» خانه » آموزش » دک های منتخب کلش رویال برای چلنج چمپیون شیپ

دک های منتخب کلش رویال برای چلنج چمپیون شیپ

چالش بزرگ تاج!

این چالش همانند چالش کلاسیک به شما اجازه میدهد که از دک دلخواه خودتون در شرایط تورنومنت ( کامون9, ریر 7, اپیک4 , لجندری1) استفاده کنید.

در این چالش شما باید بدون باخت تا 20 بازی به پیش ببرید تا جایزه ی نهایی را به دست بیاورید.

این چالش ویژه جوایز ارزنده ای را به همراه دارد از جمله : جاینت چست , مجیکال چست , لجندری چست و جایزه ی نقدیه 250000 گلد!

جاینت چست در پنجمین برد , مجیکال چست در نهمین برد , لجندری چست در چهاردهمین برد و 250,000 گلد در راند آخر یعنی راند بیستم.

در این چالش با 3 باخت مثل بقیه ی چالش ها از رده خارج می شوید, برای همین جایزه ی 20 برد با داشتن نهایتا 2 باخت اینقدر با ارزش است!

البته که این چالش در نهایت چه برد 20 راند چه باخت حاوی صندوق میباشد, به صورتی که بدون برد صندوقی با ارزش 20گلد و 2 کارت کامون در صندوق و در صورت برد 20 بازی صندوقی معادل 3000گلد و 300 کارت به شنا تعلق میگیرد.(علاوه بر جوایز خاص خود چالش)

این چالش با ورودی 100 جم در اختیاره همگان قرار دارد به عبارت داشتن 3 ورودی مجانی و بدون پرداخت هیچ جمی !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

همان گونه که گفته شد همانند چالش کلاسیک میباشد و فقط مفادش متغیر است: با بردن هر بازی شما با بازیکنی که اندازه ی شما برد داشته است بازی میکنید یا به عبارتی دیگر وقتی شما در بازیه 10 باشید و 10 برد را پشت سر خود گذاشته باشید (صرف نظر از تعداد باخت) حرفی با 10 برد در رو به روی خودتان خواهید دید… پس با هر برد با حریف های سخت تر و قوی تر برخورد می کنید.


 

ورود به کانال تلگرام عضویت در پیج اینستاگرام