» خانه » آپدیت » آپدیت آگوست 2017 ! بازگشت کارگر به همراه لو رفتن سه اسپل جدید (بروزرسانی نهم)

آپدیت آگوست 2017 ! بازگشت کارگر به همراه لو رفتن سه اسپل جدید (بروزرسانی نهم)

تمام اخبار اپدیت ماه August (مرداد) کلش اف کلنز در این صفحه به روزرسانی خواهد شد

اپدیت جدید کلش اف کلنز  در این<< لینک >> منتشر شد

ورود به کانال تلگرام

 

 

..::بروزرسانی نهم 9 شهریور::..خط

 

 

بالاخره سازنده از سفر آمد و همه چیز در دهکده به حالت عادی برگشت.
خوب، تقریبا عادی..
بار دیگر برای مدتی محدود، از دژکوب‌های نبرد، غول‌های مدافع و ترقه‌های تولد لذت ببرید

رویداد ویژه به مناسبت بازگشت بیلدر به دهکده

همچنین بسته پیشنهادی هم به بازی اضافه میشه

 

لو رفتن سه اسپل جدید توسط اسپانسر

 

slow spell coc

 

همه اسپانسر رو از لو دادن اولین تصاویر کشتی که ماه ها قبل از تایید رسمی توسط اون مطرح شده بود، به یاد داریم.

اینبار هم اسپل های جدیدی رو برای کلش آو کلنز افشا کرد.

 در توضیح این تصویر میشه خیلی صحبت کرد

نکته بارز این تصویر جدای از مطرح شدن دو اسپل برای بیلدربیس، منبع ساخت اسپل سم هست که دارک ذکر شده اما میدونیم در حال حاضر در بیلدربیس خبری از دارک نیست.

همچین عملکرد اسپل سم هنوز بطور کامل مشخص نیست چرا که گمانه زنی هایی درمورد تاثیر این اسپل بر روی برخی سازه های دفاعی انجام شده که عملکرد این اسپل رو به آنچه که در کلش رویال قبلا دیدیم شبیه میکنه.

اسپل ریج در بیلدربیس با توجه به سابقش در دهکده اصلی بعنوان یه اسپل الکسیری شناخته میشه. اما درمورد ظرفیت های این دو اسپل اطلاعات دقیق نداریم.

اسپل دیگه برای دهکده اصلی پیش بینی شده که عملکرد کندکنندگی رو داره. یعنی میزان آسیب بر ثانیه یک سازه دفاعی(و یا نیروی کلن؟) رو کاهش میده. بعبارتی از نظر آسیب شما با اون سازه دفاعی با سطح پایینتر از واقعیش روبرو هستید که بسته به موقعیت در اتک میتونه به شما کمک شایانی بکنه.

میدونیم آپدیت بزرگی درماه اکتبر برای کلش آو کلنز در پیش داریم. اسپنسر هم بارها ثابت کرده اطلاعات نسبتا دقیقی رو میتونه پیش از تایید نهایی، منتشر کنه.

بجز این سه اسپل بقیه موارد داخل تصویر یا قبلا در بازی بصورت موقت وجود داشتن و یا هنوز بعنوان گزینه جدی مطرح نشدن.

 

ویدیو شبیه سازی اسپل جدید
Slow Spell

این اسپل فقط از طریق منبع معتبری (اسپانسر) لو داده شده و حتی زمان ورود آن به بازی هم معلوم نیست .

 

..::بروزرسانی هشتم 6 مرداد::..خط

 

 

? مشروح تغییراتی که در این بریک منتظرش هستیم:

?همونطور که اخیرا اشاره کردیم، تغییراتی در الگوریتم تعییت حریف وار رخ خواهد داد که قبلا توسط توسعه دهنده ها اعلام شده بود. اون تغییرات با این بریک اعمال میشن.

?در نتیجه این اعمال تغییرات، حریفها عادلانه تر و بر پایه هرچه متناسب تر بودن حریف انتخاب میشن. ما از نزدیک عملکرد این الگوریتم جدید رو زیرنظر میگیریم تا مطمئن بشیم اون تعادل مدنظر ما واقعا بهبود پیدا کرده بدون اینکه زمان جستجو رو افزایش بده.

? کنون کارت در بیلدر بیس
همچنین تغییراتی رو در کنون کارت شاهدش هستیم:

?افزایش سرعت تا 33%
?اولین شلیک بعد از 0.4 ثانیه انجا ممیشه که قبلا 1.2 ثانیه بود
?برد کنون کارت هم به اندازه یک تایل اضافه میشه

وزن اکانتهای مهندسی تغییری نخواهند کرد اما در الگاریتم جدید تعداد و نوع دفاعی ها و قدرت حمله هم برای مچ شدن وار ملاک هست …

سوپرسل:

همونطور که قبلا هم گفتیم یکی مهمترین اهداف ما اینه اصل مساوات توی تعیین حریف کلن وار رعایت بشه تا کلنی بر کلن دیگه برتری پیدا نکنه.

از ین رو تلاش کردیم تا بهبودهایی با هدف “اکانت های مهندسی” انجام بدیم.

این عملکرد جدید روی اکانتها بیشتر باعث میشه که وزن کلی اونها مجموعی از دفاع و حمله باشه.

 

Clan War Matchmaking

 

که این به این معناست که کلن شما در وار کلن هایی براتون بعنوان حریف تعیین میشه که سازه های مشابهی دارن. یکی از چالش های فعلی در مقابل سیستم تعیین حریف اینه که به بازیکنا اجازه میده تا خلاقیتشون رو برای طراحی اکانتها و نحوه بازی بکار ببرن. ما میخواستیم از این موضوع که استراتژی های شما از کار نیوفتن مطمئن بشیم. به این شکل که از این به بعد کلن هایی با شما در وار خواهند افتاد که شیوه بازی اونها بیشتر به شما شباهت داره.
این بهبود در الگوریتم یه گام انقلابی محسوب میشه در زمینه اینکه کلن ها با رقیبی همسان تر نسبت به خودشون مواجه بشن.

گذشته از اون،همچنین مقداری تغییر هم در نحوه محاسبه وزن وار اعمال کردیم تا انعطاف بیشتری رو موجب بشه. این موضوع سبب میشه تا ما راحتتر جریان تعیین حریف رو کنترل کنیم و تغییراتی رو درصورت لزوم بتونیم اعمال کنیم.
الگوریتم تعیین حریف هنوز درحال توسعه هستش و بزودی این موارد رو با تغییرات جدید اعمال میکنیم!

خط

 

رویداد ویچ و تله کوچیک کننده

..::بروز رسانی هفتم  27 مرداد ::..خط

 

 

بیلدر از دهکده رفته: هفته سوم

معجون کوچک کننده ویچ

کارگر هنوز برنگشته و ویچ قراره جاش رو پر کنه. دشمنان به یکباره کوچک، آهسته و ضعیف میشن با تله جدید ویچ.
این تله ها برای مدت زمان محدودی در دسترس قرار دارن

 

خط

ویزارد در صف پست کارگر

هفته چهارم  منتظر رویداد بعدی کلش اف کلنز باشید عکس این رویداد که همراه با یک سورپرایز جدید به مدت محدود به بازی اضافه میشند و میتونید ببنید

 

 

 

 


..::بروز رسانی شیشم ۲۰ مرداد::..

خط

بیلدر جدیدتون یعنی جاینت به مدت یک هفته در دهکدتون مشغول به کار شده .

در این یک هفته بعد از تخریب خانه کارگرتون توسط حریف یک جاینت از داخل بیلدرتون بیرون میاد تا از دهکدتون دفاع کنه .

زیاد به دفاع این جاینت دل نبندین چون زیاد تاثیری در دفاع نداره و فقط یک تا دو ثانیه بیشتر برای کشتنش زمان لازم نیست. پس نیازی نیست اونا رو ببرین وسط مپ و فکر کنید قراره مثل کلن کسل زیاد دردسر درست کنه برای حریف.

جاینت ها در وار هم بعد تخریب خانه کارگر بیرون میان.

یک جاینت لول یک که باز هم میگم تاثیری در دفاع برای تاون هفت به بالا ندارن و فقط شاید تاون هال شیش به پایین را کمی دچار دردسر بکنن.

اما رویداد بعدی هم یک هفته دیگر شروع میشه رویداد بمب یا همون اسپل جدید که با روی کار اومدن ویزارد برای کار اضافه میشه و رویداد تله کوچیک کننده که با روی کار اومدن ویچ به جای کارگر انجام میشه .

 

..::بروزرسانی پنجم ۱۸ مرداد::.خط

 

 

در مصاحبه ‘ اش ‘ یوتیوبر معروف سوپرسل با داریان از مدیران بخش انجمن های سوپرسل، موضوعات مهمی مطرح شد که سعی میکنیم در ادامه بهشون بپردازیم :

این اولین بار محسوب میشه که یکی از مدیران و کارمندان رسمی سوپرسل با یکی از یوتیبرها تن به مصاحبه داده و ما میتونیم اطلاعات مفیدی از اعماق سوپرسل کسب کنیم.

اهمیت این موضوع زمانی خودش رو بیشتر نشون میده که بدونیم اش دقیقا سوالاتی رو از داریان میپرسه که ذهن همه بازیکنان رو این روزها به خودش مشغول کرده: الگوریتم جدید با اکانتهای #مهندسی چکار قراره بکنه؟!

در ادامه خلاصه ای از مصاحبه 40 دقیقه ای اش با داریان رو با محور اکانتهای مهندسی و تفاوت الگوریتم قبلی و جدید تعیین حریف وار، خواهیم داشت:
(ترجمه به صورت شنیداری)

 

در سیستم جدید کل وزن مجموع نیروی تهاجمی و قدرت دفاع برای وزن یک اکانت درنظر گرفته میشه و برای تعیین حریف کاری به وزن تک تک افراد نداره. یعنی وزن کل کلن درنظر گرفته میشه.

(قبلا فقط مجموع وزن دفاع حساب میشد)

درصورتیکه زمان جستجو برای حریف زیاد بشه سعی میشه تا دامنه گسترش پیدا کنه تا انعطاف برای پیدا کردن حریف بیشتر بشه.
درواقع در این الگوریتم جدید، خیلی اصراری بر وار بین کلن های مهندسی نیست. تنها چیزی که ملاک هستش مجموع وزن در هردوجنبه دفاع و حملست.

به این معنی که اگر شما 5 اکانت مهندسی در وار دارید در سیستم جدید تلاشی نمیکنه تا حتما کلن حریف هم 5 اکانت مهندسی مثل شما داشته باشه.

از نظر توسعه دهندگان، نکته مهم این بروزرسانی و سیستم جدید تعیین حریف منعطف بودن اون در اعمال تغییرات بعدی توسط اونها هستش.

 

 

..::بروزرسانی چهارم 13 مرداد::..خط

انتظارها به پایان رسید و بتل رام سرانجام دهکده اصلی رسید! شما در این رویداد میتونید به مدت 1 هفته از این نیرو استفاده کنید.

 

بتل رام در تاون هال های مختلف دارای قدرت تهاجم و جون متفاوتیه اما در حالت کلی بعد از پکای مکس بیشتری آسیب بر ثانیه رو داره.

 

 

 همچنین کارگر دهکده بلاخره بعد از بدرفتاری های اهالی دهکده تصمیم میگیره از دهکده بره! البته به گفته خودش پسورد اینستاگرام رو هم باخودش میبره!
در نبود کارگر اصلی دهکده نیروهای مختلف مثل بربر، جاینت، ویزارد و ویچ وظیفه ساخت و ساز در دهکده رو برعهده دارن.
همچنین دومین بسته پیشنهادی ویژه شامل منابع و جم بمناسبت پنجمیل سالگرد تولد کلش آو کلنز در فروشگاه ظاهر شد.

کارگر به مدت یک ماه دهکده شما را ترک کرده . در این یک ماه چه اتفاق های خواهد افتاد؟
کارگرتون دهکدتون را ترک میکنه به دلیل اینکه قدر کارهاشو نمیدونید و فعلا بربرین جایگزین اون میشه اما هنوز داستان ادامه داره…

 

 

 

 

چند مدت بربرین سر کار و از کار خسته میشه بعد از اون جاینت جایگزین بربرین میشه و شروع به کار میکنه . بعد ویچ و بعد از اون ویزارد یکی یکی جایگزین میشن

و در نهایت کارگرتون بعد این کش و قوس ها به دهکدتون برمیگرده و با خودش تغییراتی را هم میاره که هنوز معلوم نیست این تغییرات چی هستن !!!


 

..::بروزرسانی سوم 11 مرداد::..خط

 

به مناسبت پنجمین سالگرد تولد کلش آو کلنز بوست تمام کالکتورها با یک جم

لحظاتی قبل بوست تک جمی برای هر کدام از کالکتورها به مدت یک هفته هربار به مدت 24 ساعت فعال شد. شما میتوانید از این بوست برای تسریع کاکتورهای اکسیر و دارک اکسیر و گلد ماینتون استفاده کنید

همچنین از امروز در مپتون به مدت محدود شروع به پدید اومدن کیک تولد که نماد این رویداد هست میکنه که شما میتوانید مثل نمادهای هالوین و کریسمس که در سالهای قبل در مپتون در اومده بودن نگهشون دارید .

 


 

 

..::بروز رسانی دوم 4 مرداد ::..خط

آپدیت کلش اف کلنز نزدیک است..

تغییر در معیارهای حریف یابی در کلش اف کلنز

? سیستم جدید کلن وار در راه است.


صحبت های اخیر مدیران سوپرسل بازهم باعث ایجاد موج خبري شد 

در اخبار منتشر شده روزهای اخیر توسط مدیران سوپرسل، مواردی در ارتباط با تغییراتی در سیستم تعیین حریف کلن وارها بیان شده.

 

 

 اما واقعا چه چيز جدیدی گفته شد؟!
آيا صرفا عبارت war match making باعث این هیجان شد؟

بعد از مطالعه متن اصل خبری که توسط مدیران سوپرسل و سپس اکانت رسمی توئیتر اون منتشر شده متوجه شدیم در یک جمع بندی بطور کلی این موارد وجود دارن که خب متناسب با انتظارات ما از آپدیت های تابستانی هستن:

تیم سوپرسل به تعطیلات تابستانی رفتن که به رسم کشور فنلاند چیزی بین 2-3 هفته خواهد بود
در این مدت تعداد اندکی از کارمندان همچنان کارهای معمولی رو انجام میدن.
در این مدت ما آپدیت سالگرد رو پیش رو داریم که از مدتها پیش اخبارش رو داریم که قبلا پوشش دادیم و از قبل برای انتشار حاضر بوده و صرفا مثل آپدیت تابستانه سال گذشته که جاینت 8 معرفی شد، انجام میشه.

  • اما برمیگردیم به هیاهو در مورد خبر جدید سوپرسل درمورد تغییرات کلن وار

بارها و بارها تیم توسعه دهنده سوپرسل توضیح دادن که در هر بروزرسانی سیستم تعیین حریف وار تغییراتی میکنه. درواقع ما دو عبارت شناخته شده برای هر بروزرسانی عمده کلش آو کلنز داریم:

آپدیت هیجان انگیز
تغییر در سیستم تعیین حریف
پس این دو مورد که مدیران سوپرسل متذکر شدن و انقدر باعث ایجاد شور و هیجان شد، ممکنه اونقدرا هم مطلب تازه ای نباشه. در واقع سیاست سوپرسل دشمنی با اکانتهای مهندسی نبوده و نیست. منتها دوس داره محیط برای بازی جوانمردانه فراهم کنه که همه ازش لذت ببرن. در توضیحات تیم توسعه دهنده قبلا داشتیم که این تیم داره تلاش میکنه تا در وارها کلنهای مهندسی بیشتر باهم بیوفتن و کلن های غیرمهندسی هم در تعیین حریف وار بتونن باهم رقابت کنن تا هر دو گروه راضی باشن.

یادمون نره تغییرات کلن وار یه پروسه دائمیه و همونطور که قبلا توسط تیم توسعه دهنده گفته شده بخش بسیار بزرگی از کدهای بازی مربوط به بخش تعیین حریف وار هستش. درنتیجه بهبود دائمی این بخش چیز تازه ای نیست.

ما کماکان منتظر آپدیت سالگرد کلش آو کلنز هستیم به همراه تغییرات جزئی در گیم پلی بازی و احیانا موارد جزئی در لول نیروها.
به سنت آپدیت های تابستانی سالهای گذشته کلش آو کلنز.

 

 

..:: بروز رسانی اول  5 تیر ::..خط

 

 

آپدیت ژوئن 2017 منتشر شد اما با حواشی زیادی بعد از انتشار.

بعد از انتشار نسخه جدید بازی از داخل فایل های بازی تونستیم به عکس ها و اطلاعات جدیدی دست پیدا کنیم که در کانال تلکرام با همه شما عزیزان به اشتراک گذاشتیم.
عکس های از تم جدید بازی که با حال و هوای تولد همراه است .
اگر یادتون بیاد همیشه کلش اف کلنز در زمان هالوین و اوایل زمستان تم دهکده شما را تغییر میداد و به حالت برفی و تغییرات کرافیکی بازی در زمان هالوین همراه بود.
اما عکس های جدید استخراج شده از بازی خبر از کیک تولد و کادو های تولد میدادن ، پس به تقویم کلشی سری زدیم که متوجه شدیم حدود یک ماه دیگر سالگرد انتشار کلش اف کلنز خواهد بود .

پس به این فکر افتادیم که این تم جدید باید برای این رویداد برنامه ریزی شده باشد.
این اخبار هنوز به صورت رسمی از طرف سوپرسل منتشر نشده است و به احتمال قوی چون قرار نیست آپدیتی تا آن زمان داشته باشیم از الان داخل بازی اصلی قرار کرفته شده است که در زمان شروع رویداد با یک بریک ساده به بازی اضافه شوند.

چون این آپدیت ها در هیچ زمانی اجباری نبوده اند.

 

جزئیات بیشتر آپدیت فصلی کلش اف کلنز  …

 جزئیات جدیدی از اپدیت فصلی کلش اف کلنز به مناسبت سالروز تولد کلش اف کلنز لو رفته که شامل رویداد های ویژه برای این روز است که در زیر میتوانید مشاهده کنید

بیلدر های جدید کلش که قبلا بهتون معرفی کردیم

نقش گارد دهکده را خواهند داشت .
هم در ساخت کمک میکنن و هم در دفاع به شما کمک میکنن
به این ترتیب که اگه خانه کارگر را توسط حریف نابود بشود از داخل خانه کارگر جاینت  (یا ویز ،ویچ ،بربر) بیرون خواهد امد و از دهکده شما دفاع خواهد کرد

 

ترجمه متن بالا : بیلدر تون رفته ؟ دلیل اینکه بیلدرتون دهکده رو ترک کرده رو با ویدیو تماشا کنید .
این اتفاق به مدت محدود برای دهکده شما فعال خواهد شد و بعد از اون کارگر خودتان به دهکده باز خواهد گشت.


بتل رم به صورت محدود به مناسبت تولد کلش به بازی خواهد آمد
در تصویر لو رفته از رویداد تولد کلش اف کلنز خبر آمد بتل رم به بازی آن هم به مدت محدود در بازی را خواهیم داشت.

در این مدت میتوانید به مدت یک هفته تمام کالکتورهای خودتون را با یک جم بوست کنید

 


رویداد ماینر به همراه دوبرابر اکسپی در این مدت زمان برای شما برمانه ریزی شده است

 

انفجار داخل جعبه

ویزاردا برامون یه چیز بزرگی درست کردن

  • با استفاده از 1 اسپل بمب تولد در 3 اتک، 288 xp و 28 جم کسب کنین.
  • بمب تولد برا زمان محدودی دردسترس خواهد بود


? طلسم کوچیک
کوچیک، آروم و ضعیف میکنه دشمنا رو، اونم بیخبر و ناگهانی.
تله های کوچیک کننده برای مدت زمان محدودی در دسترس هستند.


مجسمه کارگر مثل مجسمه بربرین کینگ در مدت زمان رویداد میتوانید خرید کنید و بعد از آن اکر قصد خرید دارید باید منتظر بمانید تا به بازی اضافه شود و دوباره خرید کنید

 

بتل رم به کلش اف کلنز خواهد آمد؟

اولین تصویر از وجود کارت بتل رم کلش رویال در کلش اف ملنز میدهد .

اگر یادتون باشه در زمان تم زمستانی ایس ویزارد به مدت هفت روز مهمان ما در کلش اف کلنز بود و بعد از تمام شدن این مدت از بازی حذف شد.

اما هنوز اطلاعات رسمی نداریم که این نیرو به صورت همیشگی در بازی خواهد بود یا همانند ایس ویزارد به مدت محدود در بازی خواهد بود.

 

 

تله جدید در راه کلش اف کلنز

 

 

 

همانند زمان تم زمستانی که تله یخی به بازی اضافه شده بود شاهد تله مشابه ای هستیم.

از تله جدید به نام تله کوچک کننده یاد شده و البته هنوز اطلاعات دقیقی از آن در دسترس نیست اما طبق اسم آن کاری خلاف اسپل ریج انجام خواهد داد که باعث ضعیف شدن نیروهای حمله کننده خواهد شد .

ایکون بیلدر های جدید …

هیچ اطلاعای از چگونگی کار آنها در دسترس نیست هنوز برای خودمان جای سول دارد که کار این بیلدر ها چه خواهد بود .

 

مجسمه بیلدر به کلش خواهد آمد..

 

مجسمه بیلدر در قسمت شاپ قابل خرید خواهد بود .

با توجه به ایکون بیلدرهای جدید و خانه بیلدر جدید به نظر میاد شاهد تغییراتی در قسمت بیلدر خواهیم بود.

هنوز هیچ اطلاعات دقیقی از این تغییرات در هیچ جا منتشر نشده این و تمام اخبار حدس و گمان نویسنده ها میباشد.به محض اطلاعات دقیق مطمنن شما را در جریان اخبار خواهیم گذاشت.

 

 

اسپل جدید و تله جدید

 

 

 

استفاده از اسپل جدید که هنوز اسم ان برای خود ما هم مشخص نیست مطمنن همانند اسپل بابانوئل در اپدیت زمستانی خواهد بود که با استفاده از آنها ما بر روی مپ حریف مقداری کادو به عنوان هدیه به حریفمون میدیم.

که البته همتون میدونید دیگه داخل این کادوها مقدار کمی اکسیر خواهد بود.

 

باز هم خاطر نشان میکنیم این اخبار به صورت رسمی عنوز از سوپرسل تایید نشده است و از داخل فایل های اصلی بازی استخراج شده است.

باید تا اخبار رسمی در باره آپدیت جدید بازی که حدود یک ماه دیگر منتشر خواهد شد منتظر بمانیم

 

این مطلب در بالای صفحه بروز رسانی میشود

ورود به کانال تلگرام عضویت در پیج اینستاگرام