» خانه » آموزش » نکات فارمینگ و مپ های محافظت از اکسیرسیاه

نکات فارمینگ و مپ های محافظت از اکسیرسیاه

در این مطلب میخواهیم در مورد یکی از منابع بازی که بسیار بارزش و مهم است به ناماکسیرسیاه صحبت کنیم. وقتی شما به تاون هال 7 میرسید قادر به جمع آوری اکسیرسیاه خواهید بود و میتوانید کینگ بربر و سربازخانه سیاه را بسازید. از زمانی که در آپدیت بازی توانایی ساخت یک کالکتور اکسیرسیاه در تاون 7 اضافه شده جمع کردن اکسیرسیاه در این تاون هال راحت تر شده اما قطعا متوجه شده اید که صرفا با این کالکتور لول پایین قادر به جمع آوری اکسیرسیاه زیادی نیستید.

اگر فکر میکنید که با رفتن به تاون هال 8 و 9 وضعیت بهتر میشود باید بگوییم که در اشتباه هستید چون هزینه های ساخت نیروی دارک و ارتقا آن ها بیشتر میشود و بازهم کالکتورها قادر به پاسخگویی نیاز شما برای اکسیرسیاه نخواهند بود حتی اگر آن ها را هم مکث کنید. غارت اکسیرسیاه مسئله ای است که دیر یا زود باید با آن روبرو شوید و در این مطلب ما در مورد آن صحبت خواهیم کرد.

 

رازهای فارمینگ و غارت اکسیرسیاه

 

ما این مطلب را به 3 بخش تقسیم میکنیم. در قسمت اول در مورد جمع آوری اکسیرسیاه و چگونگی جمع آوری حداکثر ممکن آن صحبت خواهیم کرد. در قسمت دوم در مورد محافظت از اکسیرسیاه صحبت خواهیم کرد و در بخش سوم هم به معرفی چند مپ خوب برای محفاظت از اکسیرسیاه خواهیم پرداخت.

 

فارمینگ و غارت اکسیرسیاه

برای غارت اکسیرسیاه شما باید دنبال بیسی باشید که حاوی مقدار زیادی اکسیرسیاه باشد که ما به شما پیشنهاد میکنیم اگر در تاون هال 7 یا 8 هستید در محدوده کاپ 1800 تا 2400 سرچ کنید و دنبال بیس خوب بگردید.

ممکن است شما وسوسه شوید که از مینیون در ترکیب خود برای اتک استفاده کنید اما این کار را نکنید و اکسیرسیاه خود را هدر ندهید.

 

 

درنظر بگیرید که از 20 مینیون در اتک خود استفاده کنید یعنی شما بسته به لول مینیون چیزی درحدود 100 تا 220 اکسیرسیاه برای ساخت این تعداد مینیون مصرف کرده اید که این مقدار حدود 20% از چیزی است که معمولا شما در غارت خود دریافت میکنید و با این حساب درنهایت اکسیرسیاه زیادی نمی توانید ذخیره کنید.

در مورد طلسم هم به همین ترتیب با اینکه طلسمهایی که با اکسیرسیاه ساخته میشوند بسیارخوب و کارآمد هستند اما ساخت آن ها برای غارت معمولی اصلا مقرون به صرفه نیست. شما بدون استفاده از این اسپل ها هم میتوانید در اتک های خود موفق شوید همانطور که قبل از پیدایش این اکسیرها در بازی میتوانستید پیروز شوید.

محافظت از اکسیرسیاه
ما به شما 3 نکته برای محافظت از اکسیرسیاه ارائه میدهیم:

 

  • با قراردادن مخزن اکسیرسیاه در وسط مپ خود آن را از دسترس دیگران دور قرار دهید تا کسی نتواند به راحتی اکسیرسیاه شما را غارت کند(میتوانید از مپ های پیشنهادی در آخر همین مطلب استفاده کنید) همچنین توجه داشته باشید که 20% از اکسیرسیاه شما درون تاون هال شما ذخیره میشود پس تاون هال خود را هم جایی قرار دهید که دسترسی به آن راحت نباشد.

 

 

  • به طور داتم انتقام بگیرید مخصوصا زمانی که شخص حمله کننده به شما اکسیرسیاه شما را غارت کرده. اگر کسی به دنبال اکسیرسیاه شما آمده این بدان معناست که او درحال غارت و فارمینگ اکسیرسیاه است و قطعا اکسیرسیاه زیادی در مخزن خود دارد و شما میتوانید با حمله به آن اکسیرسیاه زیادی غارت کنید.
  • اکسیرسیاه خود را پنهان کنید تا کسی نتواند آن را از شما غارت کند.

 

11 مپ مناسب برای محافظت از اکسیرسیاه

 

 

ما در این قسمت از آموزش مپ هایی را برای شما گردآوری کرده ایم که برای محفاظت از اکسیرسیاه طراحی شده اند. درواقع شما میتوانید از هر مپی که از تاون هال و مخزن اکسیرسیاه شما محافظت میکند استفاده کنید.

 

مپ فارمینگ تاون هال 8 محفاظت از اکسیرسیاه

 

این مپ هم مانند مپ بالا برای همین منظور طراحی شده و از اکسیرسیاه در مرکز مپ به خوبی مراقبت میشود.

 

مپ فارمینگ تاون هال 8

 

میتوانید از مپ زیر هم استفاده کنید با این تفاوت که در این مپ شخص حمله کننده بیشتر با تمام نیروی خود حمله خواهد کرد و از شما اکسیر هم خواهد برد اما مپ قبل اکسیر و طلا شما را هم محافظت خواهد کرد.

 

مپ فارمینگ تاون هال 8

 

 

مپ فارمینگ تاون هال 8مپ فارمینگ تاون هال 9 محفاظت از اکسیرسیاه

 

در این مپ مهم نیست که شخص حمله کننده از کدام سمت حمله خواهد کرد چون به گونه ای طراحی شده که اکسیرسیاه و تاون هال به خوبی در وسط مپ محافظت میشود.

 

مپ فارمینگ تاون هال 9 محفاظت از اکسیرسیاه

مپ فارمینگ تاون هال 9 محفاظت از اکسیرسیاه

مپ فارمینگ تاون هال 9 محفاظت از اکسیرسیاه

مپ فارمینگ تاون هال 10 محفاظت از اکسیرسیاه

 

این مپ یکی از بهترین مپ ها برای محفاظت از اکسیرسیاه در این تاون هال است .

 

مپ فارمینگ تاون هال 10 محفاظت از اکسیرسیاه

مپ فارمینگ تاون هال 10 محفاظت از اکسیرسیاه

مپ فارمینگ تاون هال 10 محفاظت از اکسیرسیاه

اگر هم شما در کاپ بالا هستید و نمیخواهید که در دفاع های خود کاپ از دست بدهید میتوانید از مپ زیر استفاده کنید اما در این مپ اکسیرسیاه بیشتری نسبت به مپ قبل از دست خواهید داد.

 

مپ فارمینگ تاون هال 10 محفاظت از اکسیرسیاهمپ فارمینگ تاون هال 11 محفاظت از اکسیرسیاه

در این مپ بیشتر افراد سعی میکنند از بالا حمله کنند و به سراغ تاون هال بروند اما نمیتوانند به مخزن اکسیرسیاه برسند.

 

مپ فارمینگ تاون هال 11 محفاظت از اکسیرسیاه

مپ فارمینگ تاون هال 11 محفاظت از اکسیرسیاه

مپ فارمینگ تاون هال 11 محفاظت از اکسیرسیاه

مپ فارمینگ تاون هال 11 محفاظت از اکسیرسیاه

مپ فارمینگ تاون هال 11 محفاظت از اکسیرسیاه

نتیجه گیری


غارت اکسیرسیاه بیشتر مواقع میتواند سخت باشد و شما در تعدادی از اتک های خود شاید موفق به غارت آن نشوید و اگر هم نتوانید از اکسیرسیاه خود محفاظت کنید شما مقدار زیادی از اکسیرسیاه خود را از دست خواهید داد مخصوصا زمانی که اکسیرسیاه زیادی در مخزن خود داشته باشد.

 
متاسفانه وقتی از اکسیرسیاه خود محفاظت میکنید درعوض طلا و اکسیر و کاپ را از دست خواهید داد.

زمانی که حداقل 30هزار اکسیرسیاه در مخزن خود داشته باشید باید به گونه ای مپ بچینید که بتوانید از آن محافظت کنید چون با داشتن این مقدار اکسیرسیاه حمله های بیشتری به شما میشود مخصوصا اگر مدتی باشد که اتک نزده باشید و کالکتورهای شما هم پر شده باشند.


عضویت در کانال تلگرام عضویت در پیج اینستاگرام