» خانه » آموزش » چگونه دوستانمان را به لیست اضافه کنیم؟ آموزش کلش اف کلنز

چگونه دوستانمان را به لیست اضافه کنیم؟ آموزش کلش اف کلنز

چگونه دوستانمان را به لیست اضافه کنیم؟

چگونه دوستانمان را به لیست اضافه کنیم؟

بعد از بروزرسانی اکتبر 2016 بازی کلش آف کلنز ، شما قادر خواهید بود که دوستانتان را به لیست خود در بازی اضافه کنید و یا درخواستهای دوستی دیگران را بپذیرید و در لیست آنها قرار بگیرید – با این کار شما دیگر قادر خواهید بود دوستانتان را در لیست داشته باشید و از وضعیت آنها با خبر باشید در  ادامه مطلب ما چگونگی انجام اینکار را به شما آموزش خواهیم داد.

پنجره نمایش صفحه دوستان در کلش آف کلنز

در صفحه اجتماعی (Tab Social) بازی کلش آف کلنز ، سه گزینه وجود دارد که شما میتوانید هر کدام از آنها را انتخاب نمایید که هر کدام را برایتان توضیح خواهیم دارد :

image

 

Friends – Friend Requests – Search Players

Friends : در این قسمت شما قادر خواهید بود که تمام دوستانتان را که به لیست اضافه کرده اید به ترتیب مقدار نزولی کاپ مشاهده نمایید.

 

image

Friend Requests : در این قسمت تمام درخواستهای دوستی که برای شما ارسال شده است یا درخواستهایی که شما برای دوستی ارسال کرده اید و هنوز توسط آن شخص تایید نشده است ، را مشاهده می کنید.

image

Search Players : بوسیله Tag کاربری بازیکنان (در صورتی که آنرا داشته باشید) می توانید بازیکن مورد نظر را پیدا نمایید.

image

نحوه پیدا کردن تگ کاربری هر بازیکن :

image

تگ کاربری بازیکن مورد نظر

چگونگی اضافه کردن دوست

اضافه کردن دوست به لیست دوستانتان بسیار آسان است ، شما می توانید دوست مورد نظر را که مایلید به لیست خود اضافه کنید که این دوست میتواند از چت جهانی یا یک دوست واقعی در زندگیتان و یا یکی از اعضای کلنتان که مدتی با او آشنایی داشتید ، باشد.

 

image

با کلیک کردن روی بازیکن مورد نظر  که قصد اضافه کردن آن به لیست دوستانتان را دارید و نمایش پروفایل این شخص در قسمت بالا و سمت چپ، دکمه را می بینید.

firefox_screenshot_2016_10_20t16_18_23

 

image

روی Ok کلیک کنید ، سپس این درخواست دوستی شما در قسمت Friend Requests که در تب Social قرار دارد ، برای شخص مورد نظر نمایش داده خواهد شد که به محض اینکه دوستتان آنرا بپذیرد ، در لیست دوستانتان (Friends) در صفحه شما – نمایش داده خوهد شد.

image

اضافه کردن دوست در کلش آف کلنز بسیار آسان است و این مورد ، پاسخ به درخواست های بسیار زیاد کلشرها بوده که سوپرسل در آپدیت خود بالاخره این مورد را به بازی اضافه کرده است و اگرچه قبلا این مورد در مورد فیسبوک هم قابل حل بود ولی به خاطر فیلتر بودن آن در ایران و مشکلاتی که داشت و به این راحتی هم نبود ، حال دیگر می توانید دوستانتان را هیچگاه گم نکنید و همه جا آنها را دنبال کنید و پیشرفت دهکده دوستتان را ببینید و از آن لذت ببرید ! بازی کلش آف کلنز همچنان رو به جلو حرکت می کند و سعی می کند که نیاز بازیکنان خود را برطرف نماید.

خط

ورود به کانال تلگرام عضویت در پیج اینستاگرام

 

 

نظرات
  1. Mahsan گفت:

    Ghesmate friend clash royale man yki az contacta khod bkhod friend shode va gozine remove nadare man bayad chkar konam??!!!!

  2. احمد گفت:

    ببخشید بعد از مدتی که دوستان زیادیا درخواست دادیم دوستان قبلی به طور خودکار حذف میشن من میخوام یکیشونا بر گردونم باید چیکار کنم خواهشا جواب بدین