خانه , آموزش , آموزش حمله , استراتژی های سه ستاره کردن تاون حال 9

استراتژی های سه ستاره کردن تاون حال 9

استراتژی های سه ستاره کردن تاون حال 9
استراتژی های سه ستاره کردن تاون حال 9

 

سلام به همگی بعد از کلی درخواست، ما میخواهیم تعداد کمی از حملات جنگ قبیله‌ای بخصوص اینکه چگونه سه ستاره مهم رو بدست بیارید، آموزش بدیم.

بیشتر افراد باور دارن که سطح تالار شهر 9 سرگرم کننده ترین سطح تالار شهر است چون شما میتوانید انواع مختلفی از حملات را در آن استفاده کنید تا سه ستاره بدست آورید.

در نتیجه به جای تمرکز بر روی یک تاکتیک خاص من تلاش کردم تا آنجایی که ممکن بود چند حمله با تاکتیک های متفاوت را در ویدئو زیر برای شما به نمایش بگزارم.

بهترین استراتژی های سه ستاره کردن در سطح تالار شهر 9

قبل از اینکه شروع کنیم بهتره بریم و فیلم حمله هایی رو ببینیم که بدرد شما میخوره (نام سربازان در کنار نوشته شده) پس شما ذهنیت بهتری از چیزهایی که من در این راهنما میگم، خواهید داشت. من بخصوص سعی کردم به جای حملات ساده لاوا هاند و بالن، بالن و گولم و ویزارد ، گولم و هوگ و ویزاد؛ حملات جذاب‌تری رو برای شما به نمایش بزارم.

برای این نوع حملات نام های مخفف و اختصاری وجود داره ولی من برای اینکه شما را سردرگم نکنم، اسم هر سربازان رو در هر تاکتیک نوشتم

گولم، لاوا هاند و بالن

( اولین و چهارمین حمله در ویدئو)

این یک حمله ترکیبی از هوا و زمین است، با توجه به تعداد سربازان در این حمله فقط لازمه با استفاده از چند گولم، ویزارد و پشتیبانی قهرمانان شما فقط چند ضدهوایی و نیروهای قلعه قبیله را نابود کنند.

از آنجا به بعد این فقط یک حمله ساده و معمولی با استفاده از لاوا هاند و بالن محسوب میشه. حالا لازمه شما با استفاده از لاوا هاند باقی مانده ضد هوایی ها را مشغول کنید و بالن ها را پشت آنها رها کنید و از طلسم های عجله و خشم استفاده کنید. طلسم خشم بر روی ضد‌هوایی ها و طلسم عجله در فضا های خالی باعث می‌شود تا بالن ها مسافت‌های بیشتری طی کنند.

نکته: چند بالن را برای استفاده انتحاری نگه داشته‌باشید. این یعنی وقتی بقیه ساختمانهی دفاعی مشغول حمله به دیگر نیروهای شما هستند،شما میتوانید باقیمانده بالن ها را رها کنید تا آخرین ساختمانهای دفاعی را نابود کنند.

کویین و چند هیلر +هوگ، والکری و گولم

( دومین و سومین حمله در ویدئو)

این واقعا یک حمله خوب هست که میتونه به شما در سطح تالار شهر 10 کمک کنه. ملکه کماندار به کمک شفادهنده ها خیلی قوی هست و یکی از مزایای سطح تالار شهر 9 اینه که با وجود شفادهنده کافی، ملکه کماندار میتونه خسارت قابل توجه ای به سمت کامل از پایگاه حریف وارد کنه. به عنوان مثال در ویدئو، ملکه کماندار قلعه قبیله حریف و چند ساختمان دفاعی حریف رو نابود کرد و فضای خیلی بازی برای ورود کینگ و گولم و والکری به مرکز پایگاه حریف و هوگ ها برای نابود کردن دفاع های بیرونی، به وجود آورد.

نکته: اگر کویین زیر فشار زیادی قرار داره، با استفاده از طلسم خشم به شفادهنده ‌ها قدرت بدهید تا بتوانند ملکه کماندار را زنده نگه دارند- این میتونه به شما کمک کنه که از قابلیت ملکه کماندار زود تر از موعد استفاده نکنید.

 

 

حتما مطالعه کنید: استراتژی گولم ویز والکری 

 

گولم، والکری، ویزارد

( حمله پنجم در ویدئو)

این تنها روی بعضی از پایگاه ها عمل میکند ولی بهترین راه برای ترکیب کردن والکری در حمله شماست. با گولم ها شروع کنید (معمولا سه گولم نیازه که باید یکی رو از طریق قلعه قبیله از دوستان خود دریافت کنید) اونها رو در یک گوشه رها کنید و ویزاردها را پشت آنها رها کنید. مطمئن شوید که ساختمانهای اطراف را نابود کرده باشید تا مسیری به مرکز پایگاه دشمن باز شود. حال والکری ها و قهرمانان خود را رها کنید تا با استفاده از طلسم خشم و طلسم شفابخش بیشترین خسارت را در مرکز پایگاه دشمن وارد کنند. حتی بدون طلسم پرش و در برابر دیوارهای قدرتمند شما میبینید که والکری‌ها هرچه که بیشتر زنده بمانند خسارت بیشتری به دیوار ها وارد میکنند. میتونه خوب باشه اگه شما چند جادوگر رو در پایان نگه‌دارید تا آخرین ساختمان ها را از پشت نابود کنند.

نکته: مراقب جاینت بمب ها باشید – آماده باشید تا با طلسم شفابخش والکری‌ها را زنده نگه دارید.

دیگر استراتژی هایی که میتوان استفاده کرد:

 

 

بالن یا هوگ، گولم، ویچ، ویزارد:

این حمله میتواند با یا بدون ویچ انجام شود ولی من شخصا دوست دارم تا چند ویچ اضافه کنم چون حمله رو لذت بخش تر میکنه. در هردو زمینه شما باید گولم ها را در یک سمت از پایگاه دشمن رها کنید و ساختمان های اطراف را به وسیله ویزاردها نابود کنید، حال ویچ ها را رها کنید. اسکلت ها و گولم ها تعداد زیادی از بمب‌های غول‌آسا را منهدم میکنند (برای هوگ ها) و تعدادی از ضدهوایی ها را نابود میکنند(برای بالن ها). حالا بالن ها یا هوگ ها را در لبه کناری پایگاه رها کنید، و چند تا را برای حمله انتحاری نگه دارید. وقتی ساختمان های مدافع سرگرم حمله به گولم هستند، بالن‌ها یا هوگ ها باید از سمت دیگر پایگاه ساختمان های دفاعی خیلی سریع را نابود کنند.

نکته: رهاسازی سربازان در اینجا کمی باید سریع باشد زیرا اگر قبل از اینکه همه سربازان به مرکز پایگاه برسند، گولم ها بمیرند، شما دچار مشکل میشوید. قبل از اینکه حمله را شروع کنید مطمئن شوید که قرار است کجا سربازانتان را رها کنید،زیرا درهنگام حمله شما کمی تحت فشار قرار خواهید گرفت.

 

کویین به کمک چند هیلر +بالن و لاوا هاند :

این حمله شبیه به اولین حمله ای است که من در موردش صحبت کردم به استثنا اینکه در این حمله از گولم و ویزارد استفاده نشده است. شما میتوانید چند هیلر وچند بالن بیشتر به همراه داشته باشید ،حتی میتوانید چند مینیون به عنوان پشتیبانی بهمراه داشته باشید. نکته کلیدی اینجاست که شما باید هر تعداد از ضد هوایی ها را که میتوانید نابود کنید درحالی که باید مطمئن شده باشید که نیروهای قلعه قبیله و ملکه کماندار به طور کامل نابود شده باشند. اگر قهرمانان شما توسط هیلر درمان شوند تا اگر بالن ها به خوبی کار نکردند به شما کمک می کنند تاسه ستاره دریافت کنید. در مورد کویین صبور باشید. از طلسم‌های عجله و خشم استفاده کنید تا بالن ها بیشترین خسارت را وارد کنند.

نکته: سعی کنید بالن هایتان در یک جا جمع نشوند – معمولا شما به دو بالن برای هر ساختمان دفاعی نیاز دارید تا شروع کنید، و بهتر است بالن ها در پایگاه حریف در یک خط مستقیم پیشروی کنند تا اینکه یک جا جمع شوند. اگر بالن ها در یک جا جمع شوند ساختمان های دفاعی و تله ها راحت تر و سریع تر آنها را نابود می کنند.

 

ورود به کانال تلگرام عضویت در پیج اینستاگرام

درباره ی Hadi Darzi

KOP TRANSLATOR

3 دیدگاه

  1. استراتژی های تان ۱۱_کمه تان هال نه که اینفرنو و ایگل نداره که خیلی راحت سه میشه استراتژی های تان هال 11 رو افزایش بدید که واسه ی تان 9 ها هم خوب باشه??

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Click to Insert Smiley

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.


ادامه مطالب با >>
عضویت در تلگرام