» خانه » آموزش » استاد اسپل Haste شوید

استاد اسپل Haste شوید

 

اسپل سرعت

 

اسپل سرعت یکی از پرکاربردترین اسپل در کلش اف کلنز است. این بار این اسپل به رویداد ها امده تا شما رو به هرچه بیشتر استفاده از این اسپل ترغیب کند. دانستن چند نکته از این اسپل شاید برای بهتر استفاده کردن شما از این اسپل کمک کند.همچنین مقایسه این اسپل با ریج.

 

تفاوت اسپل سرعت و ریج

 

اسپل سرعت فقط باعث سرعت بخشیدن به نیروهای ما میشود اما در مقابل ریج باعث سرعت بخشیدن و افزایش قدرت نیروهای ما میشود .

خب شاید با همین تفاوت خیلی ها به سمت اسپل ریج برند ، که این اشتباه محض است.

شما در خیلی جاها میتوانید به جای اسپل ریج از اسپل سرعت استفاده کنید که میتواند جای کمتریم مصرف کند و بسته به استراتژی خود و مپ حریفتون و محل قرار گرفتن اینفرنو و ساختمان های دفاعی حریف میتونید بین اسول سرعت و ریج حق انتخاب داشته باشید.

 

 

 

اما دانستن چند نکته لازم است

 1. شعاع ریج از شعاع اسپل سرعت بزرگ است
 2. اسپل سرعت باعث میشود سربازها با سرعت زیاد حتی از اسپل ریج عمل کنند
 3. دوتا اسپل سرعت میتواند جایگیزن یک اسپل ریج باشد

 

 

 

اگر شما دقت کرده باشین میفهمین که این بوست سرعت همش داخل هیست سپل نیست … بلکه به محض این که بالن ها یک بخشی از هیست سپل رو لمس کنن… بلافاصله سرعت میگیرند … و قسمت جالب تر اینجاست که بعد از این که از هیست سپل خارج میشود هم یک زمان کمی از هیست سپل برخوردارند…

اگر فرضا 1 ثانیه بعد از این که از هیست سپل خارج شدند هیست داشته باشند ,
میشه هیست سپل رو جلو تر , بجای چسبیده به هیست سپل قبلی بریزیم.

این گونه حداکثر استفاده از هیست سپل رو کردیم و اگر سپل کم داریم با این روش میتوانیم اندازه 1 یا 2 سپل بیشتر ازش استفاده کنیم و یا حتی از این قانون برای کم تر بردن هیست و بیشتر کردن بقیه ی سپل های بدرد بخر دیگر بکنیم.

 

 

نحوه استفاده اسپل سرعت

 

 

بیشتر افراد در استفاده از اسپل عجله میکنند و اسپل را جایی میزنند که نیرو ها در ان مکان هستند و باعث میشود که نیروها خیلی زود از ناحیه اسپل رد شده و عملا اسپل بی تاثیر باشد با توجه به شکل بالا مثلا در بالن ها اسپل را جوری بزنید که ما بین هدف و بالن قرار گیرد به عبارتی جایی بزنید ک نیروها میخواهند به ان سمت بروند.

 

 

در حال حاضر بالن بسیار قوی است اما بزرگترین ضعف ان کند بودن است و در حال حاظر ایرسویپر دشمن اول بالن ها هستن و بهترین راه مقابله با آن ها استفاده از اسپل سرعت است.

و مقابله با بالن خیلی سخت میشود زمانی که آنها گروهی جمع خواهند شد و اثر گذاری آن بر روی دفاعی های دشمن فوق العاده زیاد است به طوری که اصلا به اسپل ریج نیازی ندارند.

 

پس اسپل سرعت برای بالن بسار مفید است زیرا:

 1. بالن در برابر دفاعی های که مانند اینفرنو و ویزارد تاور که گروهی هدف قرار میدهند بسیار اسیب پذیر هستن و نیاز اساسی به اسپلی دارند که سرعت حرکت آن ها را افزایش بدهد.
 2. افزایش سرعت بالن که تنها ضعف آن را میپوشاند.

 

 

 

استفاده اسپل سرعت با دراگون
من به شخصه به یک دلیل ساده ، استفاده از اسپل سرعت برای دراگون را توصیه نمی کنم. دراگون ها مثل بالن ها اول به سمت دفاعیات نمی روند و شاید استفاده سرعت با اژدها منجر به پوشش کامل دراگون ها در ناحیه اسپل نباشد.

حمله اژدها به وار بیس
حمله اژدها به احتمال زیاد در مدت کوتاه تقسیم به گروهای کوچک تر خواهند شد و توصیه من این است که برای ادامه استفاده از اسپل ریج برای اتک های مس دراگون (فول دراگون) است.

نتیجه
به صورت صادقانه باید بگویم که اسپل سرعت بهترین همراه برای بالن است و الان که این اسپل در رویداد ها امده شاید اتک بالن به اوج خود برسد حتی اگر لول اسپل سرعت در پایین ترین حد باشد جوابگو هست.

 

 

 

ورور به کانال تلگرام عضویت در پیج اینستاگرام

نظرات
 1. ایمان گفت:

  سلام ببخشید مزاحم شدم .. صدبار ببخشید .. قبلا یه سایت تو کانال معرفی کردید که میشد ازش مشخصات کلنارو پیدا کرد و مثلا وارلوگشونو دید .. باور کنید تمام کانالو زیرورو کردم و حتی سایتو … ولی سوادم قد نداد که پیدا کنم .. میدونم که حتی نباید پیام میدادم .. اما ممنون میشم کمکم کنید

 2. حسین گفت:

  باسلام و تشکر از اخبار و راهنماییهای شما، من بیشترین مشکلم بدست آوردن اکسیرسیاه است و به همین دلیل بالا بردن لول نیروهایی که میدونید خیلی هم در اتکها مؤثر هستند اکثراً با خرید جم انجام داده ام ، مطمئنم که راه دیگر اتکهای بیشتر و عدم استفاده از این اکسیر در ساخت نیروهاست اما خیلی زمانبره ! لطفاً اگر راه بهتری هست راهنمایی بفرمایید . متشکرم