» خانه » آموزش » آموزش کلش رویال » معرفی کارت Goblin Barrel به همراه بهترین دک های این کارت

معرفی کارت Goblin Barrel به همراه بهترین دک های این کارت

معرفی کارت Goblin Barrel

Goblin Barrel یکی از کارت های Epic در کلش رویال است و ما در این مطلب سعی داریم مشخصات کلی این کارت و نحوه ی استفاده از آن را به طور کامل برای شما کاربران موباجیم شرح دهیم. با ما همراه باشید…

 

 کارت Goblin Barrel در استادیوم گابلین (آرنای لول 1) آنلاک میشود.

این کارت یک اسپل است که با استفاده از آن، یک بشکه از برج پادشاهی بازیکن، به سمت حریف پرتاب میشود.

پس از برخورد بشکه، 3 گابلین از آن بیرون می آیند.

بشکه گابلین

هر کارت گابلین برل، 3 الکسیر مصرف میکند.

اگر گابلین های آن بتوانند آزادانه کار خودشان را بکنند، میتوانند مقدار قابل توجه و نابود کننده ای به برج دفاعی دشمن خسارت وارد آورند.

گابلین های آزاد شده از گابلین برل، به همان نسبت که می توانند در ثانیه ضربه ی زیادی وارد کنند، میزان سلامتی کمی دارند. پس اگر این نیرو های کوچک را همراه با نیروهایی که قدرت دفاعی زیادی دارند و بتوانند حواس برج یا نیروهای دفاعی دشمن را پرت کنند قرار دهید، میتوانند در مدت زمان کمی تخریب بسیار زیادی برای حریف ایجاد کنند. 

میتوان روش بالا را جور دیگری نیز استفاده کرد. بدین صورت که اگر شما نیرو با دمیج بالا و جان متوسط یا کمی دارید، اول گابلین برل را استفاده کرده و سپس آن نیرو ها را استفاده کنید. این استراتژی را میتوانید با Hog Rider یا Mini P.E.K.K.A انجام دهید. گابلین ها تمرکز برج های حریف را به سمت خود جلب میکند و مابقی نیرو ها میتوانند برج دفاعی حریف را نابود کنند.
 
گابلین ها نسبتا جان کمی دارند که برج های دشمن به راحتی آن ها را از بین می برند. اگر میخواهید از گابلین بَرِل برای تخریب برج پادشاهی استفاده کنید، باید یا آنها را از قبل نابود کرده باشید یا به وسیله ی بقیه نیروها آنها را منحرف کنید!!!


 کارت های Arrows و The Log گزینه های خوبی برای مقابله با گابلین برل هستند.

کارت های The Zap و The Log ارزان قیمت ترین کارت های بازی برای مقابله با گابلین برلز هستند. ولی اگر زپ هم لول گابلین ها باشد، در حمله ی خود آن ها را نمیکشد و گابلین ها میتوانند به ضربه زدن خود ادامه دهند.

بازیکنان حرفه ای، گابلین برل را در گوشه ی زمین تیم مقابل می اندازند که خارج از دیدرس اسپل Arrows دشمن که معمولا از برج پادشاهی تیر میزند است، که باعث میشود گابلین ها زنده بمانند.

The Log در برابر گابلین برل ها موثر تر از زپ است. زیرا لول 1 لاگ میتواند تمام گابلین برل هایی که به بیشترین لول خود نرسیده اند را از بین برده و حتی به نیروهای جلوی گابلین برل نیز آسیب برساند.اگر اسپل های شما برای مقابله با گابلین ها آماده نباشند، میتوانید از نیروهای ارزان خود برای منحرف کردن نیروهای آن ها استفاده کنید و یا با استفاده از کارت هایی مانند Fire Spirit و Bomber که ضربه ی منطقه ای دارند، جلوی ضربه ی زیاد آن ها را بگیرد.

همانطور که در توضیحات کارت گفته شده، گابلین برل را هر جا که بخواهید میتوانید پرتاب کنید که به شما این امکان را میدهد که ساختمان هایی را که هنوز نابود نکرده اید، خراب کنید هرچند که با اسپل ها یا نیرو هایی که ضربه ی منطقه ای دارند، میتوان به راحتی با آن ها مقابله کرد.

از گابلین برل میتوان برای وادار کردن دشمن به استفاده از اسپل های دفاعی خود مانند آروز یا زپ و بقیه اسپل های منطقه ای استفاده کرد و بعدا با انبوه نیروهای کوچک به دشمن حمله کنید!  

میتوان از اسپل آینه با گابلین برل برای افزایش صدمه به برج های دفاعی حریف استفاده کرد.

اگر از گابلین برل دقیقا بر روی برج های دفاعی دشمن استفاده کنید، باعث میشود که گابلین ها دور همان برج پخش شوند که همین امر باعث میشود ضربه های منطقه ای آسیب کمتری به گابلین ها بزند.

قرار گیری مناسب Bowler میتواند هر 3 گابلین را یک جا از پای در بیاورد.

هزینه
Elixir
شعاع
Icons stats radius
اهداف
Icons stats target
تعداد
Icons stats troop count
نوع
CardTypeIcon
فراوانی
RarityIcon
3 1.5 زمین x3 طلسم Epic
سطح
LevelIcon
سطح گابلین
LevelIcon
1 6
2 7
3 8
4 9
5 10
6 11
7 12
8 13

بهترین دک های کارت بشکه گابلین

 


دک Goblin Barrel

 

دک Goblin Barrel

 

 

دک Goblin Barrel


دک Goblin Barrel

 

 

دک Goblin Barrel


ربات انتی بن کلش


دک Goblin Barrel

 

دک Goblin Barrel

 

دک Goblin Barrel

 

 

دک Goblin Barrel

 


ارشیو تمام دک های کلش رویال


ورود به کانال تلگرام عضویت در پیج اینستاگرام

نظرات
  1. Amin گفت:

    سلام ببخشید جواب منو هرچه سریع تر بدید ممنون میشم من کلش رویالم پاک شده بعد رو سینک گوگل سیو نبوده چطوری می تونم اون اکانتمو پس. بگیرم چون اون اکانت خیلی برام مهمه چون آرنا 10 بودش من راه پیام دادن بلدم اما اون راه جواب میده؟لطفا جواب منو هرچه زود تر بدید .