» خانه » آموزش » راهنمای کامل جاینت اسکلتون

راهنمای کامل جاینت اسکلتون

جاینت اسکلتون

 

جاینت اسکلتون بعد از دو ماه دوباره به کلش اف کلنز برگشت ، جاینت اسکلتون آنقدر در بین کلشر تا در آپدیت هالوین طرفدار پیدا کرد که سوپرسل را مجاب کرد خیلی زود دوباره این نیرو را به کلش اف کلنز بر گرداند .

دلیل این پر طرفداری هم مطمنا تانک بودن آن همانند گولم و درصد تخریب بالای آن در زمان نابودی باشه .

 

جاینت اسکلتون چگونه کار میکند؟

جاینت اسکلتون دقیقا شبیه جاینت کار میکند اما با قدرت جان بالا و دمیج بعد از مرگ آن و حای نسبتا کمی که در کمپ اشغال میکند .

 

 

استراتژی جاینت اسکلتون

 

خیلی وسوسه انگیز هست که جاینت اسکلتون رو به جای دیگر تانکها مثلا گولم بخوایند جای گزین کنید ، اما باید بدانید با اینکه قدرت جان اون بالا هست اما نمیتواند نقش یک تانک خوب را برای شما بازی کند .

نقطه قوت جاینت اسکلتون بر خلاف جان آن دمیج منطقه ای هست که بعد مرگ اون ایجاد میکنه و شما باید سعیتون رو بکنید که اون رو به وسط مپ هدایت و برسونید تا بتونید بهترین استفاده رو از جاینت اسکلتون ببرید .

 

 

 

جان بالا از جاینت اسکلتون تانک نمیسازه بلکه اونو زنده نگه میداره تا به سرعت نمیره تا بتونه به نقطه های عمیق مپ حریف نفوذ کنه .

همچنین بیست فضا کمتر از جاینت و جان بیشتر نصبت به جاینت برای ما باقی میمونه.

 

 

اما سوال اصلی اینجاست که چند جاینت اسکلتون در اتک استفاده کنیم .

در آپدیت هالوین که جاینت اسکلتون به بازی اومد استفاده از 4-5 عدد جاینت اسکلتون بهترین تعداد برای شرکت در اتک بود .چون اینجوری مطمن دو یا یک جاینت اسکلتون به وسط مپ راه پیدا خواهد کرد .

باز هم نمیخواهیم ترکیب اتک شمارو خراب کنیم اما از مطمن بشید که اگر نیروی تانکی برای اتک استفاده میکنید ، جای اون رو نصف به جاینت اسکلتون بدید ، یعنی اگر دو گولم استفاده میکنید یک گولم را حذف کنید و به جای آن جاینت اسکلتون اضافه کنید ، اما حذف کردن دو گولم کار اشتباهی است. و بقیه جاینت اسکلتون ها را هم میتوانید با نیروهای دیگر جایگزین کنید ، مثل بولر یا ویزارد.

 

 

 

 

 

ورود به کانال تلگرام عضویت در پیج اینستاگرام