» خانه » آموزش » بازیابی اکانت کلش آف کلنز که Save نشده

بازیابی اکانت کلش آف کلنز که Save نشده

 

با توجه به سوالات فراوان و مطالب پراکنده در سایت ها در مورد بازیابی اکانت کلش آف کلنز که Save نشده و یا اینکه جیمیلشون و بازی شان هک شده و اکثر این مطالب نیز قدیمی شده اند و گزینه های آن با آپدیت های بازی کلش آف کلنز نیز تغییر یافته است ، این مطلب جدید را بصورت جامع و سریع را گذاشتیم که راهگشای شما دوستان باشد ! این مطلب برای اولین بار به این صورت جامع در سطح وب منتشر می شود و امیدواریم که دیگر شاهد مشکلات ناشی از هک و بازی Save نشده کلش آف کلنز نباشیم !

 

– اگر به اکانت بازی خود دسترسی ندارید و آن را Save نکرده اید و بازی پاک شده و از مرحله اول شروع شده  و یا جیمیلتون هک شده و به آن نیز دسترسی ندارید و یا دو اکانت مختلف کلش آف کلنز دارید و هر دو را هم لازم دارید ، پس :

ابتدا یک جیمیل جدید بسازید و سپس یک بازی جدید کلش آف کلنز هم نصب کنید سپس این بازی جدید کلش آف کلنز را روی جیمیلی که ساختید Save کنید.

 

آموزش مکاتبه با سوپرسل

به بازی کلش آف کلنز جدیدمان وارد می شویم و به قسمت Setting بازی مراجعه می کنیم 

 

image

خوب حالا تصویری مشابه عکس 2  را مشاهده می کنیم و از این قسمت گزینه Help and Support را که با علامت فلش مشخص کردیم را کلیک می کنیم.

 

imageحالا پنجره ای مشابه عکس 3 برای شما باز می شود که راهنمای کلی بازی است که در صورت تسلط به زبان انگلیسی می تواند به شما کمک کند حالا بر روی شکل ذره بین (جستجو) که با فلش در عکس مشخص کرده ایم کلیک می کنید.

 

image

بعد از این کار شما می توانید صفحه باز شده را به سمت پایین اسکرول کنید و آخرین گزینه صفحه ،  دکمه CONTACT US قرار دارد که با فلش مشخص کرده ایم و می توانید روی آن کلیک نمایید 

 

image

 

توجه : در آپدیت های جدید بازی کلش آف کلنز ممکن است شما نتوانید دکمه Contact Us را پیدا کنید ، برای این امر از یک فی.لتر.ش.کن استفاده نمایید و یا از این مطلب ( اینجا کلیک کنید ) استفاده نمایید تا دکمه Contact Us برای شما نمایش داده شود.

حالا به قسمت مهم کار می رسیم ، در قسمت محل نوشتن متن در خواستی ، اطلاعات اکانت بازی Save نشده و یا هک شده خود را باید بدانیم که این اطلاعات شامل این موارد است ، که آنها را یکی یکی برایتان توضیح خواهیم داد :

 1. اسم دهکده گمشده (اکانت بازی) خود.
 2. نام کلن یی که در آن عضو بودید و همچنین در صورت یادآوری تگ کلن تان که در آن بوده اید.
 3. Level تاون هال دهکده گمشده خود.
 4. میزان XP دهکده گمشده خود.
 5. زمانی ( ماه / سال )  که بازی گمشده خود را ساختید.
 6. 6- مدل کامل گوشی و یا تبلت خود.
 7. چه زمانی( ماه / سال ) متوجه شدید که بازیتان هک شده و یا آنرا از دست دادید.
 8. چه شهر و کشوری بازی گمشده خود را برای اولین بار ساختید.

خط

 

 

 

clashofclanshack4

 

پیدا کردن نام پلیر و تگ کلن

توضیحات سوال 1 : در این قسمت اسم اکانت بازی گمشده خود را باید به یاد بیاوریم و بنویسیم

نکته :

در بعضی مواقع سوپر سل بنا به دلایلی دهکده شما را پیدا نمی کند ، مثلا هکر نام بازی را تغییر داده است که شما باید تگ کاربری را در صورتی که سوپرسل بازی شما را پیدا نکرد برایشان بفرستید که در این مورد خودشان دوباره سوال خواهند کرد و در صورتی که سوال نکردند و برای بار اول اطلاعات را می فرستید ، احتیاجی به آن نیست و گرچه بنویسید هم بهتر است و راحت تر دهکده شما را پیدا خواهند کرد در تصاویر زیر نحوه پیدا کردن تگ کاربری ( User Tag ) نشان داده شده است :

پیدا کردن تگ کاربری در صورت درخواست سوپرسل  میتوانید از این لینک مطالعه کنید

 

 

 • اگر شما عضو کلنی نبودید و یا از کلن اخراج (Kick) شده اید فقط کافی است بنویسید

I Have Never Been In Any Clan

 • اگر شما در کلنی بوده اید و اخراج نشده اید ، می توانید برای دیدن مشخصات اکانت گمشده خود با سرچ کردن تگ کلنتان با بازی جدیدی کلش آف کلنزی که نصب کرده اید ، اکانت خود را ببینید و اطلاعاتی از اکانت خودتان بدست آورید.
 • میزان لول xp بازی

 

پیدا کردن تاریخ ساخت بازی

 

توضیحات سوال 5 : زمانی که بازی خود را ساختید باید به تاریخ میلادی ( ماه / سال ) بنویسید …

برای پیدا کردن تاریخ ساخت بازی کلش آف کلنز خودتان مطابق راهنمای زیر عمل کنید:

اینجا کلیک کنید:

توجه:

 

در صورتی که قادر نیستید که تاریخ ساخت بازی تان را از روش بالا پیدا کنید، این تاریخ را باید به صورت تقریبی هم که شده برای سوپرسل ارسال نمایید و چاره دیگری ندارید و تاریخ ساخت اکانت تقریبی هم باشد و نزدیک مثلا حدود 20 تا 30 روز به تاریخ ساخت دقیق اکانت تان مورد قبول واقع می شود و هیچ گونه بهانه و درخواست و التماس و خواهش هم مورد پذیرش قرار نمی گیرد!

برای تبدیل تاریخ شمسی به میلادی می توانید از این ابزار تبدیل تاریخ استفاده نمایید :

+ همچنین می توانید برای تبدیل تاریخ شمسی به میلادی از این سایت استفاده کنید(( اینجا کلیک کنید )) در این سایت به راحتی می توانید تاریخ مورد نظر خود را به میلادی محاسبه کنید.

+ برای نوشتن تقریبی تاریخ ساخت بازی گمشده تان می توانید از این جمله انگلیسی استفاده نمایید:

 

name6

که به جای دو ماه / سال – دو اسم ماه تقریبی پشت سر هم را می گذاریم مثلا اگر حدس می زنیم که بازی بین فروردین تا اردیبهشت 1390 ساخته شده است می نویسیم :

 

I Think It Is Between April 2011 Or May 2011

 

پیدا کردن تاریخ هک بازی
توضیحات سوال 7 : در این قسمت تاریخی که بازی تون هک شده را برایشان می نویسید ( اگر دقیق نمی دانید بطور تقریبی بنویسید ) – مثلا بنویسد  I Think Date My Game Hack و به جای Date تاریخ را به میلادی می نویسید. این تاریخ به آنها کمک میکند که فعالیتهای مشکوک را در آن تاریخ ببینند و بررسی بیشتر کنند این گزینه برای افرادی است که بازیشان هک شده است و افرادی که بازیشان به علت Save نبودن از دست داده اند احتیاجی به نوشتن این تاریخ ندارد.

 

خوب تمام شد ! در زیر هم  با توجه به توضیحات داده شده یک نمونه ایمیل درخواست برای بازیابی اکانت Save نشده و یا بازی هک شده به سوپرسل مطابق شکل زیر است را برایتان آماده کرده ایم ! که با الگو گرفتن از آن می توانید با اندک تغییراتی آنرا استفاده کنید.

 

email

نمونه ایمیل درخواستی به سوپرسل – برای دیدن سایز بزرگتر روی تصویر کلیک کنید

چند نمونه متن برای مشکلات شما در زیر گذاشته ایم که می توانید در ابتدای نمونه متن بالا برای سوپرسل ارسال کنید تا آنها مشکل شما را بدانند و بهتر حل کند:

 • اگر کسی در بازی شما هست (هکر) و مزاحمت ایجاد می کند ، نمونه متن درخواست زیر را ارسال کنید و سپس اطلاعات بازی تان :

Hi
I Think Someone Is Logging Into My Account Without My Permission
Would You Please Kick Him/Her Out ?1
Thanks

 • اگر پسورد جیمیل خود را تغییر داده اید ولی هنوز هکر مزاحمت ایجاد می کند نمونه متن زیر را برای سوپرسل ارسال کنید :

 

Someone Is Playing My Game And I Want To Kick Him Out

I Have Changed My Password But He Is Still Making Me Problem
Thanks

 • اگر قصد دارید که جیمیل خود را تغییر دهید و بر روی یک جیمیل دیگر بازی را Save کنید ، نمونه متن درخواستی زیر را ارسال کنید :

Hi

I Want To Unlink My Gmail So I Can Link My Game To a New Gmail Account

Thanks

توجه داشته باشید که با درخواست تغییر جیمیل در صورتی که هکر در بازی شما باشد ، مشکل تان حل نمی شود و باید از نمونه متن های دیگر در بالا استفاده کنید.

 

 • اگر بازی شما روی گوگل پلاس Save نشده است و حالا بازی شما پاک شده است و با آموزش هایی که برای Load شدن بازی در سایت هست استفاده کردید و بازی شما Load نمی شود و یا گوشی شما گوگل پلاس را ساپورت نمی کرده است و حالا بازی از مرحله یک شروع می شود از نمونه متن زیر استفاده کنید :

Hi
My Village Not Save On Google Plus & I’ve reset the phone and my Game Cleared
Thank you For Help Me

.

خوب حالا بعد از نوشتن ایمیل ، موقع ارسال آن است که از گزینه های سمت راست و بالای صفحه آنرا برای سوپرسل ارسال می کنیم ، شما می توانید عکس هم ضمیمه ایمیل تان کنید که در عکس 7  گزینه های ارسال ایمیل و عکس مشخص شده است.


ورود به کانال تلگرام


image

 

بعد از ارسال ایمیل شما جند روز باید صبر کنید تا پاسخ تان را بدهند .

 

پیدا کردن رسید خرید جم

ممکن است دوباره از شما سوالات دیگری از اکانت تان بپرسند ، از سوالاتی که بیشتر می پرسند درخواست رسید خرید جم است در صورتی که برای بازی جم خریده اید اولین رسید خریدتان را می خواهند ، برای پیدا کردن اولین رسید خرید جمتان  کسانی که خودشون با گیفت کارت خرید می کردن و گوگل هستند میتوانند از wallet.google.com قسمت اول یعنی Transactions رسید های خرید رو ببینند. افرادی هم که اپل هستن توی قسمت اکانت در برنامه آیتونز کامپیوتر قسمت Purchase History میتوانند مشاهده کنند. در واقع اگر رسید داشته باشید مهر تایید می زنید روی حرفتان که شما صاحب بازی هستید ضمنا توجه داشته باشید که برای ورود به Google Wallet احتیاج به ف ی ل ت ر ش ک ن دارید و بدون آن نمی توانید وارد شوید.

برای راهنمایی بیشتر در مورد پیدا کردن اولین رسید خرید جم به لینک های آموزشی زیر مراجعه نمایید :

راهنمای گوگل

https://support.google.com/googleplay/answer/2850369?hl=en&ref_topic=3245921

راهنمای اپل

http://support.apple.com/kb/ht2727

اگر هم که برای بازی جم نخریده اید فقط کافی است بنویسید:

I Have Not Bought Any GEM Till Now

یا

I Have Not Purchased Any GEMs
.
رسید خرید جم ندارید؟
سوال : من دسترسی به رسید خرید جم ندارم و جیمیلم هک شده و یا از سایتی هم که جم خریده ام رسید ندارد و یا ارائه نمی کند ! در این مورد چکار کنم ؟
بیشتر موارد اکثر کاربران از سایت های ایرانی برای خرید جم استفاده می کنند و با توجه به نوع خرید از این نوع سایت های ایرانی  آنها نمی توانند هیچگونه رسید معتبری برای خرید جم ، به شما بدهند تا شما بتوانید آن را به سوپرسل ارائه دهید و سوپرسل نیز با توجه به اینکه خرید جم انجام شده است ، دائما درخواست این رسید را خواهند کرد و تا آنرا ارائه نکنید ، هیچ کاری برای برگرداندن اکانت شما انجام نخواهند داد ، در صورت بروز این مشکل تنها راهی که برای شما باقی می ماند این است که برای سوپرسل بنویسید که جیمیل شما هک شده است و بنابراین دسترسی به Google Wallet برای ارائه رسید خرید جم ندارید و این مورد را ممکن است که قبول کنند و همکاری کنند و یا مورد قبول قرار نگیرد به هرحال شما این جمله زیر را برایشان می نویسید :
Hi
I Have No Access To The Gmail Account Because It’s Hacked , Therefor I Cannot Go Through The Google Wallet To Find The Gem Receipt
 

بن شدن موقت اکانت و در خواست از شما

بعد از ارسال درخواست تان ،سوپرسل (پشتیبان بازی ) ، بازی شما را برای اینکه آزمایش کند که صاحب دیگری ندارد،  BAN ( عدم ورود به بازی )  می کند تا اگر صاحبی دیگر داشته باشد اعلام کند ، البته بیشتر مواقع برای اینکار از شما اجازه می گیرد که باید موافقت کنید تا بازی BAN شود و عمل بازیابی اکانت شما ادامه یابد در غیر اینصورت ادامه پروسه بازیابی اکانت متوقف می شود .

 

معمولا این درخواست را از شما می کند ( تصویر زیر )

photo_2016-11-11_22-57-18

در صورتی که درخواست انگلیسی بود یا مشابه آن را کرد باید پاسخ بدهید :

I AGREE FOR BAN GAME

بعد از موافقت شما برای BAN شدن بازی سوپر سل به شما از طریق خود بازی اعلام می کند که بازی شما چند روز بن می شود تا صاحب اصلی اکانت مشخص شود و در صورتی که شما صاحب اکانت هستید با این شماره تیکت به ما ایمیل بزنید.

شماره تیکت در اصل همان شماره پرونده شماست که برایتان در سوپرسل تنظیم می شود و از روی این شماره ، شما شناسایی می شوید و  با این شماره می فهمند که موضوع مربوط به کدام اکانت بازیکنان است

متن ایمیلشان شبیه چیزی مثل این ممکن است باشد :

Account Banned While We Verify Ownership

شماره تیکت If You Want To Request Ownership Pleasecome Back With Ticket Number

q6aj_screenshot_2015_05_30_20_16_38

تصویری از پیام داده شده برای بن شدن توسط سوپرسل و شماره تیکت داده شده 6207117#

 

ادعای مالکیت بازی بعد از باز شدن از BAN

شما هم باید 2 روز صبر کنید و بعد از اینکه BAN تمام شد و بازی باز شد از طریق بازی ادعای مالکیت بازی را کنید و اگر به بازی دسترسی ندارید از طریق جیمیلتان به ایمیل clashofclans.account@supercell.com تماس بگیرید ( یا هر ایمیلی که ممکنه خودشان گفته باشند ) و بنویسید که من  صاحب این اکانت من هستم ، این هم شماره تیکت نامبرم است. از متن انگلیسی زیر برای پاسخ می توانید استفاده کنید :

 

 

photo_2016-11-11_23-03-18

 

»» توجه کنید درخواست بالا را هنگامی بفرستید که BAN بازی برداشته شود و به بازی بتوانید وارد شوید.

پایان

 

…::سوالات خودتون را بیان کنید که نویسنده های ما به شما پاسخ بدهند::..

 

خط

ورود به کانال تلگرام عضویت در پیج اینستاگرام

 

 

نظرات
 1. sahar گفت:

  جیمیل پاک شده چگونه برگردنم اکانت کلش آف

 2. چطوری باید اکانتو بفروشیم؟

 3. رضا گفت:

  سلام کلش من به سوپر سل وصل نبود تو گوشی قبلیم که اندرویدش ۴بود بازی می‌کردم حالا تو اون گوشی هم باز نمیکنه بروز رسانی هم تو اون گوشی جواب نمیده میشه بگین که چجوری اونو انتقال بدم به گوشی جدیدم

 4. Hana گفت:

  سلام ،من یه اکانتی داشتم که رو گیم لوپ بازی میکردم بعد از اپدیت گیم لوپ و بازی کلش اکانتم پرید و با همون جیمیل یه اکانت دیگه هم ساخته شد حالا من همه این کارارو انجام دادم اطلاعاتم رو فرستادم براشون ولی هنوز چیزی درس نشده

 5. llamiroo گفت:

  ببخشید من یه اکلنت دارم سیو هم هست ولی رمز جیمیلش رو گم کردم میخوام حالا بزارمش روی یک گوشی دگ باید چیکار کنم ؟

 6. maryam گفت:

  سلام.

  من ایمیلی که اکانت کلشم روش نصب بود رو پاک کردم. حدود دو سال از این ماجرا میگذره. آیا راهی برای برای برگردوندن باکانت بازی وجود داره؟

 7. امیررضا گفت:

  آقا میشه این ایمیل رو برگردونید من نمیتونم
  nannam1365@gmail.com

 8. علی گفت:

  جیمیلم ورمزش یادم رفته گوشی و خط. تلفنی که اون باز کرده بودم هم الان نیست مال کلش لطفاً کمک کنید برش گردانم می توانم تو کلش دوستانم اکانت خودمو ببینم

 9. ahmad.f گفت:

  سلام.من یه اکانت داشتم که با جیمیل یا گوگل پلی ذخیرش نکرده بودم و الانم کارایی که شما گفتید رو کردم اما می گه که توی چه کلنی عضو بوده ولی من توی هیچ کلنی عضو نبودم لطفا به من بگید که چی جوابش رو بدم

 10. مکرم گفت:

  ممنونم از راهنمایی بسیار خوبتون،با راهنمایی شما تنونستم بازی پاک شدم رو دوباره بیارم.ممنونتوننننننم???

 11. Mehran گفت:

  با سلام بنده میتونم راهنمایی کنم در مورد اکانت هک شده یا گم شده لطفا به من ایمیل بدید
  mehran.sep@gmail.com

  • علیرضا گفت:

   سلام دوسته عزیزم من دوتا اکانتم هک شده خواهش میکنم اگه میتونی کمکم کنی ممنون میشم

 12. احسان گفت:

  سلام لطفا کمکم کنید.وقتی میخوام برم کلش یه صفحه میاد که میگه باید کد بازگشایی رو بزنید تا باز شود چیکار باید بکنم

  • کس دیگری که صاحب اکانت هست یا اطلاعات اکانت رو داره به پشتیبانی بازی گفته و برای اینکه شمارو از بازی بندازه بیرون اکانت و قفل کرده
   از همون قسمت به پشتیبانی پیام بدید اگر اکانت از شماست
   اگر دو نفر اطلاعات اکانت و داشته باشن اکانت بن دائم میشه

   • علیرضا ی فلک زده گفت:

    سلام‌.یه از خدا بی خبری تو گلوبال گفت دارم میرم سربازی کسی میتونه بازی کنه و از این طریق با سوپرسل آی دی اکانتمو دزدید‌.منم با پشتیبانی تماس گرفتم و بعد چند روز مکاتبه پرسید تاریخ شروع.تاریخ پایان.اسم قبلی و دستگاه هایی گه بازی کردین باهاش.منم اینارو به صورت تقریبی جواب دادم حالا ۱ روز گذشته و جوابی نیومده.ممکنه توضیح بدید اگه مشکلی هست اقای کیانی؟

  • مانی گفت:

   سلام من با سوپر سل چت کردم و از من پنج تا سوال پرسید ولی تاریخ شروع باری نپرسید و گفت به زودی ….

 13. علی گفت:

  سلام ببخشید من اکانتم بن شده کد باز گشایی اکانت میخاد چی کار کنم