دستگاه وارد کلش بشم ایا انبن میشم؟

  • Ehsan Asghari گفت:

   سلام
   سوپرسل به این منظور که قصد ورود به اکانت دیگران داشتید شمارو مسدود کرد
   اگر بن دائم شده باشید خیر
   اگر بن دائم نشدید صبر کنید

 46. میز ویبره گفت:

  سلام.وب خیلی خوبی دارید.ممنون از مطالب بسیار خاص و خوبی که گذاشتید

 47. علی گفت:

  سلام خوب هستید
  من می خوام بدون جواب کی ودرکجامی اید

 48. MOHAMMAD MAHDI گفت:

  سلام
  من همه این کار هارو انجام دادم به همه سوالات پشتیبانی سوپرسل هم جواب دادم حالا دیدم بن دائم شدم
  آیا اون اکانتی که میخواستم برگردونم برمیگرده؟

 49. میلاد گفت:

  با سلام خدمت شما دوستان‌گرامی.من از دیروز فهمیدم که کسی تو اکانتمه و بازی میکنه.تو کلش رویال.بعد از امروز رو پنجاه گیر میکنه و میاد بیرون.رمز اکانتمم یادم نیست.راهنماییم کنید تورو خدا

 50. Ali گفت:

  سلام
  امروز یه ادم ……
  سرم کلاه گذاست و به بهونه بازی مجانی اکانتمو دزدید
  سپرسل آیدی اونو توی اکانتم وارد کردم و اکانتم افتاد دستش
  تو رو خدا راهنماییم کنید

 51. ظهیر گفت:

  :-/ سلام..اکانتم حذف شده بود و همه کارهایی که گفته بودین رو انجام دادم…حالا این اکانتی که باهاش به سوبرسل بیام دادم هم بن شده این بیغام رو میده…..your account has been banned permanently due to account phishing attempt

  هیچ کدی هم بهم نداده

 52. AmiR گفت:

  چطوری. باید. بفهمم جوابش اومد ه یا نه؟؟؟؟

 53. ارمین گفت:

  سلام من اکانتم رو ایفون بود گوشی عوض کردم الان رو اندروید بالا نمیاد gmail م مشکل نداره

 54. ساسان گفت:

  سلام من پسورد جیمیلم رو فراموش کردم اما خوشبختانه کلشم رو کامپیوتر نصب بود .الان هر کاری میکنم رمز جیمیلم رو عوض کنم نمیشه .وجدانن کمکم کنین الان کلشم رو بلواستیک بر روی کامپیوتر نصبه و حتی شماره تلفنم رو نیز برا جیملم دادم اما بازیابی نمیشه

 55. وحید گفت:

  سلام . ببخشید طبق راهنمایی هایی که کرده بودین انجام دادم و این پیام رو بهم فرستادن . ممنون میشم بیشتر راهنماییم کنید . واقعا تمام مطالب ساییتون عالیه.

  Hi there!

  Lost your progress? Press the big red “NO” button below and reply with the name, level and alliance of your lost account for us to help you out.

  Hang in there!

  NOTE: Attempting to claim others’ accounts will result in disciplinary action.

  • Ehsan Asghari گفت:

   سلام دوست عزیز
   پشتیبان بازی ازتون خواسته برای پیدا کردن بازی شما این اطلاعات براشون ارسال کنید:
   نام اکانت
   لول بازی
   کلنی که اکانت در ان قرار دارد
   (این اطلاعات برای پیدا کردن بازی شماست و سوال دیگری در رابطه با اینکه شما مالک اصلی اکانت هستید سوالات خواهد شد)

 56. H&M گفت:

  سلام . خسته نباشین . اقا من جیمیلمو میزنم بازیم میره از اول میاد با این جیمیل همش بازی میکردم گوشیمو عوض کردم الان بازیمو لود نمیکنه . این مشکلو دارم اگه میشه راهنماییم کنین . ممنون میشم

 57. عباس گفت:

  سلام ببخیشد من یک پیام و تمام مشخصات طلاعات دادم ولی جواب نداد

 58. علیرضا ابوذر گفت:

  ببخشید اگه اتصال اکانت از جیمیل قطع بزنیم چجوری برگردونیم؟؟

 59. جواد گفت:

  سلام.مشکلم حل نشد.اخه من چندوقت روزپیش ازشون خواسته بودم جیمیلوتغیر بدم،بعد پرس پاسخی ک ازم گرفتن،اخرش بهم گفتن بروحسابتو ازگوگل پلی پاک کن بعدش خبرم کنید تاازبازی قطعش کنیم،منم همینکارو کردم اما بعدش اکانتم بایه جیمیل جدیدسیونمیشه منم گفتم فکرنکنم شده باش ولش کردم،،تادیشب اکانتموعوض کردم بعدهرکاری کردم برنگشتم…حالاتوش موندم چیکارکنم اعصاب ازدیشب برام نمونده روانی شدم…??توروخداداداشی کمکم کن.

  • AHMAD گفت:

   سلام عزیز . با پاک کردن جیمیل هکر جدا نمیشه و تنها راه عوض کردن رمز جیمیل است که پس از عوض کردن در گوشی باید رمز جدید را زد تا هکر جیمیل را گم کند و در صورت نداشتن جیمیل به هر دلیل قبل از همه هکر نمی تواند بازی را هک کند و اگر هک کرد تنها راه ممکن ساخت جیمیل و سینک کردن ان به بازی و بعد تغیر رمز جیمیل ساخته شده است.

 60. جواد گفت:

  سلام. من دیشب اکانتمو عوض کردم بعدش میخواستم برگردم به اکانت اصلیم نمیشه،،،لود میشه اما کلمه تایید نمیاره بالا?حالاتوروخدااکمکم کنید حاضربراتون پول میفرستم یاشارژم بگیرم هرچقدر فقط بیارمش بالا??

  • سلام ، مشکل خاصی نیست به گوگل کانکت نمیشه و این مشکل هر چند وقت طبیعی هست . با نرم افزارهای رفع تحریم چک کنسد مشکلتون حل میشه

  • AHMAD گفت:

   بازی را انگلیسی کن بعد دوباره سعی کن وقتی به اونجا رسیدی با حروف بزرگ انگلیسی بنویس ( CONFORIM ) بعد اگه نیاورد بازی را پاک و از اول نصب کن و بعد دوباره به جیمیل سینک شو.

 61. حسن گفت:

  سلام.سوپرسل ازم تگ پلیر رو میخواد.نمیدونم تگ پلیر قبلی رو میخواد یا جدید رو؟اگه تگ پلیرقبلی رو بخواد بلد نیستم.قبل اینکه کلشم پاک بشه تو یه گروه بودم.بعد اینکه پاک شد منو از گروه کیک کردن.اگه میشه منو راهنمایی کنید.ممنون

 62. حمید گفت:

  تگ دهکده پاک شده رو میخواد که من نمیدونم چیه

 63. حمید گفت:

  سلام بله میدونم تگ پلیر چی هست اما من تگ پلیری که دهکده ای پاک شده رو نمیدونم سوپرسل تگ پلیر دهکده فعلی رو میخواد یا دهکده که الان در حال پیام دادن است رو

 64. حمید گفت:

  سلام سوپرسل از من درخواست تگ پلیر رو کرده ومن نمیدونم باید چیکار کنم چه جوری بهش تگ پلیر بدم با اینکه گفتم که تگ پلیرم رو یادم نیست با تشکر

 65. نوید گفت:

  سلام من یکی از دوستانم اکانتم رو دزدیده و الان رمز جیمیل رو هم عوض کرده ایا میتونوم دوباره باز گردانم لول 67 هست به نام NAVID2764

 66. علی گفت:

  سلام
  من اطلاعات اکانت یکی از دوستام که خیلی وقت بود کلاش بازی نمیکرد رو داشتم و تونستم با پیام دادن به سوپر سل و گفتن اینکه رمز جیمیلم رو فراموش کرده اکانتش رو بگیرم و روی جیمیل خودم ذخیره کنم میخواستم بدونم اگه دوستم کلاش رو نصب کنه و وارد جیمیلش بشه آیا میتونه این بازی رو پس بگیره ؟؟
  ممنون

  • سلام.
   تیازی به گرفتن ایمیل زدن نیست ، همینجوری که خودتون گفتید اکانت از اونه و دلیلی نداره شما اونو برای خودتون بدونید .

   • علی گفت:

    سلام
    فکر کنم شما متوجه سوالم نشدید
    من گفتم که در غیاب دوستم که دیگه کلاش بازی نمیکرد و کلاش رو از روی گوشیش پاک کرده بود
    من با پیام دادن به سوپر سل و گفتن اینکه اون اکانت برای من هست و گفتن اینکه رمز جیمیلم رو فراموش کرده ام تونستم اکانت دوستم رو ازش بگیرم و یا یه جور دیگه بگم بدزدم و روی یک جیمیل که برای خودم هست ذخیره کنم( یک کد داد و اون کد رو در محل مخصوصش داخل بازی زدم و اکانت اومد برای من و منم با جیمیلم سینوش کردم )
    حالا میخوام بدونم که اگه دوستم دوباره کلاش رو نصب کنه و با اکانت خودش وارد بازی بشه آیا میتونه به بازیش دسترسی پیدا کنه یا نه (چون الان بازیه روی جیمیل من سینک هست و من نمیدونم که آیا روی جیمیل اونم هست یا نه )
    ممنون

 67. علی گفت:

  سلام
  خسته نباشید.
  من لیدر کلن بودم به صورت ناخواسته از کلن لفت دادم و الان مقام لیدری به کسی که فعال نیست یا همون دهکده مرده تعلق گرفته.چجوری میتونم برگردونم

 68. امیر گفت:

  سلام بازی منو هک کردن و دهکده هک شده ازگوشی من حذف شده من با یک اکانت جدید به سوپرسل اطلاع دادم وبه مرحله بن شدن بازی رسیدم ولی من به بازی هک شده واسه برداشتن تیکت دسترسی ندارم لطفا بگید چیکار کنم ایا راه دیگه ای داره؟

 69. هادی خلیل پور گفت:

  سلام . یک سوال داشتم از خدمتتون .

  من یک اکانت خریدم و اولین کاری که کردم دو مرحله ای کردن جیمیل بود . خوشبختانه جیمیل دست منه . ولی یکی هست که ظاهرا از قبل به اکانت دسترسی داشته و داره مزاحمت ایجاد میکنه.
  نمیخوام به سوپرسل شکایت کنم چون بن میکنه و منم نمیدونم صاحب اولیه اکانت کی بوده و گوشیش چی بوده و …
  حالا سوال من اینه که یک نفر میگفت بعد از اینکه آپدیت زمستانی کلش بیاد و طرف به جیمیلت وصل نباشه دیگه نمیتونه وارد بازی بشه. آیا این موضوع صحت داره ؟ اگر اینطور باشه صبر میکنم .
  قبلا از جواب شما تشکر میکنم آقای سرشار کیانی عزیز …

 70. علی گفت:

  سلام من اکانت کلشم لول بالاداشتم رو جمیل فکر کنم پاک شده است الان از اول بازی شروع شده دستورات ک نوشتین رو ب سپرسل فرستادم پاسخ نمیدن چکارکنم

 71. کریم گفت:

  من کد 12 رقمی برام نیومده اکانت قفل شده تا کد بزنم لطفا یکی راهنمایی کنه باید چکار کنم ایمیل هم زدم کد ندادن

 72. rider گفت:

  سلام دوست عزیز
  من نمی دونم چطوری تاریخ ساخت اکانتم و به دست بیارم و پاک شده و به کلی بهش دسترسی ندارم

 73. rider گفت:

  سلام
  من پیام دادم و این برام اومد بالا
  Hi Chief!

  Lost your village? Have you tried to log-in your Google Play/Game Center account to reload it? Just go to your device settings and use the same email you used previously on your device.

  If that doesn’t work or you’re writing in for another reason, press the big red “NO” button below and reply with your request.

  Clash on!
  PS: Make sure to include the name of your village, level and clan of your lost account for us to help you out!

  NOTE: Attempting to claim others’ accounts will result in disciplinary action. :lying:

 74. محمد حسین گفت:

  سلام
  من کلشی که در pc با blue stacke بازی میکردم حذف شده در قسمت مدل گدشی چی بنویسم
  آیا pc بنویسم ؟

 75. MOsi گفت:

  درود بر شما….راستش یه نفر ب جیمیل و رمز من دسترسی پیدا کرد…خلاصه بگم…الان اکانت من دستشه و کانکت شده…منم میتونم برم داخل اکانتم ولی نمیتونم کانکت بشم چون جیمیلم غیرفعال شده…واسه اینکه طرف رمز و شماره پشتیبانیشو تغییر داده…با ریکاوری هم نتونستم جیمیلمو برگردونم…حالا واسه مکاتبه با سوپرسل باید اپلیکیشن بازی رو پاک کنم و دوباره نصب کنم..؟..ینی شروع بازی جدید با جیمیل جدید..؟…چون با این کار همین دسترسی کاذب ب اکانتم هم از دستم میره…

  • سلام ، اگه به جیمیل کانکت نباشید باز هم که بازی که ازتون دزدیده شده روی گوشیتون هست .
   اگه بازی روی گوشیتون نیست میتونید بازی دیگه نصب و شروع کنید و ایمیل بزنید ، اگه هست که از همون بازی ایمیل بزنید
   در هر صورت شما باید حتما رسید خرید جم داشته باشید که بتونید ثابت کنید اکانت از شماست

  • AHMAD گفت:

   جیمیل جدید بساز

 76. امیررضا گفت:

  سلام و درود؛
  ممنون از زحمات
  آیا واقعاً نمیتونن حسابی رو که یکبار بازیابی کردن رو دوباره بازیابی کنن؟
  ممنون از راهنمایی
  وقت خوش خدانگهدار.

 77. امیررضا گفت:

  سلام میخواستم ازتون سوالی بپرسم اونم اینه که راهی برای بازگشت کلنی که ازدست رفته وجود داره لطفا جواب دهید

 78. MAHDI گفت:

  اقا کلنی که لیدریش افتاده دست یکی دیگه هم میشه بر گردوند :beauty:

 79. نسرین گفت:

  چه مدت طول می کشه که جواب بدن

 80. Ali گفت:

  سلام من زمان ساخت بازی رو دقیق نمیدونم چون گوشیم سوخت و … حالا چیکار باید بکنم ؟ :-)

 81. فرشید گفت:

  سلام و روز بخیر
  ممنون ا ز کمکهای شما
  من یه مشکلی دارم و اونم اینه که من یه اشتباه کردم و جیمیل و پسوردم رو به کسی دادم و اونم نامردی نکرده و پسورد و هر چیزی که در مورد جیمیل هست مثل ایمیل پشتیبان و … رو عوض کرده که کلا دسترسی به جیمیل ندارم
  من دو اکانت دارم و الان چند روزی میشه جرات نکردم از اکانتی که جیمیلم رو دزدیدن خارج بشم
  بازی رو خریدم ولی خوب تونستم با صاحب اصلی صحبت کنم و اطلاعات خوبی رو برای ریکاوری اکانتم بگیرم و به سوپر سل دادم ولی چون دسترسی به جیمیل ندارم نمیتونم رسید خرید جم ها رو بهشون بدم
  بنظرتون کاری برام میکنند ؟
  دوم اینکه اگر از بازی خارج بشم برم تو اون اکانت راهی برا برگشت داره یا ؟ چون در حال مکاتبه با سوپرسل هستم
  ممنون از پاسخگوییتون

  • مرتضی گفت:

   با سلام
   چیزی که مشخصه رسید جم برای سوپرسل خیلی حیاتی هست و بیشتر به کسی که رسید جم داره حق میده از کسی که خریدین بپرسین از کدوم جمیل اقدام به خرید جم کرده اگه از جمیل خود بازی خریده به مشکل میخوری
   در مورد اکانت هم اگه بری روی اکانت دیگه دسترسیت به اکانت دزدیده شده تموم میشه و باید منتظر جواب پشتیبانی باشی

  • AHMAD گفت:

   اگه جیمیل از دست رفته نرم افزار های بازیابی اکانت کلش گمشده که قابل اعتماد است دانلود و نصب کن

 82. حسن گفت:

  نظر شما منتظر تایید مدیر است
  سلام من یک اکانت سیو نشده داشتم الان از توضیحات شما اوردمش ولی بدون جیمیله الان خواستم برم به اون اکانت قویم دیدم با جیمیلم سیو شد الان من چطور اون اکانت برگردونم :

  • AHMAD گفت:

   نمیشه عزیز.قبلش باید اون جیمیل خودت رو روی اکانتت سیو می کردی بعد یک جیمیل دیگه می ساختی برای اون اکانت ضعیفت.

   شاید سوپرسل کمک کنه

   • محمد گفت:

    سلام اقای سرشانی من یازده سالم هستش من دو ساله دارم کلش بازی میکنم و تان نوه مکس بودم ولی یهو وارد کلشم شودم و کلشم از اول اومد یهو دیدم اخه چرا اکانتم از اول اومده ایمیل من هم سرجاشه هک نشودممیشه لطفا به سوال من پاسخ بدید بخدا دارم میمیرم تر خدا کمکم کنید جون مادرتون??بخدا دوسال زحمت کشیدم تا قویش کنم??اسمم هم JuKeRبود در کلش و لول84ی سوال دیگع منظور از شما که اکانتم saveنشوده یعنی به صفحه گوشیم بازی نزاشتم یا نه لطفا بگید ممنون میشم با سپاس از زحمات شما منتظره پاسخ و راهنمایتون هستم با تشکر .خدانگهدار

 83. فرید قادری گفت:

  سلام
  ببخشید من اصلا به بازیم دسترسی ندارم پس چجوری شماره تیکتمو بدست بیارم؟
  تروخدا کمکم کنید اکانت صدو پنجا هشتمو دزدیدن

 84. parsa گفت:

  ببخشید میخواستم بدونم اگر زمان ساخت بازی و آخرین باری که بازی کردم رو براشون تقریبی بفرستم بازی رو به من بر میگردونن؟ یا به من شک میکنن؟ ویه سوال دیگه وقتی میخواهیم زمان ساخت و آخرین بار رو بفرستیم میتونیم فقط ماه و سال را بگیم یا باید تاریخ دقیق هم بگیم؟ ممنون میشم اگر کمکم کنید

 85. parsa گفت:

  ممنون از اطلاعاتی که دادید

 86. parsa گفت:

  سلام بازی من پاک شده و حالا میخواهم برگردانمش اگر به سوپر سل بگیم بازی سیو نبوده وپاک شده قبول میکند و بازی را پیدا میکند؟ یک سوال دیگر من به سوپر سل پیام دادم واطلاعات را به او گفتم ولی جوابی نداده چه مقدار زمان طول میکشه تا جواب بدن؟