» خانه » آموزش » معرفی کارت Barbarian barrel به همراه بهترین دک های این کارت

معرفی کارت Barbarian barrel به همراه بهترین دک های این کارت

دک کارت بشکه بریر

 

 

این کارت همانند کارت بشکه گوبلین است اما با این تفاوت که در بشکه به جای گوبلین یک عدد بربر وجود دارد , این کارت در اول مثل لاگ عمل میکند و بعد از شکستن بشکه یک بربر از آن به بیرون میاید .

 

این کارت گزینه‌ی فوق‌العاده‌ای برای از بین بردن نیروهایی مثل دسته اسکلتون می‌باشد. هنگامی که چنین نیروهایی وارد منطقه‌ی شما شدند با قرار دادن بشکه بربر روی سر آنها، به طوری که آنها را کاملا انها را از بین ببرند، به سرعت می‌توانید از بین ببریدشان بدون اینکه تاور شما خسارت زیادی ببیند و بنابراین فرصت پیدا می‌کنید که یک ضد حمله‌ی عالی را ترتیب دهید.

یکی از قدرتمندترین اسپل‌ها برای مقابله با بشکه بربر، zip[ می‌باشد. این اسپل می‌تواند به راحتی سلامتی بربری که در بشکه هست را کم کند.(بهتر هست از اسپل هایی مانند فایروال استفاده نکنید چون اکسیرشون زیاده و ضرر زیادی میبنید)

در صورتی که این نیروها از زیپ با سلامتی پایین جان سالم به در بردند، می‌توانید آنها را به برج دفاعی واگذارید تا نابودشان کند.

شما میتوانید از بشکه بربر به عنوان یک نابود کننده یا غافل گیری دشمن خودتون استفاده کنید مثلا:وقتی جاینتی در زمین قرار میدهید اگر حریف شما اسکلتون قرار دهد خیلی اسان شکست میخورید شما میتوانید با انتخاب کردن بشکه بربر و قرار دادن ان کاملا انها را از بین ببرید

یکی از بزرگترین اشتباهات هنگامی که دشمن شما از بشکه بربر استفاده می‌کند، این است که آنها را نادیده میگیرید یا فراموش میکنید که دشمن شما این کارت دارد اگر مراقب نباشید به راحتی در حمله ها شکست میخورید

 

..:: سری اول دک های كارت Barbarian barrel ::..

 

 

کپی این دک در بازی

کپی این دک در بازی

 

 

 

کپی این دک در بازی

 

کپی این دک در بازی

 

 

کپی این دک در بازی

کپی این دک در بازی

 

 

 

 

 

ورود به کانال تلگرام عضویت در پیج اینستاگرام