» خانه » آموزش » آموزش کلش رویال » معرفی کارت Ice Golem – ایس گولم در کلش رویال بهمراه بهترین دک های این کارت

معرفی کارت Ice Golem – ایس گولم در کلش رویال بهمراه بهترین دک های این کارت

گولم یخی

Ice Golem

 

 


کارت Ice Golem در آرنای 8 آنلاک میشود.

آیس گُلِم یک نیروی نزدیک زن با جان متوسط و قدرت ضربه ی کم است که وقتی میمیرد، ضربه ی کمی میزند و هدفش فقط ساختمان های دشمن است.

این نیرو یک تانک ارزان قیمت است که مانند Golem وقتی کشته میشود، به اطرافیشانش ضربه میزند و علاوه بر آن به مدت 2 ثانیه سرعت آن ها را کم میکند.

آیس گُلِم برای فعال سازی، 2 الکسیر نیاز دارد.

 

 


یک استراتژی ساده برای استفاده از این نیرو، قرار دادن آن در جلوی Hog Rider است. با این کار، آیس گُلِم ضربه خور هاگ رایدر شده و علاوه بر کاهش سرعت نیرو های دفاعی، فرصت بیشتری به هاگ رایدر برای ضربه زدن میدهد.

کاهش سرعتی که ساختمان های دفاعی و نیروهای پشتیبانی بعد از مردن آیس گُلِم میگیرند، به هاگ رایدر فرصت 1 یا 2 ضربه ی بیشتر را میدهد.

علاوه بر آن، یک روش مقابله با هاگ رایدر، استفاده از Skeleton Army  است و آیس گُلِم با مردنش و کاهش سرعت آن ها یا کشتنشان، از هاگ رایدر محافظت میکند.

آیس گُلِم را میتوان به عنوان یک تانک دفاعی و کند کننده ی نیروهای حمله ی دشمن استفاده کرد.

اگر آیس گُلِم  را در وسط قلمرو و کمی متمایل به سمت مسیر مخالفی که دشمن حمله میکند قرار دهید، نیروهای دشمن به سمت آن کشیده شده و به دنبال آن میروند. این کار علاوه بر افزایش مسیر و قرار دادن آن ها در ناحیه ی خطر(یعنی جایی که هر دو برج دفاعی قادر به ضربه زدن هستند)، برج ها فرصت بیشتری برای ضربه زدن پیدا میکنند.

 

 

استفاده از آیس گُلِم همراه با نیرو های زمینی مانند Prince یا Mini P.E.K.K.A میتواند گروه دشمنانی که برای کشتن نیروهای شما آمده اند را از بین ببرد. اگر میخواهید در مقابل گروه Minion ها بایستید، میتوانید از اسپل Zap در کنار ضربه ی مردن آیس گُلِم برای کشتن آن ها استفاده کنید.

 

آیس گُلِم را میتوان با نیروهای ارزان و پر سرعتی مانند Fire Spirit یا گابلین همراه کرد تا بدین وسیله ضربه ی خوبی به برج های دفاعی حریف وارد کرد.

 

از آیس گُلِم میتوان برای منحرف کردن تمامی نیرو ها(غیر از نیروهایی که تنها به ساختمان ها ضربه میزنند) بویژه نیروهایی که سرعت کمی دارند استفاده کرد و آن ها را به سمت برج های دفاعی کشاند.

 

آیس گُلِم نیروی خوبی برای مقابله با اسپل Clone است چرا که میتواند با ضربه ای که پس از مردنش به کلون ها میزند، آن ها را بکشد.

 

یک آیس گُلِمی که تنهاست، خطری برای برج های شما نخواهد داشت و ضربه ی کمی میتواند وارد کند. به همین دلیل نادیده گرفتنش مشکلی ایجاد نخواهد کرد.

با استفاده از Skeletons یا Spear Goblins میتوانید او را سریعا بکشید.

فراموش نکنید با لول های استاندارد تورنومنت، ضربه ای که آیس گُلِم بعد از مردنش میزند، میتواند اسکلت ها را از بین ببرد.

 


آیس گُلِم میتواند با اکثر تانک های ضعیف تر مانند Mini P.E.K.K.A. و Valkyrie مقابله کند. کشیدن این نیروها به سمت وسط قلمروی شما، علاوه بر بیشتر کردن زمان حرکت آن ها به سمت برج های دفاعی، آن ها را در داخل تیررس هر دو برج دفاعی نیز قرار میدهد. این روش در مقابل نیروهای کوچک نزدیک زن مانند مینیون ها نیز قابل اجراست.

برای مقابله با نیروهای دورزن، آیس گُلِم را دقیقا کنار آن ها قرار دهید. کُند شدن آن ها بعد از مردن آیس گُلِم این فرصت را به برج های دفاعی میدهد تا کار آن ها را تمام کند.

آیس گُلِم را به دلیل قدرت ضربه ی کمی که دارد، به تنهایی به حمله نفرستید. بیشترین بازده آیس گُلِم وقتی است که ضربه خور دیگر نیرو ها شود.

 

 

 

هر آیس گُلِم با کمک Fire Spirits میتواند سه Musketeer را از بین ببرد. ابتدا آیس گُلِم را قرار دهید تا Musketeer ها ضربه های خود را به او بزنند، سپس سریعا Fire Spirit ها را به سمت آن ها روانه کنید تا ضربه ی خوبی را به آنها وارد کنند. ضربه ی مردن آیس گُلِم آن ها را کند کرده و حتی گاهی باعث کشتن آن ها نیز میشود.

از آنجا که آیس گُلِم ارزانترین مینی تانک است، میتواند به عرشه هایی که تانک کم دارند، به راحتی اضافه شود.

آیس گُلِم به دلیل قیمت کمی که دارد، نیرویی کاربردی به حساب می آید. در دفاع، با مردنش سرعت نیرو های اطرافش را کم میکند. در حمله، نقش یک تانک را دارد و بعد از مردنش، سرعت نیروهایی که دورش جمع شده بودند را کم میکند که یک برگ برنده برای شما به حساب می آید.  همچنین این نیرو میتواند یک ضربه از اسپل Lightning را تحمل کند که گاهی باعث میشود نیرو های آسیب پذیر دیگر مانند Musketeer و Wizard نجات بیایند.


 

هزین
Elixir
سرعت ضربه

Icons stats dmg speed

سرعت
Icons stats speed
زمان بارگزاری

DeployTime

محدوده
Icons stats range
هدف
Icons stats target
تعداد
Icons stats troop count
حمل و نقل
MovementMethodIcon
نوع
CardTypeIcon
کمیابی
RarityIcon
2 2.5 sec Slow (45) 1 sec نزدیک ساختمان x1 زمین نیرو Rare
سطح
LevelIcon
جان
Icons stats hp
نقاط ضربه

Icons stats dmg

دمیجبر ثانیه

Icons stats dmg dps

دمیج مرگ

Death damage

1 595 40 16 40
2 654 44 17 44
3 719 48 19 48
4 791 53 21 53
5 868 58 23 58
6 952 64 25 64
7 1,047 70 28 70
8 1,148 77 30 77
9 1,261 84 33 84
10 1,386 93 37 93
11 1,523 102 40 102

 

Hog lightning

Hog lightning

 

3M Ram Heal

3M Ram Heal

 

 

 

هک کلش اف کلنز

 

PEKKA NW RAM

PEKKA NW RAM

 

Giant 3m HEAL

Giant 3m HEAL

 


 

ربات انتی بن کلش


2.5 Ballon Rage

2.5 Ballon Rage

 

ram barrel rocket

ram barrel rocket

 

  

 

Miner Rocket exe

 

Golem ebarb beatdown

Golem ebarb beatdown

 

ورود به کانال تلگرام عضویت در پیج اینستاگرام