» خانه » آموزش » آموزش کلش رویال » دک های منتخب ماه آگوست 2017 برای آرنا 9 کلش رویال

دک های منتخب ماه آگوست 2017 برای آرنا 9 کلش رویال

آرنا 9 یا همان جانگل آرنا

بجز 3 کارت هیل , کنون کارت و مگا نایت بقیه ی کارت ها را داراست.

در آرنا 9 شما بندیت , اکسکیوشنر , گابلین گنگ و دارت گابلین را آزاد میکنید.

اگر بخواهیم تخصصی به ساخت دک در آرنا 9 بپردازیم دک های سبک با قابلیت دسترسی کارت های تکراری با سرعت بالا را داریم.

دک هایی با قابلیت شرطی کردن بازی از بازی تک بعدی به تنظیم بازی و گرفتن فرمون بازی باسبکی کاملا متفاوت نصبت به دک های معمولی دیگر…

با وجود کارت دارت گابلین که بعد از پرینسس بالا ترین برد را دارد میتوان حالتی میان آسیب بالا و برد زیاد با داشتن سرعت بالا و حجم الکسیر کم بوجود آورد.

از نظر نقد پردازان کلش رویال , کارت سپیر گابلین ( 3 گابلین نیزه به دست) بهترین کارت بازی میباشد , 3 موجود که زمین هوا را میزنند و سریع هستند و همچنان 2 الکسیر هستند; با آمدن دارت گابلین به بازی نظر تمامی نقد پردازان عوض شد و کارت دارت گابلین در دسته ی بهترین و برترین کارت ها قرار گرفت.

دک های آرنا 9 دک های بسیار حساسی هستند و تمامی کارت ها باید به جا استفاده شوند تا یک چرخه ای را درست کنند که توان مقابله با تمانی کارت های حریف را داشته باشد , با توان حمله سطحی آسان ولی با قدرت بالا !

داشتن کارت های لول بالا تر خیلی بیشتر از یک دک دقیق و درست به درد میخورد ; پیشنهاده ما همیشه این بوده که کارتی از دک های ما جا به جا نشود , ولی در خصوص آرنا 9 ما کارت های مشابه زیادی داریم و با جای گزینیه 1 یا 2 کارت مشکلی پیش نمی‌آید.

خط

 

 

ورود به کانال تلگرام عضویت در پیج اینستاگرام

نظرات
  1. به توچه گفت:

    رحم کنید مگه نمیدونید یکی لجندری نداره

  2. تشکر میکنم از دوست عزیزیم احسان اصغری :inlove: